Run Gym oraz Run Gym Kids
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Szlija Marcin Starogard Gdański RUNGYM opłacono
2 Józefiak Gaja Starogard Gdański RUNGYM KIDS opłacono
3 Słowiński Michał Starogard Gdański RUNGYM
4 Dahm Szymon Starogard Gdański RUNGYM opłacono
5 Paluchowski Daniel Starogard Gdański RUNGYM
6 Makuch Magdalena Starogard Gdański RUNGYM opłacono
7 Słowiński Olaf Starogard Gdański RUNGYM
8 Michajłowski Szymon Starogard Gdański RUNGYM opłacono
9 Imianowska Malwina Pinczyn RUNGYM KIDS
10 Kuca Mariusz Starogard Gdański RUNGYM opłacono
11 NIERZWICKI Karol Starogard Gdański RUNGYM KIDS opłacono
12 Smoczek Natalia Starogard Gd. RUNGYM KIDS opłacono
13 Lokś Piotr Janowo RUNGYM KIDS opłacono
14 Petka Szymon Starogard Gdański RUNGYM KIDS opłacono
15 Klein Kamil Klein Starogard Gdanski RUNGYM opłacono
16 Talaśka Tomasz Starogard Gdański RUNGYM opłacono
17 Lotkowski Michał Pelplin RUNGYM KIDS opłacono
18 Świderski Franciszek Pelplin RUNGYM KIDS opłacono
19 Kurkowska Alicja Gdańsk RUNGYM KIDS opłacono
20 Nikodem Kuna Warka RUNGYM KIDS opłacono
21 Walczak Jakub Starogard gdanski RUNGYM KIDS opłacono
22 wolf Konrad Kokoszkowy RUNGYM KIDS opłacono
23 Klin Joanna Nowa Wieś Rzeczna RUNGYM
24 Klin Błażej Nowa Wieś Rzeczna RUNGYM
25 Stopa Leon Starogard RUNGYM KIDS
26 Stopa Mia Starogard RUNGYM KIDS
27 Zwara Julia Gdańsk RUNGYM KIDS
28 Zawadziński Łukasz Gdańsk RUNGYM opłacono
29 Tokarska Joanna Tczew RUNGYM opłacono
30 Muszarska Dominika Kokoszkowy RUNGYM KIDS opłacono
31 Tokarski Bartosz Tczew RUNGYM KIDS opłacono
32 Tokarska Karolina Tczew RUNGYM KIDS opłacono
33 Marszalec Mateusz Starogard Gdański RUNGYM
34 Bełczącka Katarzyna Kokoszkowy RUNGYM KIDS
35 Chalecki Łukasz Starogard Gdański RUNGYM opłacono
36 Korczak Kamil Ruziec RUNGYM KIDS opłacono
37 Dubaj Maciej Starogard Gdański RUNGYM opłacono
38 Cebienko-Żaczek Eugenia Baldram RUNGYM opłacono
39 Bendik Andrzej Kaliska RUNGYM KIDS opłacono
40 Bendik Mateusz Kaliska RUNGYM KIDS opłacono
41 Pawłowski Kamil Starogard Gdański, pow. starogardzki RUNGYM KIDS opłacono
42 Żołnowski Oskar Nowa Wieś Rzeczna RUNGYM KIDS opłacono
43 Piwowarczyk Bartosz Starogard Gdański RUNGYM opłacono
44 Kasperkowicz Łukasz Kaliska RUNGYM opłacono
45 Kasperkowicz Zuzanna Kaliska RUNGYM KIDS opłacono
46 Ossowski Rafał Starogard Gdański RUNGYM
47 Talaśka Lucyna Starogard Gdański RUNGYM
48 Żaczek Igor Baldram RUNGYM KIDS opłacono
49 Grzeszkiewicz Barbara Gdańsk RUNGYM opłacono
50 Józefiak Ania Starogard Gdański RUNGYM AQ BIEG opłacono
51 Pokojewski Michał Starogard Gdański RUNGYM KIDS Beniaminek03/Przedszkole Miś Uszatek opłacono
52 Pokojewski Jakub Starogard Gdański RUNGYM KIDS Beniaminek03/PSP1 opłacono
53 Stanisławski Patryk Starogard Gdański RUNGYM Dovista active team
54 Żołnowski Oskar Starogard Gdański RUNGYM Dovista active team opłacono
55 Godlewska Małgorzata Malbork RUNGYM KIDS Godlewski Runners opłacono
56 Lewinski Marcel Pruszcz Gdański RUNGYM KIDS Iron Team opłacono
57 Lewinski Krzysztof Pruszcz Gdański RUNGYM Iron Team - 49 Baza Lotnicza opłacono
58 Kuś Magdalena Koronowo RUNGYM KIDS Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
59 Tokarski Marek Tczew RUNGYM Klub Sportów Siłowych Tczew opłacono
60 Loose Sebastian Starogard Gdański RUNGYM KIDS KPS Starogard Gdański opłacono
61 Pionk Rafał Miszewo RUNGYM Kujawscy Runners
62 KUNA BARTŁOMIEJ WARKA RUNGYM KUNA TRIKLUB opłacono
63 Sosnowska Monika Tolkmicko RUNGYM MMA TEAM
64 Kurowski Michał Elbląg RUNGYM MMA TEAM
65 SIEKIERKO Anna TOLKMICKO RUNGYM MMA TEAM
66 Lerke Przemek Skarszewy RUNGYM Morsy Skarszewy
67 Wołowczyk Leszek Skarszewy RUNGYM Morsy Skarszewy
68 Grosz Michał Godziszewo RUNGYM Morsy Skarszewy opłacono
69 Loose Anna Starogard Gdański RUNGYM Morsy Zblewo opłacono
70 Troka Jakub Starogard Gdański RUNGYM KIDS PUMA STG opłacono
71 Makila Jarosław Starogard Gdański RUNGYM SBR
72 Negowska Małgorzata Janowo RUNGYM SBR
73 Śliwka Ksawery Owidz RUNGYM KIDS SP 4 Starogard Gdański
74 Rozek Jakub Frank RUNGYM KIDS SP.KALISKA
75 Basara Iwona Stary Las RUNGYM TRI Starogard Gdański
76 Basara Mateusz Stary Las 5L RUNGYM TRI Starogard Gdański
77 Muszarski Łukasz Kokoszkowy RUNGYM TRI Starogard Gdański opłacono
78 Kołtonowska Agnieszka Gniew RUNGYM tRUNsformacja Gniewu


Wyświetleń: 3444

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ