Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Rozmiar koszulki | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
101 | Tekliński Dawid | Grudziądz | Polska | Bieg Główny | Wtorkowy Trening | L | opłacono on-line |
102 | Wrzesińska Joanna | Bydgoszcz | Polska | Bieg Główny | Fordonrunners | M | opłacono on-line |
103 | Wrzesiński Wojciech | Bydgoszcz | Polska | Bieg Główny | Fordonrunners | L | opłacono on-line |
104 | Simon Julia | Gniew | Polska | Bieg Główny | L | ||
105 | Kołtonowska Agnieszka | Gniew | Polska | Bieg Główny | Trunsformacja Gniew | L | opłacono on-line |
106 | Bładzikowski Rafał | Tczew | Polska | Bieg Główny | M | opłacono on-line | |
107 | Stręciwilk Tomasz | Grudziądz | Polska | Bieg Główny | Wtorkowy Trening | L | opłacono on-line |
108 | Hinz Wojciech | Gniew | Polska | Bieg Główny | Trunsformacja Gniew | M | opłacono on-line |
109 | Nawrocki Dariusz | Gdańsk | Polska | Bieg Główny | M | opłacono on-line | |
110 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Polska | Bieg Główny | XXL | opłacono on-line | |
111 | Baczewski Robert | Tczew | Polska | Bieg Główny | L | opłacono on-line | |
112 | matuszak daniel | GRUDZIĄDZA | Polska | Bieg Główny | L | opłacono on-line | |
113 | Piskorski Jerzy | Pelplin | Polska | Bieg Główny | KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA | M | opłacono on-line |
114 | Waluś Jacek | Gdańsk | Polska | Bieg Główny | STALREM | L | opłacono on-line |
115 | Świder Janusz | Kwidzyn | Polska | Bieg Główny | RUN-BIKE Travel Team | L | opłacono on-line |
116 | Balmas Piotr | Kwidzyn | Polska | Bieg Główny | Traktor Team Gmina Kwidzyn | L | |
117 | Kordunowski Tomasz | Jeleń | Polska | Bieg Główny | OSP JELEŃ | XXL | opłacono |
118 | Kordunowski Patryk | Jeleń | Polska | Bieg Główny | OSP JELEŃ | M | opłacono |
119 | Otlewski Marcin | Kwidzyn | Polska | Bieg Główny | XL | ||
120 | Kłos Michał | Jeleń | Polska | Bieg Główny | OSP JELEŃ | M | opłacono |
121 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Polska | Bieg Główny | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | L | opłacono on-line |
122 | Janka Maciej | Pelplin | Polska | Bieg Główny | L | opłacono on-line | |
123 | Czabaj Jacek | Kwidzyn | Polska | Bieg Główny | Kwidzyn Biega | M | opłacono on-line |
124 | Tuwalska Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg Główny | LKS Zantyr Sztum | L | opłacono on-line |
125 | Szatkowski Józef | Grudziądz | Polska | Bieg Główny | Morsy z Grudziądza | L | opłacono on-line |
126 | Popielarczyk Robert | Gronowo Górne | Polska | Bieg Główny | L | opłacono on-line | |
127 | Kamiński Adam | Piaseczno | Polska | Bieg Główny | L | opłacono on-line | |
128 | Kryszczuk Sebastian | Gniew | Polska | Bieg Główny | tRUNsformacja GNIEWU | L | opłacono |
129 | Grzelak Robert | Gardeja | Polska | Bieg Główny | Gmina Gardeja Biega | L | opłacono on-line |
130 | Bąkowski Michał | Gniew | Polska | Bieg Główny | KP Keramzyt | L | opłacono |
131 | Krause-Olech Anna | Gniew | Polska | Bieg Główny | Trunsformacja Gniew | L | opłacono on-line |
132 | Malinowska Karolina | Gniew | Polska | Bieg Główny | Trunsformacja Gniew | L | opłacono on-line |
133 | Dziedzic Andrzej | Grabówko | Polska | Bieg Główny | M | opłacono on-line | |
134 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Polska | Bieg Główny | Piękny | L | opłacono on-line |
135 | Kotuła Andrzej | SZCZENURZE | Polska | Bieg Główny | SZCZENURZE TEAM | XL | opłacono on-line |
136 | Błażewicz-Baranowska Agnieszka | Elbląg | Polska | Bieg Główny | S | ||
137 | Torchała Mariusz | Kwidzyn | Polska | Bieg Główny | UMKS Kwidzyn | L | opłacono on-line |
138 | Kaiser Krzysztof | Gniew | Polska | Bieg Główny | L | opłacono on-line | |
139 | Dworakowski Marcin | Gniew | Polska | Bieg Główny | M | opłacono on-line | |
140 | Mączewska Marzena | Grudziądz | Polska | Bieg Główny | Parkrun Grudziądz | L | opłacono on-line |
141 | Kraiński Rafał | Kolonia Ostrowicka | Polska | Bieg Główny | tRUNsformacja GNIEWU | M | opłacono on-line |
142 | CIAPKA JANINA | GOSZYN | Polska | Bieg Główny | WATAHA - łączy nas bieganie | M | opłacono on-line |
143 | Rabeszko wioletta | Prabuty | Polska | Bieg Główny | M | ||
144 | Michalak Marek | Tczew | Polska | Bieg Główny | L | opłacono on-line | |
145 | tobolska grażyna | grudziądz | Polska | Bieg Główny | Akademia Biegania Grudziądz | M | opłacono on-line |
146 | Kulas Jan | Tczew | Polska | Bieg Główny | M | opłacono on-line | |
147 | Łaska Kazimierz | Gniew | Polska | Bieg Główny | XXL | opłacono on-line | |
148 | Rezmer Ryszard | Gniew | Polska | Bieg Główny | tRUNsformacja GNIEWU | L | opłacono on-line |
149 | Krzemiński Maciej | Grudziądz | Polska | Bieg Główny | M | ||
150 | Pulkowski Sławomir | Rogóźno | Polska | Bieg Główny | L | opłacono on-line | |
151 | Gołębiewski Janusz | Rogóźno | Polska | Bieg Główny | L | opłacono on-line | |
152 | JERZYK ROBERT | KANICZKI | Polska | Bieg Główny | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | M | opłacono on-line |
153 | Górski Kamil | Gniew | Polska | Bieg Główny | domRustykalny.pl | M | opłacono on-line |
154 | Knot Sławomir | Gniew | Polska | Bieg Główny | M | opłacono on-line | |
155 | Orlikowski Tadeusz | Gdynia | Polska | Bieg Główny | Biegająca Gdynia | L | opłacono on-line |
156 | Nowak Arkadiusz | Szprudowo | Polska | Bieg Główny | Domaro Plus | L | opłacono on-line |
157 | Piotrowski Mateusz | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Główny | L | opłacono on-line | |
158 | Szwedowski Łukasz | Kulice | Polska | Bieg Główny | S | opłacono on-line | |
159 | Dering Filip | Gniew | Polska | Bieg Główny | M | opłacono on-line | |
160 | Szumal Łukasz | Gdańsk | Polska | Bieg Główny | M | opłacono on-line | |
161 | Osinski Tomasz | Grupa | Polska | Bieg Główny | M | opłacono on-line | |
162 | Połomski Jarosław | Gniew | Polska | Bieg Główny | Trunsformacja Gniew | M | opłacono on-line |
163 | Szramka Łukasz | Gniew | Polska | Bieg Główny | tRUNsformacja GNIEWU | L | opłacono on-line |
164 | Lenkiewicz Tomasz | Mątowy Wielkie | Polska | Bieg Główny | M | opłacono on-line | |
165 | GUZ Robert | Tczew | Polska | Bieg Główny | XL | opłacono on-line | |
166 | Kościecha Emilia | Kwidzyn | Polska | Bieg Główny | S | opłacono on-line | |
167 | Dobrzyński Jakub | Kwidzyn | Polska | Bieg Główny | L | opłacono on-line | |
168 | Zygajdowska Joanna | Kwidzyn | Polska | Bieg Główny | L | opłacono on-line | |
169 | Zygajdowski Kazimierz | Kwidzyn | Polska | Bieg Główny | XL | opłacono on-line | |
170 | Mikuś Marcin | Tczew | Polska | Bieg Główny | RulińskiRunningTeam | M | opłacono on-line |
171 | Trykowski Piotr | Rumia | Polska | Bieg Główny | XL | opłacono on-line | |
172 | Kaczyński Daniel | Starogard Gdański | Polska | Bieg Główny | Morsy Zblewo | L | opłacono on-line |
173 | Łupiński Tomasz | Kwidzyn | Polska | Bieg Główny | XL | opłacono on-line | |
174 | Świtała Roman | Kwidzyn | Polska | Bieg Główny | Amator | L | opłacono on-line |
175 | Owczarek Katarzyna | Kosakowo | Polska | Bieg Główny | S | opłacono on-line | |
176 | Owczarek Jacek | Kosakowo | Polska | Bieg Główny | L | opłacono on-line | |
177 | Radzikowski Paweł | Elbląg | Polska | Bieg Główny | XL | opłacono on-line | |
178 | Strzeszyńska Martyna | Tczew | Polska | Bieg Główny | Biegający Tczew | S | opłacono on-line |
179 | Strzeszyński Wojciech | Tczew | Polska | Bieg Główny | Biegający Tczew/ Pamir Team | L | opłacono on-line |
180 | Szymański Sebastian | Szprudowo | Polska | Bieg Główny | RulińskiRunningTeam | S | |
181 | GRZYWACZ MAGDALENA | Gdańsk | Polska | Bieg Główny | S | opłacono on-line | |
182 | Szymoniak Jacek | Gdańsk | Polska | Bieg Główny | M | opłacono on-line | |
183 | Guz Szymon | Tczew | Polska | Bieg Główny | M | opłacono on-line | |
184 | Osiak Tomasz | Gniew | Polska | Bieg Główny | RulińskiRunningTeam | M | opłacono on-line |
185 | Ruliński Grzegorz | Gniew | Polska | Bieg Główny | M | opłacono on-line | |
186 | Rulińska Julia | Tczew | Polska | Bieg Główny | RulińskiRunningTeam | S | opłacono on-line |
187 | Głębocki Radosław | Gniew | Polska | Bieg Główny | XL | opłacono on-line | |
188 | Radzikowska Patrycja | Elbląg | Polska | Bieg Główny | S | opłacono on-line | |
189 | Sawicka Kamilla | Olsztyn | Polska | Bieg Główny | XL | opłacono on-line | |
190 | Traczyk Krzysztof | Kwidzyn | Polska | Bieg Główny | XXL | opłacono on-line | |
191 | Bogusz Mateusz | Kwidzyn | Polska | Bieg Główny | Traktor Team Gmina Kwidzyn | L | opłacono on-line |
192 | Dudzik Piotr | Elbląg | Polska | Bieg Główny | El-Aktywni | XL | opłacono on-line |
193 | Borzyszkowski Bartosz | Kwidzyn | Polska | Bieg Główny | L | opłacono on-line | |
194 | Cieślik Marta | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Główny | Pruszcz Biega Show Must Go On | S | opłacono on-line |
195 | Ślusarczyk Andrzej | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Główny | Pruszcz Biega Show Must Go On | M | opłacono on-line |
196 | Kreja Łukasz | Tczew | Polska | Bieg Główny | Biegający Tczew | S | opłacono on-line |
197 | Butowska Katarzyna | Starogard Gdański | Polska | Bieg Główny | S | opłacono on-line | |
198 | Sobolewski Antoni | Tczew | Polska | Bieg Główny | Biegający Tczew | M | opłacono on-line |
199 | Sławiński Jarosław | Kolonia Ostrowicka | Polska | Bieg Główny | L | opłacono | |
200 | Ślęzak Adam | Gmina Tolkmicko | Polska | Bieg Główny | OSP POGRODZIE | L | opłacono on-line |
Wyświetleń: 17013