Run Gym oraz Run Gym Kids
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Basara Iwona Stary Las RUNGYM TRI Starogard Gdański
2 Basara Mateusz Stary Las 5L RUNGYM TRI Starogard Gdański
3 Bendik Andrzej Kaliska RUNGYM KIDS opłacono
4 Bendik Mateusz Kaliska RUNGYM KIDS opłacono
5 Bełczącka Katarzyna Kokoszkowy RUNGYM KIDS
6 Cebienko-Żaczek Eugenia Baldram RUNGYM opłacono
7 Chalecki Łukasz Starogard Gdański RUNGYM opłacono
8 Dahm Szymon Starogard Gdański RUNGYM opłacono
9 Dubaj Maciej Starogard Gdański RUNGYM opłacono
10 Godlewska Małgorzata Malbork RUNGYM KIDS Godlewski Runners opłacono
11 Grosz Michał Godziszewo RUNGYM Morsy Skarszewy opłacono
12 Grzeszkiewicz Barbara Gdańsk RUNGYM opłacono
13 Imianowska Malwina Pinczyn RUNGYM KIDS
14 Józefiak Ania Starogard Gdański RUNGYM AQ BIEG opłacono
15 Józefiak Gaja Starogard Gdański RUNGYM KIDS opłacono
16 Kasperkowicz Łukasz Kaliska RUNGYM opłacono
17 Kasperkowicz Zuzanna Kaliska RUNGYM KIDS opłacono
18 Klein Kamil Klein Starogard Gdanski RUNGYM opłacono
19 Klin Błażej Nowa Wieś Rzeczna RUNGYM
20 Klin Joanna Nowa Wieś Rzeczna RUNGYM
21 Korczak Kamil Ruziec RUNGYM KIDS opłacono
22 Kołtonowska Agnieszka Gniew RUNGYM tRUNsformacja Gniewu
23 Kuca Mariusz Starogard Gdański RUNGYM opłacono
24 KUNA BARTŁOMIEJ WARKA RUNGYM KUNA TRIKLUB opłacono
25 Kurkowska Alicja Gdańsk RUNGYM KIDS opłacono
26 Kurowski Michał Elbląg RUNGYM MMA TEAM
27 Kuś Magdalena Koronowo RUNGYM KIDS Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
28 Lerke Przemek Skarszewy RUNGYM Morsy Skarszewy
29 Lewinski Krzysztof Pruszcz Gdański RUNGYM Iron Team - 49 Baza Lotnicza opłacono
30 Lewinski Marcel Pruszcz Gdański RUNGYM KIDS Iron Team opłacono
31 Lokś Piotr Janowo RUNGYM KIDS opłacono
32 Loose Anna Starogard Gdański RUNGYM Morsy Zblewo opłacono
33 Loose Sebastian Starogard Gdański RUNGYM KIDS KPS Starogard Gdański opłacono
34 Lotkowski Michał Pelplin RUNGYM KIDS opłacono
35 Makila Jarosław Starogard Gdański RUNGYM SBR
36 Makuch Magdalena Starogard Gdański RUNGYM opłacono
37 Marszalec Mateusz Starogard Gdański RUNGYM
38 Michajłowski Szymon Starogard Gdański RUNGYM opłacono
39 Muszarska Dominika Kokoszkowy RUNGYM KIDS opłacono
40 Muszarski Łukasz Kokoszkowy RUNGYM TRI Starogard Gdański opłacono
41 Negowska Małgorzata Janowo RUNGYM SBR
42 NIERZWICKI Karol Starogard Gdański RUNGYM KIDS opłacono
43 Nikodem Kuna Warka RUNGYM KIDS opłacono
44 Ossowski Rafał Starogard Gdański RUNGYM
45 Paluchowski Daniel Starogard Gdański RUNGYM
46 Pawłowski Kamil Starogard Gdański, pow. starogardzki RUNGYM KIDS opłacono
47 Petka Szymon Starogard Gdański RUNGYM KIDS opłacono
48 Pionk Rafał Miszewo RUNGYM Kujawscy Runners
49 Piwowarczyk Bartosz Starogard Gdański RUNGYM opłacono
50 Pokojewski Jakub Starogard Gdański RUNGYM KIDS Beniaminek03/PSP1 opłacono
51 Pokojewski Michał Starogard Gdański RUNGYM KIDS Beniaminek03/Przedszkole Miś Uszatek opłacono
52 Rozek Jakub Frank RUNGYM KIDS SP.KALISKA
53 SIEKIERKO Anna TOLKMICKO RUNGYM MMA TEAM
54 Śliwka Ksawery Owidz RUNGYM KIDS SP 4 Starogard Gdański
55 Smoczek Natalia Starogard Gd. RUNGYM KIDS opłacono
56 Sosnowska Monika Tolkmicko RUNGYM MMA TEAM
57 Stanisławski Patryk Starogard Gdański RUNGYM Dovista active team
58 Stopa Leon Starogard RUNGYM KIDS
59 Stopa Mia Starogard RUNGYM KIDS
60 Świderski Franciszek Pelplin RUNGYM KIDS opłacono
61 Szlija Marcin Starogard Gdański RUNGYM opłacono
62 Słowiński Michał Starogard Gdański RUNGYM
63 Słowiński Olaf Starogard Gdański RUNGYM
64 Talaśka Lucyna Starogard Gdański RUNGYM
65 Talaśka Tomasz Starogard Gdański RUNGYM opłacono
66 Tokarska Joanna Tczew RUNGYM opłacono
67 Tokarska Karolina Tczew RUNGYM KIDS opłacono
68 Tokarski Bartosz Tczew RUNGYM KIDS opłacono
69 Tokarski Marek Tczew RUNGYM Klub Sportów Siłowych Tczew opłacono
70 Troka Jakub Starogard Gdański RUNGYM KIDS PUMA STG opłacono
71 Walczak Jakub Starogard gdanski RUNGYM KIDS opłacono
72 wolf Konrad Kokoszkowy RUNGYM KIDS opłacono
73 Wołowczyk Leszek Skarszewy RUNGYM Morsy Skarszewy
74 Żaczek Igor Baldram RUNGYM KIDS opłacono
75 Zawadziński Łukasz Gdańsk RUNGYM opłacono
76 Żołnowski Oskar Starogard Gdański RUNGYM Dovista active team opłacono
77 Żołnowski Oskar Nowa Wieś Rzeczna RUNGYM KIDS opłacono
78 Zwara Julia Gdańsk RUNGYM KIDS


Wyświetleń: 2286

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ