VI Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 Baranowska - Trzasko Aleksandra Gdynia Bieg Główny KUJAWSCY Runners S opłacono on-line
2 Sobczak Radosław Ustka Bieg Główny L
3 Pawłowski Krzysztof Tczew Bieg Główny M opłacono
4 Maciejewski Paweł Tczew Bieg Główny Biegający Tczew M opłacono on-line
5 Rakoczy Marcin Gdynia Bieg Główny Żórawski Team L opłacono on-line
6 Zaborowski Hubert Malbork Bieg Główny M opłacono on-line
7 Zaborowski Mariusz Malbork Bieg Główny M opłacono on-line
8 Chojnacki Krzysztof Pelplin Bieg Główny KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA M opłacono on-line
9 Chojnacka Jolanta Pelplin Bieg Główny KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA XXL opłacono on-line
10 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański Bieg Główny CrossElite L opłacono on-line
11 Maj Izabela Tczew Bieg Główny M opłacono on-line
12 Sobczak Krzysztof Kwidzyn Bieg Główny L opłacono on-line
13 Łącka Barbara Chojnice Bieg Główny M opłacono on-line
14 Hinz Adam Gniew Bieg Główny RulińskiRunningTeam S opłacono on-line
15 Cap Tomasz Susz Bieg Główny Rozbiegany Susz L opłacono on-line
16 Cap Dorota Susz Bieg Główny Rozbiegany Susz M opłacono on-line
17 Stosik Artur Pączewo Bieg Główny Straż Miejska Starogard Gdański XXL opłacono on-line
18 MAJNA Kazimierz Gdynia Bieg Główny Parkrun Gdynia XL opłacono on-line
19 Wojas Aneta GRUDZIADZ Bieg Główny S opłacono on-line
20 Rudnik Tomasz Pszczółki Bieg Główny ZPS Tczew M opłacono on-line
21 Kamińska Joanna Aniołowo Bieg Główny S opłacono on-line
22 Wiczyński Krzysztof Aniołowo Bieg Główny M opłacono on-line
23 Walas Damian Tczew Bieg Główny CrossElite L
24 ciura michał iława Bieg Główny Iława biega XL opłacono on-line
25 Olińska Marzena Gardeja Bieg Główny GGB M
26 Wysocka Alicja Prabuty Bieg Główny PIES ICH GANIAŁ M opłacono on-line
27 Wysocki Mariusz Prabuty Bieg Główny PIES ICH GANIAŁ M opłacono on-line
28 KISA KRZYSZTOF KWIDZYN Bieg Główny KINIO-POL POL-ANKA L opłacono on-line
29 Labuda Łukasz Gdynia Bieg Główny Saint-Gobain Squad L opłacono on-line
30 Tomaszewski Wojciech Kwidzyn Bieg Główny L opłacono on-line
31 Jesiołowska Żaneta Rudno Bieg Główny RulińskiRunningTeam M opłacono on-line
32 Smoczyńska Barbara Szprudowo Bieg Główny M opłacono on-line
33 Joniak Adam Grodziec Bieg Główny M opłacono on-line
34 Zarębski Sławomir Elbląg Bieg Główny M opłacono on-line
35 Podgórska Barbara Gniew Bieg Główny S opłacono on-line
36 Willma Piotr Kwidzyn Bieg Główny L opłacono on-line
37 Dywelski Mirosław Tczew Bieg Główny Biegający Tczew L opłacono on-line
38 Gdaniec Anna Starogard Gdański Bieg Główny S opłacono on-line
39 Ścisłowski Andrzej Tczew Bieg Główny Biegający Tczew M opłacono on-line
40 Hoffmann Daniel Zblewo Bieg Główny KS Sokół Zblewo XL opłacono on-line
41 Czapiewski Wojciech Brzuśce Bieg Główny L opłacono on-line
42 Dubiel Piotr Gniszewo Bieg Główny L opłacono on-line
43 Bach Maciej Pruszcz Gdański Bieg Główny L opłacono on-line
44 Łopatowski Piotr Gniew Bieg Główny Kolonia Ostrowicka L opłacono on-line
45 Listwan Krzysztof Gdańsk-Kokoszki Bieg Główny Kocur Team L opłacono on-line
46 Rozinska Iwona Rokitki Bieg Główny CrossElite S opłacono on-line
47 Rozinski Przemek Rokitki Bieg Główny GK Gryf Tczew M opłacono on-line
48 Żyła Justyna Wałdowo Szlacheckie Bieg Główny S
49 -Krefta Dagmara Nowe Bieg Główny Parkrun Grudziądz S opłacono on-line
50 Weiland Karina Weiland Sopot Bieg Główny S
51 Błaszczuk Grzegorz Mikołajki Pomorskie Bieg Główny M opłacono on-line
52 Napolski Paweł Kwidzyn Bieg Główny Cyklo Kwidzyn M opłacono on-line
53 Chabowski Tomasz Tczew Bieg Główny Biegający Tczew L opłacono on-line
54 Mej Paweł Baczków Gm. Bochnia - Małopolska Bieg Główny L
55 Brosze Dominik Pelplin Bieg Główny L opłacono on-line
56 Liegmann Mariusz Lubiszewo Bieg Główny L opłacono on-line
57 Liegmann Bożena Lubiszewo Bieg Główny M opłacono on-line
58 Felski Ireneusz Starogard Gdański Bieg Główny L opłacono on-line
59 Kamińska Iwona Grudziadz Bieg Główny Parkrun Grudziądz M opłacono on-line
60 Brac Marian Grudziądz Bieg Główny L opłacono on-line
61 Brac Grażyna Grudziądz Bieg Główny L opłacono on-line
62 Daniel Kacper Karpiny Bieg Główny TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN L
63 Mokwiński Czesław Pelplin Bieg Główny Klub Aktywnego Pelpliniaka XL opłacono on-line
64 Abryszyńska Karolina Tczew Bieg Główny CrossElite S opłacono on-line
65 Wojciechowski Adam Starogard Gd. Bieg Główny XL opłacono on-line
66 Oliński Marcin Malbork Bieg Główny Active Malbork L opłacono on-line
67 Oliński Wojciech Malbork Bieg Główny Arkadiusz Gardzielewski Running Team M opłacono on-line
68 Janczynska Maria Dąbrówka Tczewska Bieg Główny Team JK84 M opłacono on-line
69 Janczynski Karol Dąbrówka Tczewska Bieg Główny Team JK84 L opłacono on-line
70 Janas Anna Tczew Bieg Główny Sowiński Team/ Biegający Tczew S opłacono on-line
71 Wentowska Genowefa Gniew Bieg Główny M opłacono on-line
72 Kujawska Małgorzata Gniew Bieg Główny tRUNsformacja Gniewu M opłacono on-line
73 PLEWA Bartosz Grudziądz Bieg Główny M opłacono on-line
74 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko Bieg Główny OSP POGRODZIE L opłacono on-line
75 Sławiński Jarosław Kolonia Ostrowicka Bieg Główny L opłacono
76 Sobolewski Antoni Tczew Bieg Główny Biegający Tczew M opłacono on-line
77 Butowska Katarzyna Starogard Gdański Bieg Główny S opłacono on-line
78 Kreja Łukasz Tczew Bieg Główny Biegający Tczew S opłacono on-line
79 Ślusarczyk Andrzej Pruszcz Gdański Bieg Główny Pruszcz Biega Show Must Go On M opłacono on-line
80 Cieślik Marta Pruszcz Gdański Bieg Główny Pruszcz Biega Show Must Go On S opłacono on-line
81 Borzyszkowski Bartosz Kwidzyn Bieg Główny L opłacono on-line
82 Dudzik Piotr Elbląg Bieg Główny El-Aktywni XL opłacono on-line
83 Bogusz Mateusz Kwidzyn Bieg Główny Traktor Team Gmina Kwidzyn L opłacono on-line
84 Traczyk Krzysztof Kwidzyn Bieg Główny XXL opłacono on-line
85 Sawicka Kamilla Olsztyn Bieg Główny XL opłacono on-line
86 Radzikowska Patrycja Elbląg Bieg Główny S opłacono on-line
87 Głębocki Radosław Gniew Bieg Główny XL opłacono on-line
88 Rulińska Julia Tczew Bieg Główny RulińskiRunningTeam S opłacono on-line
89 Ruliński Grzegorz Gniew Bieg Główny M opłacono on-line
90 Osiak Tomasz Gniew Bieg Główny RulińskiRunningTeam M opłacono on-line
91 Guz Szymon Tczew Bieg Główny M opłacono on-line
92 Szymoniak Jacek Gdańsk Bieg Główny M opłacono on-line
93 GRZYWACZ MAGDALENA Gdańsk Bieg Główny S opłacono on-line
94 Szymański Sebastian Szprudowo Bieg Główny RulińskiRunningTeam S
95 Strzeszyński Wojciech Tczew Bieg Główny Biegający Tczew/ Pamir Team L opłacono on-line
96 Strzeszyńska Martyna Tczew Bieg Główny Biegający Tczew S opłacono on-line
97 Radzikowski Paweł Elbląg Bieg Główny XL opłacono on-line
98 Owczarek Jacek Kosakowo Bieg Główny L opłacono on-line
99 Owczarek Katarzyna Kosakowo Bieg Główny S opłacono on-line
100 Świtała Roman Kwidzyn Bieg Główny Amator L opłacono on-line


Wyświetleń: 8632

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ