Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
301 Marszk Justyna Marszk Kartuzy Pierwsza tura - 300 osób
302 Krupski Filip Rumia Pierwsza tura - 300 osób
303 Kazyaka Katarzyna Gdynia Pierwsza tura - 300 osób biegamyrazem.pl Gdynia
304 Toporek Rafał Przodkowo Pierwsza tura - 300 osób Lęborskie Lwy
305 Marcinkowski Tomasz Gdynia Pierwsza tura - 300 osób Dziabniete Świnie
306 Galiński Maciej Rumia Pierwsza tura - 300 osób
307 Rocławski Tomasz Gdynia Pierwsza tura - 300 osób
308 Wrzesiński Adrian Rumia Pierwsza tura - 300 osób 1929
309 Dadacz Monika Gdynia Pierwsza tura - 300 osób
310 Zelent Kamil Rumia Pierwsza tura - 300 osób Fanatycy z Rumi
311 Szultk Jan Szultk Gdynia Pierwsza tura - 300 osób Arka Gdynia
312 Jaensson Nicole Rumia Pierwsza tura - 300 osób Rugby Club Arka Rumia
313 CICHOSZ Oskar Gdynia Pierwsza tura - 300 osób RUGBY CLUB ARKA GDYNIA
314 Szomburg Wojciech Gdynia Pierwsza tura - 300 osób
315 Grygoruk Arnold Gdynia Pierwsza tura - 300 osób
316 Wronka Robert Rumia Pierwsza tura - 300 osób Rugby Club Arka Rumia
317 Tomaszewska Monika Gdynia Pierwsza tura - 300 osób
318 Zelent Damian Rumia Pierwsza tura - 300 osób Fanatycy z Rumi
319 Tomaszewski Filip Gdynia Pierwsza tura - 300 osób
320 Gleinert Jakub Żukowo Pierwsza tura - 300 osób
321 Hundrieser Sebastian Gdynia Pierwsza tura - 300 osób
322 Gleinert Magda Żukowo Pierwsza tura - 300 osób
323 Bogusz Tomasz Gdynia Pierwsza tura - 300 osób Biegająca Gdynia
324 Armatyński Michał Gdynia Pierwsza tura - 300 osób
325 Komorowski Szymon Gdańsk Pierwsza tura - 300 osób
326 Armatyńska Małgorzata Gdynia Pierwsza tura - 300 osób Motywatornia Team
327 Koniuch Irena Gdynia Pierwsza tura - 300 osób
328 Ryński Andrzej Gdynia Pierwsza tura - 300 osób
329 Biernacik Dawid Gdynia Pierwsza tura - 300 osób Arka Gdynia Orłowo
330 Lewandowski Michał Mrągowo Pierwsza tura - 300 osób
331 Dragan Dorota GDYNIA Pierwsza tura - 300 osób
332 Grulkowski Paweł Kościerzyna Pierwsza tura - 300 osób Alone Wolf...
333 Nikelska Dorota Pierwoszyno Pierwsza tura - 300 osób
334 Nowak Katarzyna Gdynia Pierwsza tura - 300 osób
335 Nowak Michał Gdynia Pierwsza tura - 300 osób
336 Bellwon Maciej Gdynia Pierwsza tura - 300 osób
337 Nikelski Krzysztof Pierwoszyno Pierwsza tura - 300 osób
338 Bujak Aleksandra Bolszewo Pierwsza tura - 300 osób Ścigacze Bolszewo
339 Sulek Karolina Rumia Pierwsza tura - 300 osób
340 Formela Mateusz Gdynia Pierwsza tura - 300 osób
341 Dolata Jędrzej Reda Pierwsza tura - 300 osób Bastion Reda
342 Pawłowski Łukasz Rumia Pierwsza tura - 300 osób
343 Sawirski Jakub Gdynia Pierwsza tura - 300 osób
344 Sawirski Krzysztof Gdynia Pierwsza tura - 300 osób biegającyGrOM
345 Niewęgłowski Paweł Bojano Pierwsza tura - 300 osób
346 Olech Katarzyna Olech Gdynia Pierwsza tura - 300 osób
347 Bury Paweł Gdynia Pierwsza tura - 300 osób biegamyrazem.pl
348 Trzebiatowski Adam Swarzewo Pierwsza tura - 300 osób
349 Jankowski Jakub Gdynia Pierwsza tura - 300 osób Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3
350 Paszowska Bogusława Reda Pierwsza tura - 300 osób
351 Kunz Mateusz Reda Pierwsza tura - 300 osób
352 Jankowski Krzysztof Gdynia Pierwsza tura - 300 osób Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3
353 Zaluski Arkadiusz Bojano Pierwsza tura - 300 osób
354 Niewęgłowski Marcin Bojano Pierwsza tura - 300 osób Arka Gdynia
355 Tomasz Krzysztof Gdynia Pierwsza tura - 300 osób
356 Bellwon Tomasz Gdynia Pierwsza tura - 300 osób Sportowa Gdynia
357 Osiński Krzysztof Gdynia Pierwsza tura - 300 osób
358 DARGACZ Artur GDYNIA Pierwsza tura - 300 osób
359 Piskulska Nikola Gdynia Pierwsza tura - 300 osób
360 Pawlicki Kacper Gdynia Pierwsza tura - 300 osób AP KP Gdynia
361 Kubanek Dawid Gdynia Pierwsza tura - 300 osób AP KP Gdynia
362 Lis Michał Reda Pierwsza tura - 300 osób
363 Paszowska Monika Reda Pierwsza tura - 300 osób
364 Pawlicki Dariusz Gdynia Pierwsza tura - 300 osób
365 Kubanek Jakub Gdynia Pierwsza tura - 300 osób MTM TEAM
366 Kruczkowski Piotr Gdynia Pierwsza tura - 300 osób
367 Kosicki Piotr Słupsk Pierwsza tura - 300 osób
368 Szyca Wojciech Gdynia Pierwsza tura - 300 osób
369 Freiberg Michał Rewa Pierwsza tura - 300 osób
370 Zawalski Tomasz Gdynia Pierwsza tura - 300 osób
371 Paszowski Mirosław Reda Pierwsza tura - 300 osób
372 Kowalski Paweł Gdynia Pierwsza tura - 300 osób
373 Szyler Andrzej Gdańsk Pierwsza tura - 300 osób
374 Domka Krzysztof Gdynia Pierwsza tura - 300 osób Rezerwowe Psy
375 Szymanowski Marcin Rumia Pierwsza tura - 300 osób
376 Jędrzejewski Sebastian Gdynia Pierwsza tura - 300 osób
377 Śliwiński Krzysztof GDAŃSK Pierwsza tura - 300 osób
378 Kulczyk Marcin Gdynia Pierwsza tura - 300 osób Bigyellowfot Adventure tem
379 Rutkowski Maciej Gdynia Pierwsza tura - 300 osób Arka Gdynia
380 Ruczyński Maciej Rumia Pierwsza tura - 300 osób ParkRun Rumia
381 Andrearczyk Patryk Gdynia Pierwsza tura - 300 osób
382 Klimek Jakub Gdynia Pierwsza tura - 300 osób
383 Kulczyk Ewa Gdynia Pierwsza tura - 300 osób Bigyellowfot Adventure tem
384 Grzonka Maciej Gdynia Pierwsza tura - 300 osób
385 Formella Karol Grabowska Huta Pierwsza tura - 300 osób
386 Jaworski Mateusz Wielki Klincz Pierwsza tura - 300 osób
387 Sioma Grzegorz Gdynia Pierwsza tura - 300 osób Witomino
388 Milewski Dawid Gdynia Pierwsza tura - 300 osób W
389 Tesmer Wojciech Gdynia Pierwsza tura - 300 osób
390 Laskowski Hubert Gdynia Pierwsza tura - 300 osób
391 Regliński Jakub Żukowo Pierwsza tura - 300 osób
392 Peć Natalia Gdynia Pierwsza tura - 300 osób
393 Rybińska Zuzanna Gdynia Pierwsza tura - 300 osób
394 peć marcin gdynia Pierwsza tura - 300 osób
395 Zarzycki Mariusz Gdynia Pierwsza tura - 300 osób Motywatornia Team
396 jacak katarzyna reda Pierwsza tura - 300 osób
397 jacak krzysztof reda Pierwsza tura - 300 osób
398 Rybińska Małgorzata Gdynia Pierwsza tura - 300 osób
399 Arciuch Żanetta Gdynia Pierwsza tura - 300 osób Parkrun Gdynia
400 Lipińska Monika Gdynia Pierwsza tura - 300 osób Kobiety Biegają


Wyświetleń: 12254

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ