VI Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
201 Tomaszewski Wojciech Kwidzyn Bieg Główny L opłacono on-line
202 Torchała Mariusz Kwidzyn Bieg Główny UMKS Kwidzyn L opłacono on-line
203 Traczyk Krzysztof Kwidzyn Bieg Główny XXL opłacono on-line
204 Trykowski Piotr Rumia Bieg Główny XL opłacono on-line
205 Trzciński Radosław Kwidzyn Bieg Główny Traktor Team Gmina Kwidzyn L opłacono on-line
206 Tuwalska Małgorzata Gdańsk Bieg Główny LKS Zantyr Sztum L opłacono on-line
207 Uciechowski Sławomir Malbork Bieg Główny L opłacono on-line
208 Walas Damian Tczew Bieg Główny CrossElite L
209 Waluś Jacek Gdańsk Bieg Główny STALREM L opłacono on-line
210 Waśniewski Edward Pelplin Bieg Główny KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA M opłacono on-line
211 Weiland Karina Weiland Sopot Bieg Główny S
212 Wentowska Genowefa Gniew Bieg Główny M opłacono on-line
213 Wiatrowska Mirosława Gniew Bieg Główny M opłacono on-line
214 Wiczyński Krzysztof Aniołowo Bieg Główny M opłacono on-line
215 Wiernicka Paulina Kwidzyn Bieg Główny L opłacono on-line
216 Willma Piotr Kwidzyn Bieg Główny L opłacono on-line
217 Wiśniewski Rafał Gniew Bieg Główny Kevin Team L opłacono on-line
218 Wojas Aneta GRUDZIADZ Bieg Główny S opłacono on-line
219 Wojciechowska Daria Kwidzyn Bieg Główny TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN L opłacono on-line
220 Wojciechowski Adam Starogard Gd. Bieg Główny XL opłacono on-line
221 Wrzesińska Joanna Bydgoszcz Bieg Główny Fordonrunners M opłacono on-line
222 Wrzesiński Wojciech Bydgoszcz Bieg Główny Fordonrunners L opłacono on-line
223 Wysocka Alicja Prabuty Bieg Główny PIES ICH GANIAŁ M opłacono on-line
224 Wysocki Mariusz Prabuty Bieg Główny PIES ICH GANIAŁ M opłacono on-line
225 Włoch Dariusz Nowe Bieg Główny M opłacono on-line
226 Zaborowski Hubert Malbork Bieg Główny M opłacono on-line
227 Zaborowski Mariusz Malbork Bieg Główny M opłacono on-line
228 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański Bieg Główny CrossElite L opłacono on-line
229 Zarębski Sławomir Elbląg Bieg Główny M opłacono on-line
230 Zarębski Tymoteusz Gniew Bieg Główny M opłacono on-line
231 Zawacki Daniel Tczew Bieg Główny L opłacono on-line
232 Zielinski henryk Kwidzyn Bieg Główny KWIDZYN BIEGA M
233 Zygajdowska Joanna Kwidzyn Bieg Główny L opłacono on-line
234 Zygajdowski Kazimierz Kwidzyn Bieg Główny XL opłacono on-line
235 Żyła Justyna Wałdowo Szlacheckie Bieg Główny S
236 Łącka Barbara Chojnice Bieg Główny M opłacono on-line
237 Łaska Kazimierz Gniew Bieg Główny XXL opłacono on-line
238 Łopatowski Piotr Gniew Bieg Główny Kolonia Ostrowicka L opłacono on-line
239 Łupiński Tomasz Kwidzyn Bieg Główny XL opłacono on-line


Wyświetleń: 10655

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ