Run Gym oraz Run Gym Kids
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Cebienko-Żaczek Eugenia Baldram RUNGYM opłacono
2 Żaczek Igor Baldram RUNGYM KIDS opłacono
3 Kurowski Michał Elbląg RUNGYM MMA TEAM
4 Rozek Jakub Frank RUNGYM KIDS SP.KALISKA
5 Kurkowska Alicja Gdańsk RUNGYM KIDS opłacono
6 Zwara Julia Gdańsk RUNGYM KIDS
7 Zawadziński Łukasz Gdańsk RUNGYM opłacono
8 Grzeszkiewicz Barbara Gdańsk RUNGYM opłacono
9 Kołtonowska Agnieszka Gniew RUNGYM tRUNsformacja Gniewu
10 Grosz Michał Godziszewo RUNGYM Morsy Skarszewy opłacono
11 Lokś Piotr Janowo RUNGYM KIDS opłacono
12 Negowska Małgorzata Janowo RUNGYM SBR
13 Bendik Andrzej Kaliska RUNGYM KIDS opłacono
14 Bendik Mateusz Kaliska RUNGYM KIDS opłacono
15 Kasperkowicz Łukasz Kaliska RUNGYM opłacono
16 Kasperkowicz Zuzanna Kaliska RUNGYM KIDS opłacono
17 wolf Konrad Kokoszkowy RUNGYM KIDS opłacono
18 Muszarski Łukasz Kokoszkowy RUNGYM TRI Starogard Gdański opłacono
19 Muszarska Dominika Kokoszkowy RUNGYM KIDS opłacono
20 Bełczącka Katarzyna Kokoszkowy RUNGYM KIDS
21 Kuś Magdalena Koronowo RUNGYM KIDS Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
22 Godlewska Małgorzata Malbork RUNGYM KIDS Godlewski Runners opłacono
23 Pionk Rafał Miszewo RUNGYM Kujawscy Runners
24 Klin Joanna Nowa Wieś Rzeczna RUNGYM
25 Klin Błażej Nowa Wieś Rzeczna RUNGYM
26 Żołnowski Oskar Nowa Wieś Rzeczna RUNGYM KIDS opłacono
27 Śliwka Ksawery Owidz RUNGYM KIDS SP 4 Starogard Gdański
28 Lotkowski Michał Pelplin RUNGYM KIDS opłacono
29 Świderski Franciszek Pelplin RUNGYM KIDS opłacono
30 Imianowska Malwina Pinczyn RUNGYM KIDS
31 Lewinski Krzysztof Pruszcz Gdański RUNGYM Iron Team - 49 Baza Lotnicza opłacono
32 Lewinski Marcel Pruszcz Gdański RUNGYM KIDS Iron Team opłacono
33 Korczak Kamil Ruziec RUNGYM KIDS opłacono
34 Lerke Przemek Skarszewy RUNGYM Morsy Skarszewy
35 Wołowczyk Leszek Skarszewy RUNGYM Morsy Skarszewy
36 Stopa Leon Starogard RUNGYM KIDS
37 Stopa Mia Starogard RUNGYM KIDS
38 Stanisławski Patryk Starogard Gdański RUNGYM Dovista active team
39 Smoczek Natalia Starogard Gd. RUNGYM KIDS opłacono
40 Klein Kamil Klein Starogard Gdanski RUNGYM opłacono
41 Walczak Jakub Starogard gdanski RUNGYM KIDS opłacono
42 Szlija Marcin Starogard Gdański RUNGYM opłacono
43 Józefiak Gaja Starogard Gdański RUNGYM KIDS opłacono
44 Słowiński Michał Starogard Gdański RUNGYM
45 Dahm Szymon Starogard Gdański RUNGYM opłacono
46 Paluchowski Daniel Starogard Gdański RUNGYM
47 Makuch Magdalena Starogard Gdański RUNGYM opłacono
48 Słowiński Olaf Starogard Gdański RUNGYM
49 Michajłowski Szymon Starogard Gdański RUNGYM opłacono
50 Kuca Mariusz Starogard Gdański RUNGYM opłacono
51 NIERZWICKI Karol Starogard Gdański RUNGYM KIDS opłacono
52 Petka Szymon Starogard Gdański RUNGYM KIDS opłacono
53 Talaśka Tomasz Starogard Gdański RUNGYM opłacono
54 Pokojewski Jakub Starogard Gdański RUNGYM KIDS Beniaminek03/PSP1 opłacono
55 Makila Jarosław Starogard Gdański RUNGYM SBR
56 Pokojewski Michał Starogard Gdański RUNGYM KIDS Beniaminek03/Przedszkole Miś Uszatek opłacono
57 Józefiak Ania Starogard Gdański RUNGYM AQ BIEG opłacono
58 Marszalec Mateusz Starogard Gdański RUNGYM
59 Chalecki Łukasz Starogard Gdański RUNGYM opłacono
60 Loose Sebastian Starogard Gdański RUNGYM KIDS KPS Starogard Gdański opłacono
61 Loose Anna Starogard Gdański RUNGYM Morsy Zblewo opłacono
62 Dubaj Maciej Starogard Gdański RUNGYM opłacono
63 Żołnowski Oskar Starogard Gdański RUNGYM Dovista active team opłacono
64 Piwowarczyk Bartosz Starogard Gdański RUNGYM opłacono
65 Troka Jakub Starogard Gdański RUNGYM KIDS PUMA STG opłacono
66 Ossowski Rafał Starogard Gdański RUNGYM
67 Talaśka Lucyna Starogard Gdański RUNGYM
68 Pawłowski Kamil Starogard Gdański, pow. starogardzki RUNGYM KIDS opłacono
69 Basara Iwona Stary Las RUNGYM TRI Starogard Gdański
70 Basara Mateusz Stary Las 5L RUNGYM TRI Starogard Gdański
71 Tokarski Marek Tczew RUNGYM Klub Sportów Siłowych Tczew opłacono
72 Tokarska Joanna Tczew RUNGYM opłacono
73 Tokarski Bartosz Tczew RUNGYM KIDS opłacono
74 Tokarska Karolina Tczew RUNGYM KIDS opłacono
75 Sosnowska Monika Tolkmicko RUNGYM MMA TEAM
76 SIEKIERKO Anna TOLKMICKO RUNGYM MMA TEAM
77 Nikodem Kuna Warka RUNGYM KIDS opłacono
78 KUNA BARTŁOMIEJ WARKA RUNGYM KUNA TRIKLUB opłacono


Wyświetleń: 2340

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ