Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#BBKTS | |||||||||
1 | Irytowska Renata | Knurów | Bieg Główny | #BBKTS | opłacono | ||||
Akademia Przed-Szkolna Skrzat | |||||||||
2 | Trembowiecka Emilia | Mysłowice | 300 m (3 - 6 lat) | Akademia Przed-Szkolna Skrzat | opłacono | ||||
Barbarianek | |||||||||
3 | Laskowski Dominik | Rudziczka | 300 m (3 - 6 lat) | Barbarianek | opłacono | ||||
Barbarianka | |||||||||
4 | Laskowska Sabina | Rudziczka | Nordic Walking | Barbarianka | opłacono | ||||
CMP | |||||||||
5 | Sak Wojciech | Smolnica | Bieg Główny | CMP | opłacono | ||||
EKIPA NA KIJACH | |||||||||
6 | Palica Joanna | Zabrze | Nordic Walking | EKIPA NA KIJACH | opłacono | ||||
Ekstremalne OTK na Relaksie | |||||||||
7 | Szkamruk Małgorzata | Gliwice | Bieg Główny | Ekstremalne OTK na Relaksie | opłacono | ||||
GRATISOWNIA.PL | |||||||||
8 | Dolnik Grzegorz | Pilchowice | Bieg Główny | GRATISOWNIA.PL | |||||
9 | Dolnik Anna | Pilchowice | 300 m (3 - 6 lat) | GRATISOWNIA.PL | |||||
10 | Dolnik Marta | Pilchowice | 600 m (7-13 lat) | GRATISOWNIA.PL | |||||
11 | Dolnik Katarzyna Dolnik | Pilchowice | Bieg Główny | GRATISOWNIA.PL | |||||
KIRCHHOFF Run Team | |||||||||
12 | Dzięcioł Magdalena | Gliwice | Bieg Główny | KIRCHHOFF Run Team | opłacono | ||||
13 | Zaklikiewicz Monika | Gliwice | Bieg Główny | KIRCHHOFF Run Team | opłacono | ||||
14 | Zacher Dominik | Gliwice | Bieg Główny | KIRCHHOFF Run Team | opłacono | ||||
15 | Tomaszewski Łukasz | Gliwice | Bieg Główny | KIRCHHOFF Run Team | opłacono | ||||
16 | Sasyków Piotr | Gliwice | Bieg Główny | KIRCHHOFF Run Team | opłacono | ||||
17 | Roj Mateusz | Gliwice | Bieg Główny | KIRCHHOFF Run Team | opłacono | ||||
18 | Pielka Erwin | Gliwice | Bieg Główny | KIRCHHOFF Run Team | opłacono | ||||
19 | Mazurek Agnieszka | Gliwice | Bieg Główny | KIRCHHOFF Run Team | opłacono | ||||
20 | Łopuski Mariusz | Gliwice | Bieg Główny | KIRCHHOFF Run Team | opłacono | ||||
21 | Ludwin Piotr | Gliwice | Bieg Główny | KIRCHHOFF Run Team | opłacono | ||||
22 | Kornaś Rafał | Gliwice | Bieg Główny | KIRCHHOFF Run Team | opłacono | ||||
23 | Gawlińska Katarzyna | Gliwice | Bieg Główny | KIRCHHOFF Run Team | opłacono | ||||
24 | Chłód Łukasz | Gliwice | Bieg Główny | KIRCHHOFF Run Team | opłacono | ||||
25 | Barszcz Magdalena | Gliwice | Bieg Główny | KIRCHHOFF Run Team | opłacono | ||||
Malczusia Team | |||||||||
26 | Malczewska Anna | Gliwice | Bieg Główny | Malczusia Team | opłacono | ||||
Opel Active Team | |||||||||
27 | Liput Dawid | Gliwice | Nordic Walking | Opel Active Team | opłacono | ||||
28 | Borsiak Sebastian | Gliwice | Bieg Główny | Opel Active Team | opłacono | ||||
PSP nr 5 Kędzierzyn-Koźle | |||||||||
29 | Krzywicki Tomasz | Kędzierzyn-Koźle | 600 m (7-13 lat) | PSP nr 5 Kędzierzyn-Koźle | |||||
Przedszkole Bajkowy Zameczek | |||||||||
30 | Porada Bartosz | Nowe Chechło | 300 m (3 - 6 lat) | Przedszkole Bajkowy Zameczek | opłacono | ||||
Ptyś | |||||||||
31 | Strzelecki Wiktor | Gliwice | 300 m (3 - 6 lat) | Ptyś | opłacono | ||||
Publiczne Przedszkole nr 11 Kędzierzyn-Koźle | |||||||||
32 | Kisielowska KARINA | Kędzierzyn-Koźle | 300 m (3 - 6 lat) | Publiczne Przedszkole nr 11 Kędzierzyn-Koźle | |||||
Romus Team - Sławięcice | |||||||||
33 | Słotosz Waldemar | Kędzierzyn Koźle | Bieg Główny | Romus Team - Sławięcice | opłacono | ||||
Romus Team-Ujazd | |||||||||
34 | Węgrzyk Roman | Ujazd | Bieg Główny | Romus Team-Ujazd | opłacono | ||||
Romus Team Ujazd | |||||||||
35 | Jasiński Łukasz | Ujazd | Bieg Główny | Romus Team Ujazd | opłacono | ||||
SP | |||||||||
36 | Stochla Paulina | wilcza | 600 m (7-13 lat) | SP | opłacono | ||||
SP 13 Mysłowice | |||||||||
37 | Trembowiecka Natalia | Mysłowice | 600 m (7-13 lat) | SP 13 Mysłowice | opłacono | ||||
Sikret przedszkole | |||||||||
38 | Strozykowska Maja | Gliwice | 300 m (3 - 6 lat) | Sikret przedszkole | |||||
Slow Jogging Gliwice | |||||||||
39 | Reiter Dominika | Gliwice | Bieg Główny | Slow Jogging Gliwice | opłacono | ||||
40 | Reiter Hanna | Gliwice | Bieg Główny | Slow Jogging Gliwice | opłacono | ||||
41 | Dymek Ania | Ruda Śląska | Bieg Główny | Slow Jogging Gliwice | opłacono | ||||
42 | Lidke Nina | Ruda Śląska | 300 m (3 - 6 lat) | Slow Jogging Gliwice | opłacono | ||||
43 | Hilaszek Marzena | Gliwice | Bieg Główny | Slow Jogging Gliwice | opłacono | ||||
Sport-Relaks Nasza Szkółka Pływania | |||||||||
44 | Strassberger Katarzyna | Gliwice | Bieg Główny | Sport-Relaks Nasza Szkółka Pływania | opłacono | ||||
Trynek | |||||||||
45 | Domin Olga | Paniówki | 300 m (3 - 6 lat) | Trynek | opłacono | ||||
46 | Domin Marcelina | Paniówki | 600 m (7-13 lat) | Trynek | opłacono | ||||
47 | Domin Kamila | Paniówki | 600 m (7-13 lat) | Trynek | opłacono | ||||
48 | Szumny Julia | Gliwice | 600 m (7-13 lat) | Trynek | opłacono | ||||
49 | Polak Zosia | Gliwice | 300 m (3 - 6 lat) | Trynek | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
50 | Popiel-Kruk Aleksandra | Gliwice | Bieg Główny | opłacono | |||||
51 | Grabowska Zuzanna | Zabrze | 300 m (3 - 6 lat) | ||||||
52 | Grabowski Adam | Zabrze | 300 m (3 - 6 lat) | ||||||
53 | GRONDYS ANDRZEJ | ŻERNICA | Bieg Główny | ||||||
54 | Lechowicz Melania | Gliwice | Bieg Główny | opłacono | |||||
55 | Wojtysiak Łukasz | Rybnik | Bieg Główny | opłacono | |||||
56 | Kloza Jakub | Gliwice | Bieg Główny | opłacono | |||||
57 | Wiśniewska Karolina | Gliwice | Bieg Główny | opłacono | |||||
58 | Gawlik Natalia | Gliwice | Bieg Główny | opłacono | |||||
59 | Lewicka Agnieszka | Gliwice | Bieg Główny | ||||||
60 | Rokosz Łukasz | Gliwice | Bieg Główny | opłacono | |||||
61 | Sobolewski Michał | Gliwice | Bieg Główny | opłacono | |||||
62 | Różańska Wiktoria | Tarnowskie Góry | 300 m (3 - 6 lat) | opłacono | |||||
63 | Masadyni Amelia | Chorzów | 300 m (3 - 6 lat) | opłacono | |||||
64 | Płachta Oliwia | Chorzów | 300 m (3 - 6 lat) | opłacono | |||||
65 | Malinowski Adam | Rybnik | Bieg Główny | opłacono | |||||
66 | Buczek Staś | Gliwice | 300 m (3 - 6 lat) | opłacono | |||||
67 | Buczek Hanna | Gliwice | 600 m (7-13 lat) | opłacono | |||||
68 | Adamski Kacper | Zabrze | 600 m (7-13 lat) | opłacono | |||||
69 | Paszkowski Kuba | Gliwice | 600 m (7-13 lat) | opłacono | |||||
70 | Wilczok Krzysztof | Zabrze | Bieg Główny | opłacono | |||||
71 | Ignasiak Michalina | Gliwice | 300 m (3 - 6 lat) | ||||||
72 | Ignasiak Antonina | GLIWICE | 300 m (3 - 6 lat) | ||||||
73 | Staworko Szymon | Gliwice | 600 m (7-13 lat) | opłacono | |||||
74 | Durczak Barbara | Gliwice | Nordic Walking | opłacono | |||||
75 | Durczak Zbigniew | Gliwice | Bieg Główny | opłacono | |||||
76 | Durczak Martyna | Gliwice | Bieg Główny | opłacono | |||||
77 | Kobryń Urszula | Gliwice | 300 m (3 - 6 lat) | opłacono | |||||
78 | Lidke Zuzanna | Ruda Śląska | Bieg Główny | opłacono | |||||
79 | Sobolewski Krzysztof | Gliwice | Bieg Główny | opłacono | |||||
80 | Sobolewska Stefania | Gliwice | Bieg Główny | opłacono | |||||
81 | Gonciarz Adam | BYTOM | 900 m (12-13 lat) | opłacono | |||||
82 | Staworko Julia | Gliwice | 600 m (7-13 lat) | opłacono | |||||
83 | Malinowska Katarzyna | Gliwice | Bieg Główny | opłacono | |||||
84 | Baron Krzysztof | Gliwice | 600 m (7-13 lat) | ||||||
85 | BARON KATARZYNA | GLIWICE | Bieg Główny | ||||||
86 | Borawska Magda | Gliwice | 600 m (7-13 lat) | opłacono | |||||
87 | Borawska Aleksandra | Gliwice | Bieg Główny | opłacono | |||||
88 | Stanek Malgorzata | Gliwice | 600 m (7-13 lat) | opłacono | |||||
89 | Matuszewska Alicja | Gliwice | 300 m (3 - 6 lat) | opłacono | |||||
90 | Stanek Agnieszka | Gliwice | 600 m (7-13 lat) | opłacono | |||||
91 | Matuszewski Mateusz | Gliwice | 600 m (7-13 lat) | opłacono | |||||
92 | Libardi-Kłyś Sylwia | Gliwice | Bieg Główny | opłacono | |||||
93 | Duda Zuzanna | Ruda Śląska | 900 m (12-13 lat) | ||||||
94 | Zabłocka Bernadeta | Ruda Śląska | Bieg Główny | ||||||
95 | Paryż Dorota | Piekary Śląskie | 300 m (3 - 6 lat) | opłacono | |||||
96 | machnik Leon | Kozłów | 300 m (3 - 6 lat) | opłacono | |||||
97 | Machnik Agata | Kozłów | Bieg Główny | opłacono | |||||
98 | Liput Eliza | Gliwice | 600 m (7-13 lat) | opłacono | |||||
99 | Więckowski Szymon | Gliwice | 300 m (3 - 6 lat) | opłacono | |||||
100 | Więckowski Kacper | Gliwice | 600 m (7-13 lat) | opłacono | |||||
101 | Sadko Joanna | Gliwice | Bieg Główny | opłacono | |||||
102 | Szwarczyński Michał | Gliwice | Bieg Główny | opłacono | |||||
103 | Sak Zofia | Smolnica | Nordic Walking | opłacono | |||||
104 | Kampa Sebastian | Gliwice | Bieg Główny | opłacono | |||||
105 | Cząstkiewicz Alicja | Gliwice | Bieg Główny | ||||||
106 | Gorczyk Aleksandra | Gliwice | Nordic Walking | opłacono | |||||
107 | Fedyniuk Weronika | Gliwice | 600 m (7-13 lat) | opłacono | |||||
108 | Goersdorf Wiktoria | Gliwice | 600 m (7-13 lat) | opłacono | |||||
109 | Gorczyk Andżelika | Gliwice | 600 m (7-13 lat) | opłacono | |||||
110 | Adamski Tomasz | Gliwice | Bieg Główny | opłacono | |||||
111 | Kaczmarski Arkadiusz Kaczmarski | Gliwice | Bieg Główny | opłacono | |||||
112 | Kampa Wiktoria | Gliwice | Bieg Główny | opłacono | |||||
113 | pruska Ewa | zawiercie | Bieg Główny | ||||||
114 | Los Anton | Wrocław | Bieg Główny | opłacono | |||||
115 | Paszkowska Jadwiga | Wrocław | Bieg Główny | opłacono | |||||
116 | Kruk Matylda | Gliwice | 300 m (3 - 6 lat) | opłacono | |||||
117 | Wołoszyn Paweł | Gliwice | Bieg Główny | opłacono | |||||
118 | Kycia Arleta | GLIWICE | Nordic Walking | opłacono | |||||
119 | Kycia Krzysztof | GLIWICE | Bieg Główny | opłacono | |||||
120 | Burszta Miłosz | GLIWICE | Nordic Walking | opłacono | |||||
121 | Kycia Denis | GLIWICE | 600 m (7-13 lat) | opłacono | |||||
122 | Kycia Łukasz | GLIWICE | 900 m (12-13 lat) | opłacono | |||||
123 | Malinowska Magdalena Malinowska | Gliwice | Nordic Walking | opłacono | |||||
124 | Nawrat Magda | Gliwice | 300 m (3 - 6 lat) | opłacono | |||||
125 | Nawrat Mateusz | Gliwice | 900 m (12-13 lat) | opłacono | |||||
126 | Rusin Małgorzata | Gliwice | Bieg Główny | ||||||
127 | stochla małgorzata | wilcza | Bieg Główny | opłacono | |||||
128 | Małka Marian | Gliwice | Nordic Walking | ||||||
129 | Wałachowska Renata | Zabrze | Bieg Główny | opłacono | |||||
130 | Wenerska Aleksandra | Gliwice | 300 m (3 - 6 lat) | opłacono | |||||
131 | Wenerska Julia | Gliwice | 600 m (7-13 lat) | opłacono | |||||
132 | Wenerski Artur | Gliwice | 600 m (7-13 lat) | opłacono | |||||
133 | Karbownik Michalina | Gliwice | 300 m (3 - 6 lat) | opłacono | |||||
134 | Karbownik Agata | Gliwice | Bieg Główny | opłacono | |||||
135 | Purzyńska Karolina | Gliwice | 600 m (7-13 lat) | opłacono | |||||
136 | Purzyńska Zofia | Gliwice | 600 m (7-13 lat) | opłacono | |||||
137 | Womela Maciej Womela | Gliwice | Bieg Główny | opłacono | |||||
138 | biernat magdalena | Zabrze | Nordic Walking | opłacono | |||||
139 | Jóźwiak Jakub | Tarnowskie Góry | 300 m (3 - 6 lat) | ||||||
140 | Polewska Danuta | Rudy | Bieg Główny | opłacono | |||||
141 | Polewski Piotr | Rudy | Bieg Główny | opłacono | |||||
142 | Jasionek Przemysław | Rudy | 900 m (12-13 lat) | opłacono | |||||
143 | Jasionek Radosława | Rudy | 600 m (7-13 lat) | opłacono | |||||
144 | Irytowski Dominik | Knurów | 300 m (3 - 6 lat) | opłacono | |||||
145 | Jonak Zuzanna | Ruda Slaska | 300 m (3 - 6 lat) | ||||||
146 | Jankowski Natan | Sosnowiec | 300 m (3 - 6 lat) | ||||||
147 | Stacherska Nikola | Gliwice | 600 m (7-13 lat) | opłacono | |||||
148 | Kania Bartłomiej | Gliwice | 600 m (7-13 lat) | opłacono | |||||
149 | Mach Marcin | Gliwice | Bieg Główny | opłacono | |||||
150 | Glimos Andrzej | Gliwice | Nordic Walking | opłacono | |||||
151 | Glimos Krzysztof | Gliwice | 600 m (7-13 lat) | opłacono | |||||
152 | Glimos Agnieszka | Gliwice | Nordic Walking | opłacono | |||||
153 | Nolbert Aneta | Zabrze | Nordic Walking | opłacono | |||||
154 | Bober Wojciech | Rogów | Bieg Główny | ||||||
155 | wilczak gabriela | Tarnowskie Gory 42-600 | Bieg Główny | opłacono | |||||
156 | Małecki Dominik | RUDA ŚLĄSKA | 300 m (3 - 6 lat) | opłacono | |||||
157 | Mrozek Mateusz | RUDA ŚLĄSKA | 600 m (7-13 lat) | opłacono | |||||
158 | Borończyk Justyna | Katowice | Nordic Walking | opłacono | |||||
159 | Żochowska Bianka | Katowice | 600 m (7-13 lat) | ||||||
160 | Arbaszewski Tomasz | Gliwice | Bieg Główny | opłacono | |||||
161 | Mrozek Piotr | Gli | Bieg Główny | opłacono | |||||
162 | Mrozek Maja | Gliwice | 600 m (7-13 lat) | opłacono | |||||
163 | Zawadzka Milena | Gliwice | 600 m (7-13 lat) | opłacono | |||||
164 | Zawadzka Nikola | Gliwice | 600 m (7-13 lat) | opłacono | |||||
165 | Mrozek Justyna | Gliwice | Bieg Główny | opłacono | |||||
166 | Sas Maja | Chorzów | 300 m (3 - 6 lat) | ||||||
167 | Płaczek Milena | Chorzów | 300 m (3 - 6 lat) | ||||||
168 | Niski Adrian | Chorzów | 300 m (3 - 6 lat) | opłacono | |||||
169 | Zawadzka Wiktoria | Gliwice | 900 m (12-13 lat) | opłacono | |||||
170 | Koscinski Filip | Gliwice | 300 m (3 - 6 lat) | opłacono | |||||
171 | Majchrzyk Daria | Gliwice | Bieg Główny | opłacono | |||||
172 | Arbaszewska Agnieszka | Gliwice | Nordic Walking | opłacono | |||||
sp | |||||||||
173 | stochla Szymon | wilcza | 600 m (7-13 lat) | sp | opłacono | ||||
wolny strzelec | |||||||||
174 | Kurpet Bogusława | Jastrzębie-Zdrój | Nordic Walking | wolny strzelec | opłacono | ||||
175 | Kurpet Zygmunt | Jastrzębie-Zdrój | Nordic Walking | wolny strzelec | opłacono | ||||
Żółwie Tempo Team | |||||||||
176 | Pałasiński Sławomir | Miechowice | Bieg Główny | Żółwie Tempo Team | opłacono | ||||
177 | Stanicki Radosław | Pyskowice | Bieg Główny | Żółwie Tempo Team | opłacono |
Wyświetleń: 11365