3# Gdańsk Abrahama XC Gdańsk
Dzieci / Młodzież
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Dolatowski Tomasz Gdańsk Dzieci / Młodzież opłacono on-line
2 Wysocki Jakub Czaple Dzieci / Młodzież opłacono on-line
3 Bieschke Piotr Gdańsk Dzieci / Młodzież Bez Hamulców MTB Team opłacono on-line
4 Bieschke Krzysztof Gdańsk Dzieci / Młodzież Bez Hamulców MTB Team opłacono on-line
5 Bieschke Robert Gdańsk Dzieci / Młodzież Bez Hamulców MTB Team opłacono on-line
6 Wysocki Filip Czaple Dzieci / Młodzież opłacono on-line
7 Sadowski Leopold Gdańsk Dzieci / Młodzież opłacono on-line
8 Wesołowska Lena Gdańsk Dzieci / Młodzież Belta Team Gdańsk opłacono on-line
9 Gardzielewski Igor Gdańsk Dzieci / Młodzież BELTA TEAM GDAŃSK opłacono on-line
10 Marzejon Maksymilian Chłapowo Dzieci / Młodzież KLIF Team Chłapowo opłacono on-line
11 Gardzielewski Kacper Gdańsk Dzieci / Młodzież BELTA TEAM GDAŃSK opłacono on-line
12 Chmielewski Mikołaj Elganowo Dzieci / Młodzież Dolina Noteci opłacono on-line
13 Kruszewski Adam Gdańsk Dzieci / Młodzież BELTA TEAM GDAŃSK opłacono on-line
14 Strzyżewski Tomasz Strzyżewski Wejherowo Dzieci / Młodzież KLIF Team
15 Włodarczyk Weronika Chłapowo Dzieci / Młodzież KLIF Team Chłapowo opłacono on-line
16 Kruszewski Dawid Gdańsk Dzieci / Młodzież BELTA TEAM GDAŃSK opłacono on-line
17 Plinski Kajetan Chłapowo Dzieci / Młodzież KLIF TEAM CHŁAPOWO opłacono on-line
18 Doppke Kacper ŻARNOWIEC Dzieci / Młodzież KLIF Team Chłapowo opłacono on-line
19 Ratajczyk Franciszek Gdynia Dzieci / Młodzież opłacono on-line
20 Miotk Stanisław Gdańsk Dzieci / Młodzież opłacono on-line
21 Miotk Antoni Gdańsk Dzieci / Młodzież opłacono on-line
22 Antkowiak Tosia Gdynia Dzieci / Młodzież Przedszkole nr 8 Pluszowy Misiaczek opłacono on-line
23 Mudlaff Maja Chłapowo Dzieci / Młodzież KLIF Team Chłapowo opłacono on-line
24 Waśkiewicz Zuzanna Gdańsk Dzieci / Młodzież Sralpe Polska
25 Świetlicki Aleksander Gdańsk Dzieci / Młodzież Belta Team opłacono on-line
26 Piotrowska Hanna Starogard gdanski Dzieci / Młodzież opłacono on-line
27 Piotrowski Kamil Starogard gdanski Dzieci / Młodzież opłacono on-line
28 Hering Korneliusz Krag Dzieci / Młodzież opłacono on-line
29 Hering Jakub Krag Dzieci / Młodzież opłacono on-line
30 Frydrychowicz FRANEK Gdańsk Dzieci / Młodzież XTrack.com opłacono on-line
31 Frydrychowicz RITA Gdańsk Dzieci / Młodzież XTrack.com opłacono on-line
32 Kurkiewicz Wojciech Gdańsk Dzieci / Młodzież opłacono on-line
33 Wysocka Emilia Pruszków Dzieci / Młodzież Warszawski Klub Kolarski opłacono on-line
34 Wysocka Amelia Pruszków Dzieci / Młodzież Warszawski Klub Kolarski opłacono on-line
35 Lustig Marta Koronowo Dzieci / Młodzież Syngenta opłacono on-line
36 Lustig Jan Koronowo Dzieci / Młodzież Syngenta opłacono on-line
37 Ziomek Igor Gdynia Dzieci / Młodzież WAKE.PL
38 Malinowski Kosma gdańsk Dzieci / Młodzież opłacono on-line
39 Malinowski Gniewosz gdańsk Dzieci / Młodzież opłacono on-line
40 Stalmakov Ilia Kaliningrad Dzieci / Młodzież
41 zielonka Kacper Banino Dzieci / Młodzież VO2max MTB Team opłacono on-line
42 Kirschling Nikodem Gdańsk Dzieci / Młodzież opłacono on-line
43 Saniuta Marysia Dąbcze Dzieci / Młodzież Rydzyna team opłacono on-line
44 Saniuta Borys Dąbcze Dzieci / Młodzież Rydzyna team opłacono on-line
45 Perekitko Wiktor Jagatowo Dzieci / Młodzież Jagatowo opłacono on-line
46 Perekitko Kinga Jagatowo Dzieci / Młodzież opłacono on-line
47 Kocot Małgorzata Gdańsk Dzieci / Młodzież opłacono on-line
48 Czerniak Julia Elbląg Dzieci / Młodzież Przedszkole nr 26 w Elblągu opłacono on-line
49 Furmańska EWA Gdynia Dzieci / Młodzież SP 16 Gdynia opłacono on-line
50 Furmańska Alicja Gdynia Dzieci / Młodzież SP 16 Gdynia opłacono on-line
51 Palczewski Stanisław Gdańsk Dzieci / Młodzież Marchewki opłacono on-line
52 Palczewski Ignacy Gdańsk Dzieci / Młodzież Marchewki opłacono on-line
53 Palczewska Antonina Gdańsk Dzieci / Młodzież Marchewki opłacono on-line
54 Ożarowski-Golewski Dawid Rumia Dzieci / Młodzież opłacono on-line
55 Warchol Frania Gdynia Dzieci / Młodzież opłacono on-line
56 Wnuczko Alan Pruszcz Gdański Dzieci / Młodzież opłacono on-line
57 Sołtys Zuzanna Gdańsk Dzieci / Młodzież Szkoła Podstawowa nr 27 im Dzieci Zjednoczonej Europy Gdańsk
58 Hładyniuk JAS Gdańsk Dzieci / Młodzież opłacono on-line
59 Krajewska Hanna GDANSK-OLIWA Dzieci / Młodzież opłacono on-line
60 Pytel Julia Pruszcz Gdański Dzieci / Młodzież


Wyświetleń: 3801

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ