1# Gdańsk Czyżewskiego XC Gdańsk
Dzieci / Młodzież
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wiszecki Jakub Suchy Dwór Dzieci / Młodzież opłacono on-line
2 Kruszewski Adam Gdańsk Dzieci / Młodzież opłacono on-line
3 Kruszewski Dawid Gdańsk Dzieci / Młodzież BELTA TEAM GDAŃSK opłacono on-line
4 Dolatowski Tomasz Gdańsk Dzieci / Młodzież opłacono on-line
5 OŻGA DASTIN SŁUPSK Dzieci / Młodzież opłacono on-line
6 Frydrychowicz Rita Gdańsk Dzieci / Młodzież XTrack.com opłacono on-line
7 Cieślikiewicz Antonina Gdańsk Dzieci / Młodzież MTB KIDS opłacono on-line
8 Cieślikiewicz Julian Gdańsk Dzieci / Młodzież MTB KIDS opłacono on-line
9 Berent Dominik Żukowo Dzieci / Młodzież opłacono on-line
10 Świniarski Jakub Gdańsk Dzieci / Młodzież opłacono on-line
11 Bielowicz Pola gdynia Dzieci / Młodzież opłacono on-line
12 Ostajewski Gustaw Kąpino Dzieci / Młodzież opłacono on-line
13 Jędrzejewski Patryk Rumia Dzieci / Młodzież KLIF Team Chłapowo opłacono on-line
14 Gardzielewski Igor Gdańsk Dzieci / Młodzież BELTA TEAM GDAŃSK opłacono on-line
15 Gardzielewski Kacper Gdańsk Dzieci / Młodzież BELTA TEAM GDAŃSK opłacono on-line
16 Strzyżewski Tomasz Wejherowo Dzieci / Młodzież opłacono on-line
17 Galiński Mateusz Gdańsk Dzieci / Młodzież BST - Banach Sport Team opłacono on-line
18 Vasenkin Fedor Kaliningrad Dzieci / Młodzież
19 Zielonka Kacper Banino Dzieci / Młodzież VO2max MTB Team opłacono on-line
20 Wojciszke Kaja Gdansk Dzieci / Młodzież BELTA TEAM GDAŃSK opłacono on-line
21 Wojciszke Artur Gdansk Dzieci / Młodzież BELTA TEAM GDAŃSK opłacono on-line
22 Lustig Jan Koronowo Dzieci / Młodzież Syngenta opłacono on-line
23 Czapiewska Alicja Trójmiasto Dzieci / Młodzież opłacono on-line
24 Szreder Adam Rumia Dzieci / Młodzież opłacono on-line
25 FRYDRYCHOWICZ FRANEK Gdańsk Dzieci / Młodzież XTrack.com opłacono on-line
26 Czerniak Julia Elbląg Dzieci / Młodzież Przedszkole nr 26 Elbląg opłacono on-line
27 Wiśniewski Maciej Pruszcz Gdański Dzieci / Młodzież Przedszkole Bursztynek Pruszcz Gdański opłacono on-line
28 Sobiło OLA Gdańsk Dzieci / Młodzież HYDROZABAWA opłacono on-line
29 Wyrwicka Łucja Gdańsk Dzieci / Młodzież Wyrwicki opłacono on-line
30 Wyrwicki Kazimierz Gdańsk Dzieci / Młodzież Wyrwicki opłacono on-line
31 Bańkowski Jan Rumia Dzieci / Młodzież HuskyTeam opłacono on-line
32 Stalmakov Ilia Kaliningrad Dzieci / Młodzież
33 Sołtys Zuzanna Gdańsk Dzieci / Młodzież Szkoła Podstawowa nr 27 im Dzieci Zjednoczonej Europy Gdańsk opłacono on-line
34 Warchol Frania Gdynia Dzieci / Młodzież opłacono on-line
35 Teska Martyna Gdynia Dzieci / Młodzież
36 Teska Patrycja Gdynia Dzieci / Młodzież
37 Krajewski Adam GDANSK-OLIWA Dzieci / Młodzież opłacono on-line
38 Krajewska Hanna Gdynia Dzieci / Młodzież opłacono on-line
39 Kujawa Nadia Gdańsk Dzieci / Młodzież BELTA TEAM GDAŃSK opłacono on-line
40 Osadowski Leonard Gdańsk Dzieci / Młodzież opłacono on-line
41 Kolodziejczak KAjetan Gdynia Dzieci / Młodzież Przedszkola opłacono on-line
42 Antkowiak Tosia Gdynia Dzieci / Młodzież Przedszkole nr 8 Pluszowy Misiaczek opłacono on-line
43 Maciesza Damian Gdańsk Dzieci / Młodzież opłacono on-line
44 KUJAWA IGOR GDAŃSK Dzieci / Młodzież BELTA TEAM GDAŃSK opłacono on-line
45 Kończak Joanna Gdańsk Dzieci / Młodzież Szkoła Podstawowa nr 38 Gdańsk opłacono on-line
46 Kończak Aleksandra Gdańsk Dzieci / Młodzież opłacono on-line
47 Muller Bartosz Gdańsk Dzieci / Młodzież Przedszkole nr 83 Kolorowe Kredki opłacono on-line


Wyświetleń: 5075

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ