Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Popiel-Kruk Aleksandra Gliwice Bieg Główny opłacono
2 Grabowska Zuzanna Zabrze 300 m (3 - 6 lat) 5.00 PLN
3 Grabowski Adam Zabrze 300 m (3 - 6 lat) 5.00 PLN
4 GRONDYS ANDRZEJ ŻERNICA Bieg Główny
5 Lechowicz Melania Gliwice Bieg Główny opłacono
6 Wojtysiak Łukasz Rybnik Bieg Główny opłacono
7 Kloza Jakub Gliwice Bieg Główny opłacono
8 Wiśniewska Karolina Gliwice Bieg Główny opłacono
9 Gawlik Natalia Gliwice Bieg Główny opłacono
10 Lewicka Agnieszka Gliwice Bieg Główny
11 Rokosz Łukasz Gliwice Bieg Główny opłacono
12 Sobolewski Michał Gliwice Bieg Główny opłacono
13 Różańska Wiktoria Tarnowskie Góry 300 m (3 - 6 lat) opłacono
14 Masadyni Amelia Chorzów 300 m (3 - 6 lat) opłacono
15 Płachta Oliwia Chorzów 300 m (3 - 6 lat) opłacono
16 Malinowski Adam Rybnik Bieg Główny opłacono
17 Buczek Staś Gliwice 300 m (3 - 6 lat) opłacono
18 Buczek Hanna Gliwice 600 m (7-13 lat) opłacono
19 Reiter Dominika Gliwice Bieg Główny Slow Jogging Gliwice opłacono
20 Reiter Hanna Gliwice Bieg Główny Slow Jogging Gliwice opłacono
21 Adamski Kacper Zabrze 600 m (7-13 lat) opłacono
22 Paszkowski Kuba Gliwice 600 m (7-13 lat) opłacono
23 Porada Bartosz Nowe Chechło 300 m (3 - 6 lat) Przedszkole Bajkowy Zameczek opłacono
24 Wilczok Krzysztof Zabrze Bieg Główny opłacono
25 Dzięcioł Magdalena Gliwice Bieg Główny KIRCHHOFF Run Team opłacono
26 Ignasiak Michalina Gliwice 300 m (3 - 6 lat)
27 Ignasiak Antonina GLIWICE 300 m (3 - 6 lat) 5.00 PLN
28 Staworko Szymon Gliwice 600 m (7-13 lat) opłacono
29 Durczak Barbara Gliwice Nordic Walking opłacono
30 Durczak Zbigniew Gliwice Bieg Główny opłacono
31 Durczak Martyna Gliwice Bieg Główny opłacono
32 Kobryń Urszula Gliwice 300 m (3 - 6 lat) opłacono
33 Dymek Ania Ruda Śląska Bieg Główny Slow Jogging Gliwice opłacono
34 Lidke Nina Ruda Śląska 300 m (3 - 6 lat) Slow Jogging Gliwice opłacono
35 Lidke Zuzanna Ruda Śląska Bieg Główny opłacono
36 Sobolewski Krzysztof Gliwice Bieg Główny opłacono
37 Sobolewska Stefania Gliwice Bieg Główny opłacono
38 Gonciarz Adam BYTOM 900 m (12-13 lat) opłacono
39 Trembowiecka Natalia Mysłowice 600 m (7-13 lat) SP 13 Mysłowice opłacono
40 Trembowiecka Emilia Mysłowice 300 m (3 - 6 lat) Akademia Przed-Szkolna Skrzat opłacono
41 Staworko Julia Gliwice 600 m (7-13 lat) opłacono
42 Zaklikiewicz Monika Gliwice Bieg Główny KIRCHHOFF Run Team opłacono
43 Zacher Dominik Gliwice Bieg Główny KIRCHHOFF Run Team opłacono
44 Tomaszewski Łukasz Gliwice Bieg Główny KIRCHHOFF Run Team opłacono
45 Sasyków Piotr Gliwice Bieg Główny KIRCHHOFF Run Team opłacono
46 Roj Mateusz Gliwice Bieg Główny KIRCHHOFF Run Team opłacono
47 Pielka Erwin Gliwice Bieg Główny KIRCHHOFF Run Team opłacono
48 Mazurek Agnieszka Gliwice Bieg Główny KIRCHHOFF Run Team opłacono
49 Łopuski Mariusz Gliwice Bieg Główny KIRCHHOFF Run Team opłacono
50 Ludwin Piotr Gliwice Bieg Główny KIRCHHOFF Run Team opłacono
51 Kornaś Rafał Gliwice Bieg Główny KIRCHHOFF Run Team opłacono
52 Gawlińska Katarzyna Gliwice Bieg Główny KIRCHHOFF Run Team opłacono
53 Chłód Łukasz Gliwice Bieg Główny KIRCHHOFF Run Team opłacono
54 Barszcz Magdalena Gliwice Bieg Główny KIRCHHOFF Run Team opłacono
55 Malinowska Katarzyna Gliwice Bieg Główny opłacono
56 Baron Krzysztof Gliwice 600 m (7-13 lat)
57 BARON KATARZYNA GLIWICE Bieg Główny 5.00 PLN
58 Borawska Magda Gliwice 600 m (7-13 lat) opłacono
59 Borawska Aleksandra Gliwice Bieg Główny opłacono
60 Stanek Malgorzata Gliwice 600 m (7-13 lat) opłacono
61 Matuszewska Alicja Gliwice 300 m (3 - 6 lat) opłacono
62 Stanek Agnieszka Gliwice 600 m (7-13 lat) opłacono
63 Matuszewski Mateusz Gliwice 600 m (7-13 lat) opłacono
64 Libardi-Kłyś Sylwia Gliwice Bieg Główny opłacono
65 Duda Zuzanna Ruda Śląska 900 m (12-13 lat) 5.00 PLN
66 Zabłocka Bernadeta Ruda Śląska Bieg Główny 5.00 PLN
67 Paryż Dorota Piekary Śląskie 300 m (3 - 6 lat) opłacono
68 machnik Leon Kozłów 300 m (3 - 6 lat) opłacono
69 Machnik Agata Kozłów Bieg Główny opłacono
70 Pałasiński Sławomir Miechowice Bieg Główny Żółwie Tempo Team opłacono
71 Stanicki Radosław Pyskowice Bieg Główny Żółwie Tempo Team opłacono
72 Liput Eliza Gliwice 600 m (7-13 lat) opłacono
73 Liput Dawid Gliwice Nordic Walking Opel Active Team opłacono
74 Strassberger Katarzyna Gliwice Bieg Główny Sport-Relaks Nasza Szkółka Pływania opłacono
75 Szkamruk Małgorzata Gliwice Bieg Główny Ekstremalne OTK na Relaksie opłacono
76 Malczewska Anna Gliwice Bieg Główny Malczusia Team opłacono
77 Więckowski Szymon Gliwice 300 m (3 - 6 lat) opłacono
78 Więckowski Kacper Gliwice 600 m (7-13 lat) opłacono
79 Sadko Joanna Gliwice Bieg Główny opłacono
80 Palica Joanna Zabrze Nordic Walking EKIPA NA KIJACH opłacono
81 Szwarczyński Michał Gliwice Bieg Główny opłacono
82 Sak Zofia Smolnica Nordic Walking opłacono
83 Kampa Sebastian Gliwice Bieg Główny opłacono
84 Sak Wojciech Smolnica Bieg Główny CMP opłacono
85 Cząstkiewicz Alicja Gliwice Bieg Główny 10.00 PLN
86 Gorczyk Aleksandra Gliwice Nordic Walking opłacono
87 Fedyniuk Weronika Gliwice 600 m (7-13 lat) opłacono
88 Goersdorf Wiktoria Gliwice 600 m (7-13 lat) opłacono
89 Gorczyk Andżelika Gliwice 600 m (7-13 lat) opłacono
90 Adamski Tomasz Gliwice Bieg Główny opłacono
91 Kaczmarski Arkadiusz Kaczmarski Gliwice Bieg Główny opłacono
92 Kampa Wiktoria Gliwice Bieg Główny opłacono
93 pruska Ewa zawiercie Bieg Główny
94 Los Anton Wrocław Bieg Główny opłacono
95 Paszkowska Jadwiga Wrocław Bieg Główny opłacono
96 Kruk Matylda Gliwice 300 m (3 - 6 lat) opłacono
97 Wołoszyn Paweł Gliwice Bieg Główny opłacono
98 Kycia Arleta GLIWICE Nordic Walking opłacono
99 Kycia Krzysztof GLIWICE Bieg Główny opłacono
100 Burszta Miłosz GLIWICE Nordic Walking opłacono


Wyświetleń: 3772

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ