Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Liput Eliza Gliwice 600 m (7-13 lat) 5.00 PLN
2 Liput Dawid Gliwice Nordic Walking Opel Active Team 25.00 PLN
3 Strassberger Katarzyna Gliwice Bieg Główny Sport-Relaks Nasza Szkółka Pływania 25.00 PLN
4 Szkamruk Małgorzata Gliwice Bieg Główny Ekstremalne OTK na Relaksie 20.00 PLN
5 Malczewska Anna Gliwice Bieg Główny Malczusia Team 30.00 PLN
6 Więckowski Szymon Gliwice 300 m (3 - 6 lat) opłacono
7 Więckowski Kacper Gliwice 600 m (7-13 lat) opłacono
8 Sadko Joanna Gliwice Bieg Główny 40.00 PLN
9 Palica Joanna Zabrze Nordic Walking EKIPA NA KIJACH 20.00 PLN
10 Szwarczyński Michał Gliwice Bieg Główny 30.00 PLN
11 Sak Zofia Smolnica Nordic Walking 20.00 PLN
12 Kampa Sebastian Gliwice Bieg Główny 20.00 PLN
13 Sak Wojciech Smolnica Bieg Główny CMP opłacono
14 Cząstkiewicz Alicja Gliwice Bieg Główny 30.00 PLN
15 Gorczyk Aleksandra Gliwice Nordic Walking 20.00 PLN
16 Fedyniuk Weronika Gliwice 600 m (7-13 lat) 5.00 PLN
17 Goersdorf Wiktoria Gliwice 600 m (7-13 lat) 5.00 PLN
18 Gorczyk Andżelika Gliwice 600 m (7-13 lat) 25.00 PLN
19 Adamski Tomasz Gliwice Bieg Główny opłacono
20 Kaczmarski Arkadiusz Kaczmarski Gliwice Bieg Główny opłacono
21 Kampa Wiktoria Gliwice Bieg Główny opłacono
22 pruska Ewa zawiercie Bieg Główny 20.00 PLN
23 Los Anton Wrocław Bieg Główny opłacono
24 Paszkowska Jadwiga Wrocław Bieg Główny opłacono
25 Kruk Matylda Gliwice 300 m (3 - 6 lat) opłacono
26 Wołoszyn Paweł Gliwice Bieg Główny opłacono
27 Ziętek Oskar Jaworzno 300 m (3 - 6 lat) 5.00 PLN
28 Kycia Arleta GLIWICE Nordic Walking 20.00 PLN
29 Kycia Krzysztof GLIWICE Bieg Główny 20.00 PLN
30 Burszta Miłosz GLIWICE Nordic Walking 25.00 PLN
31 Kycia Denis GLIWICE 600 m (7-13 lat) 5.00 PLN
32 Kycia Łukasz GLIWICE 900 m (12-13 lat) 5.00 PLN
33 Malinowska Magdalena Malinowska Gliwice Nordic Walking opłacono
34 Nawrat Magda Gliwice 300 m (3 - 6 lat) opłacono
35 Nawrat Mateusz Gliwice 900 m (12-13 lat) opłacono
36 Rusin Małgorzata Gliwice Bieg Główny 20.00 PLN
37 stochla Szymon wilcza 600 m (7-13 lat) sp opłacono
38 Stochla Paulina wilcza 600 m (7-13 lat) SP opłacono
39 stochla małgorzata wilcza Bieg Główny opłacono
40 Małka Marian Gliwice Nordic Walking 20.00 PLN
41 Wałachowska Renata Zabrze Bieg Główny 30.00 PLN
42 Wenerska Aleksandra Gliwice 300 m (3 - 6 lat) 15.00 PLN
43 Wenerska Julia Gliwice 600 m (7-13 lat) 5.00 PLN
44 Wenerski Artur Gliwice 600 m (7-13 lat) 5.00 PLN
45 Karbownik Michalina Gliwice 300 m (3 - 6 lat) opłacono
46 Karbownik Agata Gliwice Bieg Główny opłacono
47 Strzelecki Wiktor Gliwice 300 m (3 - 6 lat) Ptyś opłacono
48 Purzyńska Karolina Gliwice 600 m (7-13 lat) opłacono
49 Purzyńska Zofia Gliwice 600 m (7-13 lat) opłacono
50 Womela Maciej Womela Gliwice Bieg Główny opłacono
51 Krzywicki Tomasz Kędzierzyn-Koźle 600 m (7-13 lat) PSP nr 5 Kędzierzyn-Koźle 12.00 PLN
52 Kisielowska KARINA Kędzierzyn-Koźle 300 m (3 - 6 lat) Publiczne Przedszkole nr 11 Kędzierzyn-Koźle 12.00 PLN
53 Laskowski Dominik Rudziczka 300 m (3 - 6 lat) Barbarianek opłacono
54 Węgrzyk Roman Ujazd Bieg Główny Romus Team-Ujazd opłacono
55 Laskowska Sabina Rudziczka Nordic Walking Barbarianka opłacono
56 biernat magdalena Zabrze Nordic Walking opłacono
57 Hilaszek Marzena Gliwice Bieg Główny Slow Jogging Gliwice 20.00 PLN
58 Dolnik Grzegorz Pilchowice Bieg Główny GRATISOWNIA.PL 25.00 PLN
59 Dolnik Anna Pilchowice 300 m (3 - 6 lat) GRATISOWNIA.PL 10.00 PLN
60 Dolnik Marta Pilchowice 600 m (7-13 lat) GRATISOWNIA.PL 15.00 PLN
61 Dolnik Katarzyna Dolnik Pilchowice Bieg Główny GRATISOWNIA.PL 30.00 PLN
62 Jóźwiak Jakub Tarnowskie Góry 300 m (3 - 6 lat) 5.00 PLN
63 Kurpet Bogusława Jastrzębie-Zdrój Nordic Walking wolny strzelec opłacono
64 Kurpet Zygmunt Jastrzębie-Zdrój Nordic Walking wolny strzelec opłacono
65 Polewska Danuta Rudy Bieg Główny 20.00 PLN
66 Polewski Piotr Rudy Bieg Główny 20.00 PLN
67 Jasionek Przemysław Rudy 900 m (12-13 lat) 5.00 PLN
68 Jasionek Radosława Rudy 600 m (7-13 lat) 5.00 PLN
69 Irytowski Dominik Knurów 300 m (3 - 6 lat) opłacono
70 Irytowska Renata Knurów Bieg Główny #BBKTS opłacono
71 Domin Olga Paniówki 300 m (3 - 6 lat) Trynek opłacono
72 Domin Marcelina Paniówki 600 m (7-13 lat) Trynek opłacono
73 Domin Kamila Paniówki 600 m (7-13 lat) Trynek opłacono
74 Szumny Julia Gliwice 600 m (7-13 lat) Trynek opłacono
75 Jonak Zuzanna Ruda Slaska 300 m (3 - 6 lat) 5.00 PLN
76 Jasiński Łukasz Ujazd Bieg Główny Romus Team Ujazd opłacono
77 Słotosz Waldemar Kędzierzyn Koźle Bieg Główny Romus Team - Sławięcice opłacono
78 Jankowski Natan Sosnowiec 300 m (3 - 6 lat) 5.00 PLN
79 Stacherska Nikola Gliwice 600 m (7-13 lat) opłacono
80 Kania Bartłomiej Gliwice 600 m (7-13 lat) opłacono
81 Borsiak Sebastian Gliwice Bieg Główny Opel Active Team opłacono
82 Mach Marcin Gliwice Bieg Główny opłacono
83 Glimos Andrzej Gliwice Nordic Walking opłacono
84 Glimos Krzysztof Gliwice 600 m (7-13 lat) opłacono
85 Glimos Agnieszka Gliwice Nordic Walking opłacono
86 Nolbert Aneta Zabrze Nordic Walking opłacono
87 Bober Wojciech Rogów Bieg Główny 20.00 PLN
88 wilczak gabriela Tarnowskie Gory 42-600 Bieg Główny opłacono
89 Małecki Dominik RUDA ŚLĄSKA 300 m (3 - 6 lat) opłacono
90 Mrozek Mateusz RUDA ŚLĄSKA 600 m (7-13 lat) opłacono
91 Polak Zosia Gliwice 300 m (3 - 6 lat) Trynek 25.00 PLN
92 Borończyk Justyna Katowice Nordic Walking 40.00 PLN
93 Żochowska Bianka Katowice 600 m (7-13 lat) 10.00 PLN
94 Arbaszewski Tomasz Gliwice Bieg Główny opłacono
95 Mrozek Piotr Gli Bieg Główny 25.00 PLN
96 Mrozek Maja Gliwice 600 m (7-13 lat) 10.00 PLN
97 Mrozek Filip Gliwice 900 m (12-13 lat) 10.00 PLN
98 Zawadzka Milena Gliwice 600 m (7-13 lat) 5.00 PLN
99 Zawadzka Nikola Gliwice 600 m (7-13 lat) 5.00 PLN
100 Mrozek Justyna Gliwice Bieg Główny 25.00 PLN


Wyświetleń: 2037

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ