VI Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
101 Kulas Jan Tczew Bieg Główny M opłacono on-line
102 Kłos Michał Jeleń Bieg Główny OSP JELEŃ M opłacono
103 Labuda Łukasz Gdynia Bieg Główny Saint-Gobain Squad L opłacono on-line
104 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg Główny Piękny L opłacono on-line
105 Lenkiewicz Tomasz Mątowy Wielkie Bieg Główny M opłacono on-line
106 Liegmann Bożena Lubiszewo Bieg Główny M opłacono on-line
107 Liegmann Mariusz Lubiszewo Bieg Główny L opłacono on-line
108 Listwan Krzysztof Gdańsk-Kokoszki Bieg Główny Kocur Team L opłacono on-line
109 Maciejewski Paweł Tczew Bieg Główny Biegający Tczew M opłacono on-line
110 Mączewska Marzena Grudziądz Bieg Główny Parkrun Grudziądz L opłacono on-line
111 Maj Izabela Tczew Bieg Główny M opłacono on-line
112 MAJNA Kazimierz Gdynia Bieg Główny Parkrun Gdynia XL opłacono on-line
113 Malinowska Karolina Gniew Bieg Główny Trunsformacja Gniew L opłacono on-line
114 Mańkowski Waldemar Kwidzyn Bieg Główny KWIDZYN BIEGA M opłacono on-line
115 Markowska Katarzyna Grudziądz Bieg Główny M opłacono on-line
116 Markowski Tomasz Grudziadz Bieg Główny M opłacono on-line
117 matuszak daniel GRUDZIĄDZA Bieg Główny L opłacono on-line
118 Małkowski Mateusz Kwidzyn Bieg Główny Traktor Team Gmina Kwidzyn L opłacono on-line
119 Mej Paweł Baczków Gm. Bochnia - Małopolska Bieg Główny L
120 Michalak Marek Tczew Bieg Główny L opłacono on-line
121 Mikuś Marcin Tczew Bieg Główny RulińskiRunningTeam M opłacono on-line
122 Misiak Alicja Susz Bieg Główny S opłacono on-line
123 Mizura-Stencel Anetta Starogard Gdański Bieg Główny M
124 Mokwiński Czesław Pelplin Bieg Główny Klub Aktywnego Pelpliniaka XL opłacono on-line
125 Mroczkowska Joanna Kwidzyn Bieg Główny M
126 Napolski Paweł Kwidzyn Bieg Główny Cyklo Kwidzyn M opłacono on-line
127 Nawrocki Dariusz Gdańsk Bieg Główny M opłacono on-line
128 Nowak Arkadiusz Szprudowo Bieg Główny Domaro Plus L opłacono on-line
129 Nowakowski Czeslaw Warszawa Bieg Główny Klub Biegacza GOCH S opłacono on-line
130 Olińska Marzena Gardeja Bieg Główny GGB M
131 Oliński Marcin Malbork Bieg Główny Active Malbork L opłacono on-line
132 Oliński Wojciech Malbork Bieg Główny Arkadiusz Gardzielewski Running Team M opłacono on-line
133 Olszański Paweł Kwidzyn Bieg Główny L
134 Orlikowski Tadeusz Gdynia Bieg Główny Biegająca Gdynia L opłacono on-line
135 Osiak Tomasz Gniew Bieg Główny RulińskiRunningTeam M opłacono on-line
136 Osinski Tomasz Grupa Bieg Główny M opłacono on-line
137 Otlewski Marcin Kwidzyn Bieg Główny XL
138 Owczarek Jacek Kosakowo Bieg Główny L opłacono on-line
139 Owczarek Katarzyna Kosakowo Bieg Główny S opłacono on-line
140 Pachota Paweł Gniew Bieg Główny M opłacono on-line
141 Pawłowski Krzysztof Tczew Bieg Główny M opłacono
142 Pek Grzegorz Gniew Bieg Główny XL opłacono on-line
143 PĘK GRZEGORZ PĘK GRUPA Bieg Główny żołnierze L opłacono on-line
144 Pepliński Marek Elbląg Bieg Główny Biegacze Wolności XXL opłacono on-line
145 Piekut Anna Tczew Bieg Główny CrossElite S opłacono on-line
146 Piórkowski Mariusz Gdańsk Bieg Główny Taka RYBA M opłacono on-line
147 Piotrowski Mateusz Pruszcz Gdański Bieg Główny L opłacono on-line
148 Piskorski Jerzy Pelplin Bieg Główny KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA M opłacono on-line
149 PLEWA Bartosz Grudziądz Bieg Główny M opłacono on-line
150 Plutowski Marcin Tczewskie Łąki Bieg Główny Biegający Tczew L
151 Podgórska Barbara Gniew Bieg Główny S opłacono on-line
152 Polkowska Klaudia Sadlinki Bieg Główny L opłacono on-line
153 Popielarczyk Robert Gronowo Górne Bieg Główny L opłacono on-line
154 Połomski Jarosław Gniew Bieg Główny Trunsformacja Gniew M opłacono on-line
155 Pulkowski Sławomir Rogóźno Bieg Główny L opłacono on-line
156 Rabeszko wioletta Prabuty Bieg Główny M
157 Radzikowska Patrycja Elbląg Bieg Główny S opłacono on-line
158 Radzikowski Paweł Elbląg Bieg Główny XL opłacono on-line
159 Rakoczy Marcin Gdynia Bieg Główny Żórawski Team L opłacono on-line
160 Rekowski Kazimierz Tczew Bieg Główny Eaton Running Team/Biegajacy Tczew L opłacono on-line
161 Rezmer Ryszard Gniew Bieg Główny tRUNsformacja GNIEWU L opłacono on-line
162 Rozinska Iwona Rokitki Bieg Główny CrossElite S opłacono on-line
163 Rozinski Przemek Rokitki Bieg Główny GK Gryf Tczew M opłacono on-line
164 Rudnik Tomasz Pszczółki Bieg Główny ZPS Tczew M opłacono on-line
165 Rulińska Julia Tczew Bieg Główny RulińskiRunningTeam S opłacono on-line
166 Ruliński Grzegorz Gniew Bieg Główny M opłacono on-line
167 Sadowski Rafal Gniew Bieg Główny Klub Ślimaka XL opłacono on-line
168 Sadowy-Selke Paulina Milanówek Bieg Główny Milanowscy Miłośnicy Lekkoatletyki XS opłacono on-line
169 Sawicka Kamilla Olsztyn Bieg Główny XL opłacono on-line
170 Ścisłowski Andrzej Tczew Bieg Główny Biegający Tczew M opłacono on-line
171 Selke Radosław Lucjan Milanówek Bieg Główny UKS MTE Milanówek S opłacono on-line
172 Simon Julia Gniew Bieg Główny L
173 Siuda Sebastian Bydgoszcz Bieg Główny M
174 Skibińska Anna Elbląg Bieg Główny ETT-Elbląg Triathlon Team L opłacono on-line
175 Skibiński Robert Elbląg Bieg Główny ETT-Elbląg Triathlon Team L opłacono on-line
176 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko Bieg Główny OSP POGRODZIE L opłacono on-line
177 Ślusarczyk Andrzej Pruszcz Gdański Bieg Główny Pruszcz Biega Show Must Go On M opłacono on-line
178 Smoczyńska Barbara Szprudowo Bieg Główny M opłacono on-line
179 Sobczak Krzysztof Kwidzyn Bieg Główny L opłacono on-line
180 Sobczak Radosław Ustka Bieg Główny L
181 Sobolewski Antoni Tczew Bieg Główny Biegający Tczew M opłacono on-line
182 Stolarczyk Maciej Gdańsk Bieg Główny yogadlakazdego.pl L opłacono on-line
183 Stosik Artur Pączewo Bieg Główny Straż Miejska Starogard Gdański XXL opłacono on-line
184 Stręciwilk Tomasz Grudziądz Bieg Główny Wtorkowy Trening L opłacono on-line
185 Strzeszyńska Martyna Tczew Bieg Główny Biegający Tczew S opłacono on-line
186 Strzeszyński Wojciech Tczew Bieg Główny Biegający Tczew/ Pamir Team L opłacono on-line
187 Świder Janusz Kwidzyn Bieg Główny RUN-BIKE Travel Team L opłacono on-line
188 Świtała Roman Kwidzyn Bieg Główny Amator L opłacono on-line
189 Szachta Marta Skórcz Bieg Główny RulińskiRunningTeam M opłacono on-line
190 Szatkowski Józef Grudziądz Bieg Główny Morsy z Grudziądza L opłacono on-line
191 Szmyt Damian Gniew Bieg Główny Rada Miejska w Gniewie XXL opłacono on-line
192 Szramka Łukasz Gniew Bieg Główny tRUNsformacja GNIEWU L opłacono on-line
193 Szumal Łukasz Gdańsk Bieg Główny M opłacono on-line
194 Szwedowski Łukasz Kulice Bieg Główny S opłacono on-line
195 Szymański Sebastian Szprudowo Bieg Główny RulińskiRunningTeam S
196 Szymczak-pastwa Magdalena Osieczna Bieg Główny L opłacono on-line
197 Szymoniak Jacek Gdańsk Bieg Główny M opłacono on-line
198 Sławiński Jarosław Kolonia Ostrowicka Bieg Główny L opłacono
199 Tekliński Dawid Grudziądz Bieg Główny Wtorkowy Trening L opłacono on-line
200 tobolska grażyna grudziądz Bieg Główny Akademia Biegania Grudziądz M opłacono on-line


Wyświetleń: 10704

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ