VI Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 Siuda Sebastian Bydgoszcz Bieg Główny M
2 Butowska Katarzyna Starogard Gdański Bieg Główny S opłacono on-line
3 Nawrocki Dariusz Gdańsk Bieg Główny M opłacono on-line
4 PLEWA Bartosz Grudziądz Bieg Główny M opłacono on-line
5 Charkiewicz Monika Straszyn Bieg Główny S
6 Lenkiewicz Tomasz Mątowy Wielkie Bieg Główny M opłacono on-line
7 GUZ Robert Tczew Bieg Główny XL opłacono on-line
8 Radzikowski Paweł Elbląg Bieg Główny XL opłacono on-line
9 Liegmann Bożena Lubiszewo Bieg Główny M opłacono on-line
10 Maj Izabela Tczew Bieg Główny M opłacono on-line
11 Sobczak Radosław Ustka Bieg Główny L
12 Liegmann Mariusz Lubiszewo Bieg Główny L opłacono on-line
13 Kulas Jan Tczew Bieg Główny M opłacono on-line
14 Pachota Paweł Gniew Bieg Główny M opłacono on-line
15 Pek Grzegorz Gniew Bieg Główny XL opłacono on-line
16 Markowski Tomasz Grudziadz Bieg Główny M opłacono on-line
17 Wentowska Genowefa Gniew Bieg Główny M opłacono on-line
18 Sławiński Jarosław Kolonia Ostrowicka Bieg Główny L opłacono
19 Zawacki Daniel Tczew Bieg Główny L opłacono on-line
20 Łaska Kazimierz Gniew Bieg Główny XXL opłacono on-line
21 Czarnecka Joanna Toruń Bieg Główny L
22 Bahr Jarosław Tymawa Bieg Główny M opłacono on-line
23 Simon Julia Gniew Bieg Główny L
24 Kamiński Adam Piaseczno Bieg Główny L opłacono on-line
25 Brosze Dominik Pelplin Bieg Główny L opłacono on-line
26 Kościecha Emilia Kwidzyn Bieg Główny S opłacono on-line
27 Smoczyńska Barbara Szprudowo Bieg Główny M opłacono on-line
28 Szymczak-pastwa Magdalena Osieczna Bieg Główny L opłacono on-line
29 Dobrzyński Jakub Kwidzyn Bieg Główny L opłacono on-line
30 Cybula Paweł Kazimierz Bieg Główny L opłacono on-line
31 Babński Sebastian Tczew Bieg Główny XXL opłacono on-line
32 Kaiser Krzysztof Gniew Bieg Główny L opłacono on-line
33 Tomaszewski Wojciech Kwidzyn Bieg Główny L opłacono on-line
34 Polkowska Klaudia Sadlinki Bieg Główny L opłacono on-line
35 Włoch Dariusz Nowe Bieg Główny M opłacono on-line
36 Czapiewski Wojciech Brzuśce Bieg Główny L opłacono on-line
37 Frąś Weronika Kwidzyn Bieg Główny M opłacono on-line
38 Wiernicka Paulina Kwidzyn Bieg Główny L opłacono on-line
39 Rabeszko wioletta Prabuty Bieg Główny M
40 Zygajdowska Joanna Kwidzyn Bieg Główny L opłacono on-line
41 Żyła Justyna Wałdowo Szlacheckie Bieg Główny S
42 Ruliński Grzegorz Gniew Bieg Główny M opłacono on-line
43 Zygajdowski Kazimierz Kwidzyn Bieg Główny XL opłacono on-line
44 GRZYWACZ MAGDALENA Gdańsk Bieg Główny S opłacono on-line
45 Szymoniak Jacek Gdańsk Bieg Główny M opłacono on-line
46 Knot Sławomir Gniew Bieg Główny M opłacono on-line
47 Krzemiński Maciej Grudziądz Bieg Główny M
48 Głębocki Radosław Gniew Bieg Główny XL opłacono on-line
49 Bach Maciej Pruszcz Gdański Bieg Główny L opłacono on-line
50 Radzikowska Patrycja Elbląg Bieg Główny S opłacono on-line
51 Brac Grażyna Grudziądz Bieg Główny L opłacono on-line
52 Brac Marian Grudziądz Bieg Główny L opłacono on-line
53 Wiatrowska Mirosława Gniew Bieg Główny M opłacono on-line
54 Sawicka Kamilla Olsztyn Bieg Główny XL opłacono on-line
55 Mej Paweł Baczków Gm. Bochnia - Małopolska Bieg Główny L
56 Hausman Magdalena Grudziądz Bieg Główny S opłacono on-line
57 Aniszewski Dariusz Morawy Bieg Główny L opłacono on-line
58 Traczyk Krzysztof Kwidzyn Bieg Główny XXL opłacono on-line
59 matuszak daniel GRUDZIĄDZA Bieg Główny L opłacono on-line
60 Dahm Beata Tymawa Bieg Główny S opłacono on-line
61 Bładzikowski Rafał Tczew Bieg Główny M opłacono on-line
62 Otlewski Marcin Kwidzyn Bieg Główny XL
63 Ćwikliński Stanisław Rokitki Bieg Główny L opłacono on-line
64 Willma Piotr Kwidzyn Bieg Główny L opłacono on-line
65 Janka Maciej Pelplin Bieg Główny L opłacono on-line
66 Pulkowski Sławomir Rogóźno Bieg Główny L opłacono on-line
67 Popielarczyk Robert Gronowo Górne Bieg Główny L opłacono on-line
68 Dulkiewicz Zdzisław kwidzyn Bieg Główny M opłacono on-line
69 Gołębiewski Janusz Rogóźno Bieg Główny L opłacono on-line
70 Dworakowski Marcin Gniew Bieg Główny M opłacono on-line
71 Misiak Alicja Susz Bieg Główny S opłacono on-line
72 Piotrowski Mateusz Pruszcz Gdański Bieg Główny L opłacono on-line
73 Dziedzic Andrzej Grabówko Bieg Główny M opłacono on-line
74 Michalak Marek Tczew Bieg Główny L opłacono on-line
75 Trykowski Piotr Rumia Bieg Główny XL opłacono on-line
76 Podgórska Barbara Gniew Bieg Główny S opłacono on-line
77 Baranowska Anna Gdańsk Bieg Główny S
78 Baranowski Piotr Gdańsk Bieg Główny L
79 Mroczkowska Joanna Kwidzyn Bieg Główny M
80 Wiczyński Krzysztof Aniołowo Bieg Główny M opłacono on-line
81 Szwedowski Łukasz Kulice Bieg Główny S opłacono on-line
82 Kamińska Joanna Aniołowo Bieg Główny S opłacono on-line
83 Olszański Paweł Kwidzyn Bieg Główny L
84 Dering Filip Gniew Bieg Główny M opłacono on-line
85 Schodowski Przemek Kwidzyn Bieg Główny L opłacono on-line
86 Felski Ireneusz Starogard Gdański Bieg Główny L opłacono on-line
87 Gdaniec Anna Starogard Gdański Bieg Główny S opłacono on-line
88 Guz Szymon Tczew Bieg Główny M opłacono on-line
89 Czapiewski Stefan Pelplin Bieg Główny L opłacono on-line
90 Błaszczuk Grzegorz Mikołajki Pomorskie Bieg Główny M opłacono on-line
91 Borzyszkowski Bartosz Kwidzyn Bieg Główny L opłacono on-line
92 Zaborowski Mariusz Malbork Bieg Główny M opłacono on-line
93 Dębski Tomasz Kwidzyn Bieg Główny L opłacono on-line
94 Łącka Barbara Chojnice Bieg Główny M opłacono on-line
95 Zaborowski Hubert Malbork Bieg Główny M opłacono on-line
96 Wojas Aneta GRUDZIADZ Bieg Główny S opłacono on-line
97 Uciechowski Sławomir Malbork Bieg Główny L opłacono on-line
98 Szumal Łukasz Gdańsk Bieg Główny M opłacono on-line
99 Dubiel Piotr Gniszewo Bieg Główny L opłacono on-line
100 Weiland Karina Weiland Sopot Bieg Główny S


Wyświetleń: 11484

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ