Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Heinowska Maja | Gdynia | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
102 | Kaleta Kuba | Gdynia | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
103 | Faiga Bartek | Gdynia | Polska | Druga tura - 200 osób | UKS CISOWA GDYNIA | opłacono on-line |
104 | Sawicki Patryk | Kniewo | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
105 | Sułkowski Wojciech | Gdynia | Polska | Druga tura - 200 osób | Arka Gdynia | opłacono on-line |
106 | Dambiec Katarzyna | Gdynia | Polska | Druga tura - 200 osób | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
107 | Suchomski Sławomir | Nadole | Polska | Druga tura - 200 osób | Arka Gdynia | opłacono on-line |
108 | Machon Krzysztof | Gdynia | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
109 | Faiga Dariusz | Gdynia | Polska | Druga tura - 200 osób | tsunami | opłacono on-line |
110 | Urbański Łukasz | Gdynia | Polska | Druga tura - 200 osób | Rozwijanieprzezwapieranie.pl | opłacono on-line |
111 | Dragosz Maciej | Gdynia | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
112 | Roman Krzysztof | Bolszewo | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
113 | Dylewski Rafał | Reda | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
114 | Bundz Łukasz | Gdynia | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
115 | Mleczak Michał | Gdynia | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
116 | Pujanek Antoni | Sopot | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
117 | Talkowski Jakub | Gdynia | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
118 | Szafarz Dawid | Toruń | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
119 | Wołoszyk Izabela | Wejherowo | Polska | Druga tura - 200 osób | Maja Team | opłacono on-line |
120 | Szarafiński Wiktor | Gdynia | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
121 | Sakowicz Marta | Bartoszyce | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
122 | Czajkowski Michał | Gdynia | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
123 | Kaczmarek Adam | Gdynia | Polska | Druga tura - 200 osób | Arka Gdynia Oksywie | opłacono on-line |
124 | Pogorzelski Paweł | Gdynia | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
125 | Łukowicz Ireneusz | Gdynia | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
126 | Łukowicz Elzbieta | Gdynia | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
127 | Zwierz Andrzej | Gdynia | Polska | Druga tura - 200 osób | Active Family Pasłęk | opłacono on-line |
128 | Depczyński Adam | Gdynia | Polska | Druga tura - 200 osób | gowalking.pl | opłacono on-line |
129 | Depczyński Rafał | Gdynia | Polska | Druga tura - 200 osób | gowalking.pl | opłacono on-line |
130 | Feszler Adam | Gdynia | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
131 | Konarzewski Adam | Rumia | Polska | Druga tura - 200 osób | Szkoła Podstawowa nr 6 Rumia | opłacono on-line |
132 | Galant Krzysztof Galant | Gdynia | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
133 | Konarzewski Krzysztof | Rumia | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
134 | Konarzewski Jacek | Rumia | Polska | Druga tura - 200 osób | Rumia biega | opłacono on-line |
135 | Jaworek Damian | Gdynia | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
136 | Jaworek Tomasz | Gdynia | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
137 | Ceyrowski Artur | Gdynia | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
138 | Stafin Michał | Lubin | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
139 | nowopolski jan | gdynia | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
140 | Jurkiewicz Gienio | Gdynia | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
141 | Domnik Danuta | Rumia | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
142 | Korytowski Jacek | Gdynia | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
143 | Domnik Marek | Rumia | Polska | Druga tura - 200 osób | Terramar | opłacono on-line |
144 | Gitner Marcin | Gdynia | Polska | Druga tura - 200 osób | Piękni i Bestie | opłacono on-line |
145 | Turzyńska Beata | Gdynia | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
146 | Cichocki Tomasz | Gdynia | Polska | Druga tura - 200 osób | Cete.com.pl | opłacono on-line |
147 | BRASZKA TOMASZ | GDYNIA | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
148 | Błaszczyk-Parka Anna | Gdynia | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
149 | Kleinschmidt Anna | Gdynia | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
150 | Górkowska Elżbieta | Rumia | Polska | Druga tura - 200 osób | Bojano Biega | opłacono on-line |
151 | Górkowski Marcin | Rumia | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
152 | Hajduk Dariusz | Gdynia | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
153 | Czerwionka Dariusz | Gdynia | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
154 | Dąbrowski Wojciech | Gdynia | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
155 | Dąbrowska Maria | Gdynia | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
156 | Meyer Agnieszka | Gdynia | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
157 | Dąbrowski Łukasz | Gdynia | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
158 | Wasilke Grzegorz | Reda | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
159 | Krocz krzysztof | Gościcino | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
160 | Pobłocki Adrian | Rumia | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
161 | Bilkiewicz Piotr | Gdynia | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
162 | Brzeski Tomasz | Gdynia | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
163 | Nowakowski Tomasz | Puck | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
164 | Piekarska Asia | Gdynia | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
165 | Biernacka Aleksandra | Gdynia | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
166 | Herok Michał | Gdynia | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
167 | Rybicki Oskar Rybicki | Gdynia | Polska | Druga tura - 200 osób | Dragon Lore Stattrak | opłacono on-line |
168 | Gleinert Szymon | Żukowo | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
169 | Kummer Grzegorz | Kapino | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
170 | Sieminski Robert | Gdynia | Polska | Druga tura - 200 osób | Arka Pogorze | opłacono on-line |
171 | Kummer Anna | KAPINO | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
172 | Staniewska Monika | Gdynia | Polska | Druga tura - 200 osób | Arka Gdynia | opłacono on-line |
173 | Skorupiński Włodzimierz | Kołobrzeg | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
174 | Gerlach-Dawidowska Agnieszka | Gdynia | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
175 | główczewska karolina | gdynia | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
176 | Cybulska Magda | Gdynia | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
177 | Motyl Marcin | Reda | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
178 | MIELEWCZYK LESZEK MIELEWCZYK | Rumia, pow. wejherowski | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
179 | Gesler Rafał | wejherowo | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
180 | Gesler Julia | Wejherowo | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
181 | OZDOWY MARZENA | GDYNIA | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
182 | Padias Paweł | Gdynia | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
183 | Marszałek Sebastian | Gdynia | Polska | Druga tura - 200 osób | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
184 | Ficht Martyna | Gdynia | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
185 | Pawłowska Jolanta | Rumia | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
186 | Jaz Karolina | Gdynia | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
187 | Bieszk Grzegorz | Rumia | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
188 | Pawełko Andrzej | Gdynia | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
189 | Plata Ola | Gdynia | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
190 | Plata Michał | Gdynia | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
191 | Plata Tom | Gdynia | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
192 | Borchmann piotr | Bojano | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
193 | Plata Karolina | Gdynia | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
194 | Reinka Daniel | Gdynia | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
195 | Gomółka-Bigus Monika | Gdynia | Polska | Druga tura - 200 osób | Step by Step Trójmiasto | opłacono on-line |
196 | wandtke zofia | zęblewo | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
197 | Walukiewicz Kamil | Pierwoszyno | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
198 | wandtke franciszek | szemud | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
199 | wandtke anna | szemud | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
200 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | Polska | Druga tura - 200 osób | CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM | opłacono on-line |
Wyświetleń: 20150