Gdańskie Biegi Leśne - 5km Nordic Walking

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 62 CIESIELSKI JAN M 1 M 35-49 1 TORUŃ #1512WINGEDHEARTS 5km NW 0:40:35 7.39 [km/h] 12:07 [min/km]
2 68 PANEK ANETA K 1 K 35-49 1 GDYNIA STEP BY STEP 5km NW 0:41:12 7.28 [km/h] 12:14 [min/km]
3 61 BLASZCZYK KAROLINA K 2 K 35-49 2 GDANSK ELITE TEAM 5km NW 0:46:00 6.52 [km/h] 12:12 [min/km]
4 65 GRUCHAŁA BOGDAN M 2 M 50-64 1 GDYNIA 5km NW 0:58:35 5.12 [km/h] 12:43 [min/km]
5 66 GRUCHAŁA JADWIGA K 3 K 50-64 1 GDYNIA 5km NW 0:58:35 5.12 [km/h] 12:43 [min/km]
- 67 KUNCEWICZ MONIKA K - K 35-49 - GDAŃSK 5km NW DSQ - [km/h] - [min/km]
- 63 DANCEWICZ ANNA K - K 35-49 - GDAŃSK 5km NW 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 64 GOMÓŁKA-BIGUS MONIKA K - K 35-49 - GDYNIA STEP BY STEP TRÓJMIASTO 5km NW 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 69 TYMIŃSKA EWA K - K 50-64 - GDAŃSK 5km NW 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]

Gdańskie Biegi Leśne - 5km Bieg

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 42 GRUSZECKI DAMIAN M 1 M 0-34 1 GDAŃŚK DREAM TRI TEAM 5km 0:23:39 12.68 [km/h] 12:44 [min/km]
2 52 POLAŃSKI MARCIN M 2 M 0-34 2 SZTUTOWO GENERAT ZE SZTUTOWA/UP GDAŃSK6 5km 0:24:16 12.36 [km/h] 12:51 [min/km]
3 45 KOŚCIELSKI MARIUSZ M 3 M 50-64 1 GDYNIA COM-DKM 5km 0:26:10 11.46 [km/h] 12:14 [min/km]
4 49 MISZCZAK MATEUSZ M 4 M 0-34 3 GDAŃSK 5km 0:30:00 10.00 [km/h] 12:00 [min/km]
5 76 GAWŁOWSKA ANNA K 1 K 0-34 1 GDAŃSK 5km 0:30:30 9.84 [km/h] 12:06 [min/km]
6 75 ŻUROWSKI JACEK M 5 M 50-64 2 LUBLIN CENTRUM MEDYCZNE ORTO OPTYMISTIC 5km 0:30:38 9.79 [km/h] 12:08 [min/km]
7 40 CIEŚLAK PAWEŁ M 6 M 35-49 1 GDAŃSK BSCZADY 5km 0:32:55 9.11 [km/h] 12:35 [min/km]
8 48 KWIECIEŃ MAŁGORZATA K 2 K 0-34 2 GDAŃSK 5km 0:32:58 9.10 [km/h] 12:36 [min/km]
9 71 KASZCZYK WERONIKA K 3 K 0-34 3 GDAŃSK 5km 0:33:41 8.91 [km/h] 12:44 [min/km]
10 56 RZEPECKI RADEK M 7 M 35-49 2 GDAŃSK 5km 0:35:25 8.47 [km/h] 12:05 [min/km]
11 39 BESZCZYŃSKA AGATA K 4 K 35-49 1 GDAŃSK 5km 0:35:33 8.44 [km/h] 12:07 [min/km]
12 53 PRĄDZYNSKA WERONIKA K 5 K 0-34 4 TUCHOMIE 5km 0:35:59 8.34 [km/h] 12:12 [min/km]
13 79 RĘCZEK OLIMPIA K 6 K 35-49 2 TCZEW LPP TEAM 5km 0:36:36 8.20 [km/h] 12:19 [min/km]
14 44 KLAUS DARIUSZ M 8 M 50-64 3 GDAŃSK 5km 0:36:56 8.12 [km/h] 12:23 [min/km]
15 59 SZYDŁO JOANNA K 7 K 35-49 3 GDAŃSK CUMULUS 5km 0:37:16 8.05 [km/h] 12:27 [min/km]
16 46 KREFT EWA K 8 K 35-49 4 GDAŃSK DREAM TRI TEAM 5km 0:37:17 8.05 [km/h] 12:27 [min/km]
17 77 GUMIELA PIOTR M 9 M 35-49 3 GDAŃSK 5km 0:37:58 7.90 [km/h] 12:36 [min/km]
18 43 KLAUS VIOLETTA K 9 K 50-64 1 GDAŃSK 5km 0:38:07 7.87 [km/h] 12:37 [min/km]
19 47 KRUEGER KAMILA K 10 K 0-34 5 SOMONINO AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO 5km 0:38:20 7.83 [km/h] 12:40 [min/km]
20 78 GUMIELA KATARZYNA K 11 K 35-49 5 GDAŃSK 5km 0:38:50 7.73 [km/h] 12:46 [min/km]
21 38 BABEROWSKA JOLANTA K 12 K 35-49 6 GDAŃSK TREC TEAM 5km 0:40:17 7.45 [km/h] 12:03 [min/km]
- 41 FIAŁEK DANUTA K - K 0-34 - GDAŃSK LPP T 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 50 PAKUSZEWSKI SEBASTIAN PIOTR M - M 0-34 - GDAŃSK 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 51 PIASECKA AGATA K - K 0-34 - GDAŃSK 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 54 PYTLIK DARIUSZ M - M 50-64 - DĄBROWA GÓRNICZA SAINT GOBAIN SQUAD 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 55 PYTLIK DARIUSZ M - M 50-64 - DĄBROWA GÓRNICZA SAINT GOBAIN SQUAD 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 57 SZARAFIŃSKI KRZESIMIR M - M 35-49 - GDAŃSK C.D. TRENTINO 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 58 SZCZĘSNY LESZEK M - M 0-34 - GDAŃSK 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 60 TYMIŃSKI KRZYSZTOF M - M 65+ - GDAŃSK 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 70 BORÓWKA RYSZARD M - M 35-49 - GDYNIA 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 80 LEWANDOWSKA EWELINA K - K 0-34 - GDAŃSK 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]

Gdańskie Biegi Leśne - 10km.xlsx

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x 5km
1 83 WYSŁOUCH MICHAŁ M 1 M 35-49 1 GDAŃSK F3TEAM 10km 0:46:43 12.84 [km/h] 12:40 [min/km] 0:23:00
2 3 CIESIELSKI MACIEJ M 2 M 0-34 1 GDAŃSK #1512WINGEDHEARTS 10km 0:46:55 12.79 [km/h] 12:42 [min/km] 0:23:00
3 5 CYBULA PAWEŁ M 3 M 0-34 2 KAZIMIERZ 10km 0:49:43 12.07 [km/h] 12:58 [min/km] 0:23:37
4 30 TRZASKA PRZEMYSŁAW M 4 M 0-34 3 GDAŃSK DREAM TRI TEAM 10km 0:51:54 11.56 [km/h] 12:11 [min/km] 0:23:48
5 36 ZAWISZA DARIUSZ M 5 M 35-49 2 GDAŃSK BCT TEAM 10km 0:52:31 11.42 [km/h] 12:15 [min/km] 0:25:12
6 70 BORÓWKA RYSZARD M 6 M 35-49 3 GDYNIA 10km 0:53:33 11.20 [km/h] 12:21 [min/km] 0:25:53
7 85 CIESIELSKI WITOLD M 7 M 35-49 4 GDAŃSK 10km 0:54:34 11.00 [km/h] 12:27 [min/km] 0:26:25
8 81 POLAŃSKI MARCIN M 8 M 0-34 4 GDAŃSK 10km 0:56:06 10.70 [km/h] 12:37 [min/km] 0:26:18
9 84 SZYMAŃSKI ARTUR M 9 M 50-64 1 GDAŃSK LOTOS TEAM 10km 0:57:30 10.43 [km/h] 12:45 [min/km] 0:27:15
10 24 ROGOWSKI PATRYK M 10 M 0-34 5 GDAŃSK 10km 0:58:29 10.26 [km/h] 12:51 [min/km] 0:25:59
11 7 FRĄCKOWIAK BARTŁOMIEJ M 11 M 35-49 5 GDAŃSK 10km 0:59:08 10.15 [km/h] 12:55 [min/km] 0:28:36
12 15 KUNCEWICZ SLAWOMIR M 12 M 35-49 6 GDANSK 10km 0:59:31 10.08 [km/h] 12:57 [min/km] 0:29:06
13 35 ZATORSKA-RADLIŃSKA KATARZYNA K 1 K 35-49 1 GDAŃSK RPD 10km 0:59:55 10.01 [km/h] 12:00 [min/km] 0:28:48
14 11 KAŁAS MAGDALENA K 2 K 0-34 1 GDAŃSK 10km 1:00:49 9.87 [km/h] 12:05 [min/km] 0:28:21
15 23 RETZLAFF BRUNON M 13 M 35-49 7 GDYNIA CYKLICZNY BIEG ŚLEDZIA 10km 1:01:04 9.83 [km/h] 12:06 [min/km] 0:29:29
16 32 TUTKA DOMINIK M 14 M 0-34 6 BIŁGORAJ BIŁGORAJ BIEGA 10km 1:02:21 9.62 [km/h] 12:14 [min/km] 0:28:59
17 26 SALDANA CRISTIAN M 15 M 0-34 7 GDANSK 10km 1:03:03 9.52 [km/h] 12:18 [min/km] 0:29:09
18 25 RZEPECKI MATEUSZ M 16 M 0-34 8 GDAŃSK 10km 1:04:38 9.28 [km/h] 12:28 [min/km] 0:30:11
19 22 PODGORSKI ADAM M 17 M 0-34 9 GDYNIA 10km 1:06:19 9.05 [km/h] 12:38 [min/km] 0:32:23
20 20 PĘŚKO MICHAŁ M 18 M 35-49 8 GDAŃSK 10km 1:07:05 8.94 [km/h] 12:43 [min/km] 0:31:29
21 29 SZYDŁO STANISŁAW M 19 M 0-34 10 GDAŃSK 10km 1:07:16 8.92 [km/h] 12:44 [min/km] 0:30:35
22 4 CWALINA MAGDALENA K 3 K 35-49 2 GDYNIA 10km 1:07:30 8.89 [km/h] 12:45 [min/km] 0:33:27
23 1 BIEŃ ŁUKASZ M 20 M 35-49 9 GDAŃSK KNBN UG 10km 1:08:36 8.75 [km/h] 12:52 [min/km] 0:34:10
24 82 INDEO SIMONE M 21 M 35-49 10 CAGLIARI 10km 1:12:20 8.29 [km/h] 12:14 [min/km] 0:33:25
25 8 GADAMSKA-KABATA PAULINA K 4 K 35-49 3 GDAŃSK 10km 1:13:25 8.17 [km/h] 12:21 [min/km] 0:35:19
26 37 ZYLA BARTOSZ M 22 M 0-34 11 POZNAN 10km 1:17:47 7.71 [km/h] 12:47 [min/km] 0:36:52
27 19 PEEK KRYSTIAN M 23 M 35-49 11 GDAŃSK BBL AWFIS GDAŃSK 10km 1:18:17 7.66 [km/h] 12:50 [min/km] 0:37:06
28 41 FIAŁEK DANUTA K 5 K 0-34 2 GDAŃSK LPP T 10km 1:18:55 7.60 [km/h] 12:54 [min/km] 0:37:11
29 74 BRUNGUS VIOLETTA K 6 K 50-64 1 SSW ATLANTIC ATHLETIC CLUB 10km 1:29:40 6.69 [km/h] 12:58 [min/km] 0:44:21
- 2 BRAUER MAGDALENA K - K 35-49 - GDAŃSK 10km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 6 ĆWIKAŁOWSKI BARTŁOMIEJ M - M 35-49 - ROTMANKA 10km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:34:17
- 9 IEFYMENKO OLEKSANDR M - M 35-49 - SOPOT 10km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 10 JANKOWSKI MAREK M - M 35-49 - GDAŃSK 10km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 12 KASZCZYK WERONIKA K - K 0-34 - GDANSK 10km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 13 KOCHANOWSKI MARCIN M - M 35-49 - GDAŃSK 10km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 14 KUBICKA ALEKSANDRA K - K 35-49 - GDAŃSK 10km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 16 LICZBIŃSKI ANDRZEJ M - M 35-49 - PIOTROWICE 10km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 17 MODERHAK MATEUSZ M - M 35-49 - GDAŃSK 10km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 18 MORAWSKA ANNA K - K 0-34 - GDAŃSK AZYMUT 45 GDYNIA 10km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 21 PIWAŃSKI KRZYSZTOF M - M 35-49 - PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 27 SAWICKA MARTA K - K 0-34 - GDAŃSK 10km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 28 SKRZYPCZYK KAROLINA K - K 0-34 - GDAŃSK 10km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 31 TUSCHER KUBA M - M 35-49 - GDAŃSK 10km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 33 WOJDYŁO WOJCIECH M - M 35-49 - GDAŃSK 10km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:32:42
- 34 WRÓBEL ARKADIUSZ WIKTOR M - M 0-34 - ABERDEEN 10km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ