Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
201 | Odebralski Kuba | Tczew | Polska | Druga tura - 200 osób | opłacono on-line | |
202 | Ćwikliński Sławomir | Kosakowo | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | ||
203 | Kutniewska Maria | Żukowo | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | Face Nordic Walking Team | |
204 | Kleszczewski Paweł | Gdynia | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | ||
205 | Ćwiklińska Julia | Gdynia | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | ||
206 | Ćwikliński Miłosz | Gdynia | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | ||
207 | Ćwiklińska Iwona | GDYNIA | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | ||
208 | Konkel Andrzej | Władysławowo | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | Biegamy Razem Władysławowo | |
209 | Bartkowiak Michał | Września | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | Truchtacz | |
210 | Zatoński Michał | Gdynia | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | ||
211 | Ciesielski Przemysław | Gdynia | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | ||
212 | Golunski Arkadiusz | Gdynia | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | ||
213 | Kłosowska Karolina | Gdynia | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | Bojano Biega | |
214 | LEWANDOWSKI KAMIL | GDYNIA | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | ||
215 | Bulczak Karol Aleksander | Strzepcz | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | ||
216 | Klebba Krzysztof | Puck / Łebcz | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | Kaszebe Łebcz | |
217 | Zatoński Robert | Gdynia | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | ||
218 | Jesionowski Łukasz | Gdynia | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | ||
219 | Paruszewska Katarzyna | Gdynia | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | Bojano Biega | |
220 | Szymerowska Joanna | Rekowo Górne | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | Elite Team | |
221 | Drespa Bartłomiej | Gdynia | Pierwsza tura - 300 osób | AMELA TEAM | ||
222 | Paruszewski Robert | Gdynia | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | Bojano Biega | |
223 | Stalmach Martyna | Gościcino | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | ||
224 | Goryński Łukasz | Gdynia | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | ||
225 | Drespa Patryk | Gdynia | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | Lili Team | |
226 | Korżyński Mariusz | Tępcz | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | ||
227 | Dolny Michał | Gdańsk | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | ||
228 | Dombrowski Dawid | Gdynia | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | Sp nr 43 | |
229 | Dombrowski Igor | Gdynia | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | Sp nr 43 | |
230 | Krachulec Karolina | Rumia | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | ||
231 | Bartnik Patryk | Gdynia | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | ||
232 | Rynkowski Michał | Gdynia | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | KS Tęcza | |
233 | Dombrowska Eliza | Gdynia | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | ||
234 | Reseman Sylwia | Żukowo | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | Face Nordic Walkin Team | |
235 | Rokosz Robert | Głowno | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | |
236 | Rapacz Andrzej | Gdynia | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | Arka Gdynia | |
237 | Płonka Mateusz | Osieki Lęborskie | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | ||
238 | Niemczyk Urszula | Chojnice | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | Totalnie Biegnięci | |
239 | Szczepaniak Sławomir | Gdynia | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | Arka Gdynia | |
240 | Płotek Karolina | Mierzynko | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | ||
241 | Panek Grzegorz | Gdynia | Pierwsza tura - 300 osób | Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia | ||
242 | Pęgowski Mateusz | Gdynia | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | ||
243 | Borkowska Amelka | Gdynia | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | ||
244 | Panek Aneta | Gdynia | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | Step by Step Trójmiasto | |
245 | Maciejewki Tymoteusz | Gdynia | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | ||
246 | Pazik Dariusz | Rumia | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | RUNEDA | |
247 | Zawalska Zuzanna | Dębogórze | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | Uks Active Gdynia | |
248 | Tomaszewski Michał | Gdynia | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | ||
249 | Zawalska Marta | Dębogórze | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | Wymiatacze | |
250 | Kostencka Aga | Banino | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | Elite Team | |
251 | Zawalska Oliwia | Dębogórze | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | ||
252 | Zawalski Krystian | Dębogórze | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | Crazy Gang | |
253 | Szczepkowski Robert | Gdynia | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | ||
254 | Stasik Magdalena | Gdynia | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | ||
255 | Wasiluk Krystian | Gdynia | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | ||
256 | Wiśniewski Dominik | Gdynia | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | Arka Gdynia | |
257 | Konopka Bartosz | Gdynia | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | Arka Gdynia | |
258 | Czerwiński Piotr | Gdynia | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | ||
259 | Sadłowski Jakub | Gdynia | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | ||
260 | NOWAK KAMIL | GDYNIA | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | Arkowcy.pl | |
261 | Szalk WOJCIECH | Gdynia | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | ||
262 | PIOTROWSKI KRYSTIAN | Kosakowo | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | ULKS SKOCZEK POGORZE | |
263 | Cieśliński Krystian | Gdynia | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | ||
264 | Baranowski Michal | Wejherowo | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | BigYellowFoot Adeenture Team | |
265 | Rembisz Szymon | Tczew | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | ||
266 | Deja Artur | Gdynia | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | MTM TEAM | |
267 | Łajewski Bartosz | Gdynia | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | ||
268 | Radomski Kacper | Gdynia | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | Brygada Oksywie | |
269 | Klawikowski Marcin | Reda | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | ||
270 | Kowalski Tomasz | Wejherowo | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | MTB-Małe Trójmiasto Biega | |
271 | Strzecka Agata | Gdynia | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | ||
272 | Wolska Sylwia | Rumia | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | MTM TEAM | |
273 | Inglot Piotr | Gdynia | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | ||
274 | Nowy Katarzyna | Gdynia | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | ||
275 | Stokarska Beata | Gdynia | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | Biegowi Wariaci | |
276 | Lichtenstein Paweł | Gdynia | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | ||
277 | Czarnojan Aleksandra | Rumia | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | ||
278 | Krzoska Paulina | Gdynia | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | ||
279 | Wrzesiński Mateusz | Gdynia | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | ||
280 | Szpilman Piotr | Gdynia | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | ||
281 | Ossowski Szymon | Gdynia | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | ||
282 | Januka Justyna | Gdynia | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | Rodzinka.pl | |
283 | Płotek Michał | Wejherowo | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | ||
284 | Szczep Sylwia | Rumia | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | ||
285 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | ||
286 | Gołos Natalia | Gdynia | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | ||
287 | Marcinkowski Dominik | Gdynia | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | ||
288 | Januka Zdzisław | Gdynia | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | Rodzinka.pl | |
289 | Gołos Michał | Gdynia | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | ||
290 | Gembiak Józef | Gdynia | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | ||
291 | Gołos Magdalena | Gdynia | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | ||
292 | Stefański Krystian | Poznań | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | ||
293 | Szymański Adam | Lębork | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | Lębork Biegacze | |
294 | Bielińska Izabela | GDYNIA | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | ||
295 | Januka Adrian | Rumia | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | ||
296 | Toporek Paulina | Przodkowo | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | Gdynia | |
297 | Fobke Karolina | Rumia | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | ||
298 | Labuhn Marta Labuhn | Gdynia | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | ||
299 | Niemiec Marek | Gdynia | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | ACTIV EAGLES PRO | |
300 | Pietrzak Marcin | Olsztyn | Polska | Pierwsza tura - 300 osób | Amatorzy Olsztyn |
Wyświetleń: 20130