Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Koscinski Filip Gliwice 300 m (3 - 6 lat) opłacono
2 Niski Adrian Chorzów 300 m (3 - 6 lat) opłacono
3 Płaczek Milena Chorzów 300 m (3 - 6 lat)
4 Sas Maja Chorzów 300 m (3 - 6 lat)
5 Strozykowska Maja Gliwice 300 m (3 - 6 lat) Sikret przedszkole 20.00 PLN
6 Polak Zosia Gliwice 300 m (3 - 6 lat) Trynek 20.00 PLN
7 Małecki Dominik RUDA ŚLĄSKA 300 m (3 - 6 lat) opłacono
8 Jankowski Natan Sosnowiec 300 m (3 - 6 lat)
9 Jonak Zuzanna Ruda Slaska 300 m (3 - 6 lat)
10 Domin Olga Paniówki 300 m (3 - 6 lat) Trynek opłacono
11 Irytowski Dominik Knurów 300 m (3 - 6 lat) opłacono
12 Jóźwiak Jakub Tarnowskie Góry 300 m (3 - 6 lat)
13 Dolnik Anna Pilchowice 300 m (3 - 6 lat) GRATISOWNIA.PL 5.00 PLN
14 Laskowski Dominik Rudziczka 300 m (3 - 6 lat) Barbarianek opłacono
15 Kisielowska KARINA Kędzierzyn-Koźle 300 m (3 - 6 lat) Publiczne Przedszkole nr 11 Kędzierzyn-Koźle 7.00 PLN
16 Strzelecki Wiktor Gliwice 300 m (3 - 6 lat) Ptyś opłacono
17 Karbownik Michalina Gliwice 300 m (3 - 6 lat) opłacono
18 Wenerska Aleksandra Gliwice 300 m (3 - 6 lat) opłacono
19 Nawrat Magda Gliwice 300 m (3 - 6 lat) opłacono
20 Kruk Matylda Gliwice 300 m (3 - 6 lat) opłacono
21 Więckowski Szymon Gliwice 300 m (3 - 6 lat) opłacono
22 machnik Leon Kozłów 300 m (3 - 6 lat) opłacono
23 Paryż Dorota Piekary Śląskie 300 m (3 - 6 lat) opłacono
24 Matuszewska Alicja Gliwice 300 m (3 - 6 lat) opłacono
25 Trembowiecka Emilia Mysłowice 300 m (3 - 6 lat) Akademia Przed-Szkolna Skrzat opłacono
26 Lidke Nina Ruda Śląska 300 m (3 - 6 lat) Slow Jogging Gliwice opłacono
27 Kobryń Urszula Gliwice 300 m (3 - 6 lat) opłacono
28 Ignasiak Antonina GLIWICE 300 m (3 - 6 lat) 5.00 PLN
29 Ignasiak Michalina Gliwice 300 m (3 - 6 lat)
30 Porada Bartosz Nowe Chechło 300 m (3 - 6 lat) Przedszkole Bajkowy Zameczek opłacono
31 Buczek Staś Gliwice 300 m (3 - 6 lat) opłacono
32 Płachta Oliwia Chorzów 300 m (3 - 6 lat) opłacono
33 Masadyni Amelia Chorzów 300 m (3 - 6 lat) opłacono
34 Różańska Wiktoria Tarnowskie Góry 300 m (3 - 6 lat) opłacono
35 Grabowski Adam Zabrze 300 m (3 - 6 lat) 5.00 PLN
36 Grabowska Zuzanna Zabrze 300 m (3 - 6 lat) 5.00 PLN
37 Zawadzka Nikola Gliwice 600 m (7-13 lat) opłacono
38 Zawadzka Milena Gliwice 600 m (7-13 lat) opłacono
39 Mrozek Maja Gliwice 600 m (7-13 lat) opłacono
40 Żochowska Bianka Katowice 600 m (7-13 lat) 5.00 PLN
41 Mrozek Mateusz RUDA ŚLĄSKA 600 m (7-13 lat) opłacono
42 Glimos Krzysztof Gliwice 600 m (7-13 lat) opłacono
43 Kania Bartłomiej Gliwice 600 m (7-13 lat) opłacono
44 Stacherska Nikola Gliwice 600 m (7-13 lat) opłacono
45 Szumny Julia Gliwice 600 m (7-13 lat) Trynek opłacono
46 Domin Kamila Paniówki 600 m (7-13 lat) Trynek opłacono
47 Domin Marcelina Paniówki 600 m (7-13 lat) Trynek opłacono
48 Jasionek Radosława Rudy 600 m (7-13 lat) opłacono
49 Dolnik Marta Pilchowice 600 m (7-13 lat) GRATISOWNIA.PL 10.00 PLN
50 Krzywicki Tomasz Kędzierzyn-Koźle 600 m (7-13 lat) PSP nr 5 Kędzierzyn-Koźle 7.00 PLN
51 Purzyńska Zofia Gliwice 600 m (7-13 lat) opłacono
52 Purzyńska Karolina Gliwice 600 m (7-13 lat) opłacono
53 Wenerski Artur Gliwice 600 m (7-13 lat) opłacono
54 Wenerska Julia Gliwice 600 m (7-13 lat) opłacono
55 Stochla Paulina wilcza 600 m (7-13 lat) SP opłacono
56 stochla Szymon wilcza 600 m (7-13 lat) sp opłacono
57 Kycia Denis GLIWICE 600 m (7-13 lat) opłacono
58 Gorczyk Andżelika Gliwice 600 m (7-13 lat) opłacono
59 Goersdorf Wiktoria Gliwice 600 m (7-13 lat) opłacono
60 Fedyniuk Weronika Gliwice 600 m (7-13 lat) opłacono
61 Więckowski Kacper Gliwice 600 m (7-13 lat) opłacono
62 Liput Eliza Gliwice 600 m (7-13 lat) opłacono
63 Matuszewski Mateusz Gliwice 600 m (7-13 lat) opłacono
64 Stanek Agnieszka Gliwice 600 m (7-13 lat) opłacono
65 Stanek Malgorzata Gliwice 600 m (7-13 lat) opłacono
66 Borawska Magda Gliwice 600 m (7-13 lat) opłacono
67 Baron Krzysztof Gliwice 600 m (7-13 lat)
68 Staworko Julia Gliwice 600 m (7-13 lat) opłacono
69 Trembowiecka Natalia Mysłowice 600 m (7-13 lat) SP 13 Mysłowice opłacono
70 Staworko Szymon Gliwice 600 m (7-13 lat) opłacono
71 Paszkowski Kuba Gliwice 600 m (7-13 lat) opłacono
72 Adamski Kacper Zabrze 600 m (7-13 lat) opłacono
73 Buczek Hanna Gliwice 600 m (7-13 lat) opłacono
74 Zawadzka Wiktoria Gliwice 900 m (12-13 lat) opłacono
75 Jasionek Przemysław Rudy 900 m (12-13 lat) opłacono
76 Nawrat Mateusz Gliwice 900 m (12-13 lat) opłacono
77 Kycia Łukasz GLIWICE 900 m (12-13 lat) opłacono
78 Duda Zuzanna Ruda Śląska 900 m (12-13 lat) 5.00 PLN
79 Gonciarz Adam BYTOM 900 m (12-13 lat) opłacono
80 Majchrzyk Daria Gliwice Bieg Główny opłacono
81 Mrozek Justyna Gliwice Bieg Główny opłacono
82 Mrozek Piotr Gli Bieg Główny opłacono
83 Arbaszewski Tomasz Gliwice Bieg Główny opłacono
84 wilczak gabriela Tarnowskie Gory 42-600 Bieg Główny opłacono
85 Bober Wojciech Rogów Bieg Główny
86 Mach Marcin Gliwice Bieg Główny opłacono
87 Borsiak Sebastian Gliwice Bieg Główny Opel Active Team opłacono
88 Słotosz Waldemar Kędzierzyn Koźle Bieg Główny Romus Team - Sławięcice opłacono
89 Jasiński Łukasz Ujazd Bieg Główny Romus Team Ujazd opłacono
90 Irytowska Renata Knurów Bieg Główny #BBKTS opłacono
91 Polewski Piotr Rudy Bieg Główny opłacono
92 Polewska Danuta Rudy Bieg Główny opłacono
93 Dolnik Katarzyna Dolnik Pilchowice Bieg Główny GRATISOWNIA.PL 10.00 PLN
94 Dolnik Grzegorz Pilchowice Bieg Główny GRATISOWNIA.PL 5.00 PLN
95 Hilaszek Marzena Gliwice Bieg Główny Slow Jogging Gliwice opłacono
96 Węgrzyk Roman Ujazd Bieg Główny Romus Team-Ujazd opłacono
97 Womela Maciej Womela Gliwice Bieg Główny opłacono
98 Karbownik Agata Gliwice Bieg Główny opłacono
99 Wałachowska Renata Zabrze Bieg Główny opłacono
100 stochla małgorzata wilcza Bieg Główny opłacono


Wyświetleń: 6392

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ