Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Popiel-Kruk Aleksandra Gliwice Bieg Główny opłacono
2 Lechowicz Melania Gliwice Bieg Główny opłacono
3 Wojtysiak Łukasz Rybnik Bieg Główny opłacono
4 Kloza Jakub Gliwice Bieg Główny opłacono
5 Wiśniewska Karolina Gliwice Bieg Główny opłacono
6 Gawlik Natalia Gliwice Bieg Główny opłacono
7 Rokosz Łukasz Gliwice Bieg Główny opłacono
8 Sobolewski Michał Gliwice Bieg Główny opłacono
9 Różańska Wiktoria Tarnowskie Góry 300 m (3 - 6 lat) opłacono
10 Masadyni Amelia Chorzów 300 m (3 - 6 lat) opłacono
11 Płachta Oliwia Chorzów 300 m (3 - 6 lat) opłacono
12 Malinowski Adam Rybnik Bieg Główny opłacono
13 Buczek Staś Gliwice 300 m (3 - 6 lat) opłacono
14 Buczek Hanna Gliwice 600 m (7-13 lat) opłacono
15 Reiter Dominika Gliwice Bieg Główny Slow Jogging Gliwice opłacono
16 Reiter Hanna Gliwice Bieg Główny Slow Jogging Gliwice opłacono
17 Adamski Kacper Zabrze 600 m (7-13 lat) opłacono
18 Paszkowski Kuba Gliwice 600 m (7-13 lat) opłacono
19 Porada Bartosz Nowe Chechło 300 m (3 - 6 lat) Przedszkole Bajkowy Zameczek opłacono
20 Wilczok Krzysztof Zabrze Bieg Główny opłacono
21 Dzięcioł Magdalena Gliwice Bieg Główny KIRCHHOFF Run Team opłacono
22 Staworko Szymon Gliwice 600 m (7-13 lat) opłacono
23 Durczak Barbara Gliwice Nordic Walking opłacono
24 Durczak Zbigniew Gliwice Bieg Główny opłacono
25 Durczak Martyna Gliwice Bieg Główny opłacono
26 Kobryń Urszula Gliwice 300 m (3 - 6 lat) opłacono
27 Dymek Ania Ruda Śląska Bieg Główny Slow Jogging Gliwice opłacono
28 Lidke Nina Ruda Śląska 300 m (3 - 6 lat) Slow Jogging Gliwice opłacono
29 Lidke Zuzanna Ruda Śląska Bieg Główny opłacono
30 Sobolewski Krzysztof Gliwice Bieg Główny opłacono
31 Sobolewska Stefania Gliwice Bieg Główny opłacono
32 Gonciarz Adam BYTOM 900 m (12-13 lat) opłacono
33 Trembowiecka Natalia Mysłowice 600 m (7-13 lat) SP 13 Mysłowice opłacono
34 Trembowiecka Emilia Mysłowice 300 m (3 - 6 lat) Akademia Przed-Szkolna Skrzat opłacono
35 Staworko Julia Gliwice 600 m (7-13 lat) opłacono
36 Zaklikiewicz Monika Gliwice Bieg Główny KIRCHHOFF Run Team opłacono
37 Zacher Dominik Gliwice Bieg Główny KIRCHHOFF Run Team opłacono
38 Tomaszewski Łukasz Gliwice Bieg Główny KIRCHHOFF Run Team opłacono
39 Sasyków Piotr Gliwice Bieg Główny KIRCHHOFF Run Team opłacono
40 Roj Mateusz Gliwice Bieg Główny KIRCHHOFF Run Team opłacono
41 Pielka Erwin Gliwice Bieg Główny KIRCHHOFF Run Team opłacono
42 Mazurek Agnieszka Gliwice Bieg Główny KIRCHHOFF Run Team opłacono
43 Łopuski Mariusz Gliwice Bieg Główny KIRCHHOFF Run Team opłacono
44 Ludwin Piotr Gliwice Bieg Główny KIRCHHOFF Run Team opłacono
45 Kornaś Rafał Gliwice Bieg Główny KIRCHHOFF Run Team opłacono
46 Gawlińska Katarzyna Gliwice Bieg Główny KIRCHHOFF Run Team opłacono
47 Chłód Łukasz Gliwice Bieg Główny KIRCHHOFF Run Team opłacono
48 Barszcz Magdalena Gliwice Bieg Główny KIRCHHOFF Run Team opłacono
49 Malinowska Katarzyna Gliwice Bieg Główny opłacono
50 Borawska Magda Gliwice 600 m (7-13 lat) opłacono
51 Borawska Aleksandra Gliwice Bieg Główny opłacono
52 Stanek Malgorzata Gliwice 600 m (7-13 lat) opłacono
53 Matuszewska Alicja Gliwice 300 m (3 - 6 lat) opłacono
54 Stanek Agnieszka Gliwice 600 m (7-13 lat) opłacono
55 Matuszewski Mateusz Gliwice 600 m (7-13 lat) opłacono
56 Libardi-Kłyś Sylwia Gliwice Bieg Główny opłacono
57 Paryż Dorota Piekary Śląskie 300 m (3 - 6 lat) opłacono
58 machnik Leon Kozłów 300 m (3 - 6 lat) opłacono
59 Machnik Agata Kozłów Bieg Główny opłacono
60 Pałasiński Sławomir Miechowice Bieg Główny Żółwie Tempo Team opłacono
61 Stanicki Radosław Pyskowice Bieg Główny Żółwie Tempo Team opłacono
62 Liput Eliza Gliwice 600 m (7-13 lat) opłacono
63 Liput Dawid Gliwice Nordic Walking Opel Active Team opłacono
64 Strassberger Katarzyna Gliwice Bieg Główny Sport-Relaks Nasza Szkółka Pływania opłacono
65 Szkamruk Małgorzata Gliwice Bieg Główny Ekstremalne OTK na Relaksie opłacono
66 Malczewska Anna Gliwice Bieg Główny Malczusia Team opłacono
67 Więckowski Szymon Gliwice 300 m (3 - 6 lat) opłacono
68 Więckowski Kacper Gliwice 600 m (7-13 lat) opłacono
69 Sadko Joanna Gliwice Bieg Główny opłacono
70 Palica Joanna Zabrze Nordic Walking EKIPA NA KIJACH opłacono
71 Szwarczyński Michał Gliwice Bieg Główny opłacono
72 Sak Zofia Smolnica Nordic Walking opłacono
73 Kampa Sebastian Gliwice Bieg Główny opłacono
74 Sak Wojciech Smolnica Bieg Główny CMP opłacono
75 Gorczyk Aleksandra Gliwice Nordic Walking opłacono
76 Fedyniuk Weronika Gliwice 600 m (7-13 lat) opłacono
77 Goersdorf Wiktoria Gliwice 600 m (7-13 lat) opłacono
78 Gorczyk Andżelika Gliwice 600 m (7-13 lat) opłacono
79 Adamski Tomasz Gliwice Bieg Główny opłacono
80 Kaczmarski Arkadiusz Kaczmarski Gliwice Bieg Główny opłacono
81 Kampa Wiktoria Gliwice Bieg Główny opłacono
82 Los Anton Wrocław Bieg Główny opłacono
83 Paszkowska Jadwiga Wrocław Bieg Główny opłacono
84 Kruk Matylda Gliwice 300 m (3 - 6 lat) opłacono
85 Wołoszyn Paweł Gliwice Bieg Główny opłacono
86 Kycia Arleta GLIWICE Nordic Walking opłacono
87 Kycia Krzysztof GLIWICE Bieg Główny opłacono
88 Burszta Miłosz GLIWICE Nordic Walking opłacono
89 Kycia Denis GLIWICE 600 m (7-13 lat) opłacono
90 Kycia Łukasz GLIWICE 900 m (12-13 lat) opłacono
91 Malinowska Magdalena Malinowska Gliwice Nordic Walking opłacono
92 Nawrat Magda Gliwice 300 m (3 - 6 lat) opłacono
93 Nawrat Mateusz Gliwice 900 m (12-13 lat) opłacono
94 stochla Szymon wilcza 600 m (7-13 lat) sp opłacono
95 Stochla Paulina wilcza 600 m (7-13 lat) SP opłacono
96 stochla małgorzata wilcza Bieg Główny opłacono
97 Wałachowska Renata Zabrze Bieg Główny opłacono
98 Wenerska Aleksandra Gliwice 300 m (3 - 6 lat) opłacono
99 Wenerska Julia Gliwice 600 m (7-13 lat) opłacono
100 Wenerski Artur Gliwice 600 m (7-13 lat) opłacono


Wyświetleń: 6394

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ