Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wieczorek Dawid | Banino | Polska | Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni | opłacono on-line | |
2 | Matuła Bartłomiej | Banino | Polska | Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni | opłacono on-line | |
3 | Machowski Dawid | Gdansk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni | VO2max MTB Team | opłacono on-line |
4 | Wojciszke Wojciech | Gdansk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni | opłacono on-line | |
5 | Budrewicz Łukasz Budrewicz | Gdansk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni | Federal-Mogul Racing Team | opłacono on-line |
6 | Piwko Maciej | Gdansk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni | Intel Technology Poland | opłacono on-line |
7 | Pawłowski Jan | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni | VeloGD | opłacono on-line |
8 | FRYDRYCHOWICZ JACEK | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni | XTrack.com | opłacono on-line |
9 | wyrwicki rafał | gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni | Wyrwicki | opłacono on-line |
10 | Pilski Wojciech | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni | MAMIL | opłacono on-line |
11 | Krotowski Antoni | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni | Old School MTB Gdańsk | opłacono on-line |
12 | sobiło marcin sobiło | gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni | opłacono on-line | |
13 | TYSZKIEWICZ JERZY | GDAŃSK | Polska | Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni | opłacono on-line | |
14 | Hermaszewski Radosław | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni | BST - Banach Sport Team | opłacono on-line |
15 | Wójcik Artur | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni | opłacono on-line | |
16 | Kiermasz Krystian | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni | opłacono on-line | |
17 | Frąckiewicz Iwona | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni | opłacono on-line | |
18 | Lademann Tomasz | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni | opłacono on-line | |
19 | Nowicki Przemysław | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni | Genesis Bluebird | opłacono on-line |
20 | Dajek Janusz | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni | Flash Team | opłacono on-line |
21 | Machowska Justyna | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni | VO2max MTB Team | opłacono on-line |
22 | Przestrzelski Piotr | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni | BST - Banach Sport Team | opłacono on-line |
23 | Wójcik Piotr | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni | Team Wielki Ptak | opłacono on-line |
24 | Bogdziewicz Eugeniusz | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni | ||
25 | Kwiatek Michał | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni | opłacono on-line | |
26 | Jamruszka Paweł | Gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni | Frirajd Mobilny Serwis Rowerowy | opłacono on-line |
27 | OŻGA MICHAŁ | gdańsk | Polska | Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni | opłacono on-line | |
28 | Kulesza Jacek | Gdynia | Polska | Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni | ||
29 | Dzienisz Janusz | Gdynia | Polska | Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni | Adva Optical Networking | opłacono on-line |
30 | Krzywiel Mariusz | Gdynia | Polska | Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni | Rowerowe Przymorze | opłacono on-line |
31 | Szydłowski Maciej | Gdynia | Polska | Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni | opłacono on-line | |
32 | Przybysz Piotr Jan | Gdynia | Polska | Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni | AZS UG | opłacono on-line |
33 | Warchol Florian | Gdynia | Polska | Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni | opłacono on-line | |
34 | Pelc Tomasz | Gdynia | Polska | Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni | NEXUS Team | opłacono on-line |
35 | Niżyński Tomek | Gdynia | Polska | Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni | opłacono on-line | |
36 | Kamińska Marta | Gdynia | Polska | Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni | ||
37 | Klasa Paweł | Kartuzy | Polska | Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni | opłacono on-line | |
38 | Kurzyński Piotr | Nowy Świat | Polska | Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni | Federal-Mogul Racing Team | opłacono on-line |
39 | Ciba Damian | Rumia | Polska | Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni | TA KO TEAM | opłacono on-line |
40 | Czernialis Rimas | Rumia | Polska | Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni | HutchisonPorts Gdynia Team | opłacono on-line |
41 | Cywiński Krzysztof | Rumia | Polska | Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni | MajBIKE Team | opłacono on-line |
42 | Mrozowski Sławomir | Sopot | Polska | Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni | opłacono on-line | |
43 | Wiszecki Adam | Suchy Dwór | Polska | Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni | opłacono on-line | |
44 | Groth Mateusz | Żukowo | Polska | Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni | Atos Racing Team | opłacono on-line |
Wyświetleń: 8841