Run Gym oraz Run Gym Kids
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Petka Szymon Starogard Gdański RUNGYM KIDS opłacono
2 Lokś Piotr Janowo RUNGYM KIDS opłacono
3 Dubaj Maciej Starogard Gdański RUNGYM opłacono
4 Muszarski Łukasz Kokoszkowy RUNGYM TRI Starogard Gdański opłacono
5 Kurkowska Alicja Gdańsk RUNGYM KIDS opłacono
6 Lewinski Marcel Pruszcz Gdański RUNGYM KIDS Iron Team opłacono
7 Lewinski Krzysztof Pruszcz Gdański RUNGYM Iron Team - 49 Baza Lotnicza opłacono
8 Szlija Marcin Starogard Gdański RUNGYM opłacono
9 KUNA BARTŁOMIEJ WARKA RUNGYM KUNA TRIKLUB opłacono
10 Kuś Magdalena Koronowo RUNGYM KIDS Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
11 Grzeszkiewicz Barbara Gdańsk RUNGYM opłacono
12 Kasperkowicz Zuzanna Kaliska RUNGYM KIDS opłacono
13 Kasperkowicz Łukasz Kaliska RUNGYM opłacono
14 Muszarska Dominika Kokoszkowy RUNGYM KIDS opłacono
15 NIERZWICKI Karol Starogard Gdański RUNGYM KIDS opłacono
16 Michajłowski Szymon Starogard Gdański RUNGYM opłacono
17 Dahm Szymon Starogard Gdański RUNGYM opłacono
18 Tokarska Karolina Tczew RUNGYM KIDS opłacono
19 Tokarski Bartosz Tczew RUNGYM KIDS opłacono
20 Tokarska Joanna Tczew RUNGYM opłacono
21 Tokarski Marek Tczew RUNGYM Klub Sportów Siłowych Tczew opłacono
22 Zawadziński Łukasz Gdańsk RUNGYM opłacono
23 Grosz Michał Godziszewo RUNGYM Morsy Skarszewy opłacono
24 Żołnowski Oskar Nowa Wieś Rzeczna RUNGYM KIDS opłacono
25 Żołnowski Oskar Starogard Gdański RUNGYM Dovista active team opłacono
26 Pokojewski Michał Starogard Gdański RUNGYM KIDS Beniaminek03/Przedszkole Miś Uszatek opłacono
27 Pokojewski Jakub Starogard Gdański RUNGYM KIDS Beniaminek03/PSP1 opłacono
28 Troka Jakub Starogard Gdański RUNGYM KIDS PUMA STG opłacono
29 Piwowarczyk Bartosz Starogard Gdański RUNGYM opłacono
30 Pawłowski Kamil Starogard Gdański, pow. starogardzki RUNGYM KIDS opłacono
31 Kuca Mariusz Starogard Gdański RUNGYM opłacono
32 Talaśka Tomasz Starogard Gdański RUNGYM opłacono
33 Klein Kamil Klein Starogard Gdanski RUNGYM opłacono
34 Żaczek Igor Baldram RUNGYM KIDS opłacono
35 Cebienko-Żaczek Eugenia Baldram RUNGYM opłacono
36 Bendik Mateusz Kaliska RUNGYM KIDS opłacono
37 Bendik Andrzej Kaliska RUNGYM KIDS opłacono
38 Smoczek Natalia Starogard Gd. RUNGYM KIDS opłacono
39 Korczak Kamil Ruziec RUNGYM KIDS opłacono
40 Makuch Magdalena Starogard Gdański RUNGYM opłacono
41 Józefiak Ania Starogard Gdański RUNGYM AQ BIEG opłacono
42 Walczak Jakub Starogard gdanski RUNGYM KIDS opłacono
43 Nikodem Kuna Warka RUNGYM KIDS opłacono
44 Świderski Franciszek Pelplin RUNGYM KIDS opłacono
45 Lotkowski Michał Pelplin RUNGYM KIDS opłacono
46 Chalecki Łukasz Starogard Gdański RUNGYM opłacono
47 Józefiak Gaja Starogard Gdański RUNGYM KIDS opłacono
48 wolf Konrad Kokoszkowy RUNGYM KIDS opłacono
49 Loose Anna Starogard Gdański RUNGYM Morsy Zblewo opłacono
50 Loose Sebastian Starogard Gdański RUNGYM KIDS KPS Starogard Gdański opłacono
51 Godlewska Małgorzata Malbork RUNGYM KIDS Godlewski Runners opłacono


Wyświetleń: 2285

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ