Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rytelewski Michał | Barczewo | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód | R.AMBO DRUGA CREW | opłacono on-line |
2 | Komissarow Michał | Biskupiec | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód | R.AMBO DRUGA CREW | opłacono on-line |
3 | Lamparski Piotr | Gdańsk | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód | Jakoś się Doturlam | opłacono on-line |
4 | Zalejasz Sylwester | Gdańsk | Polska | FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód | Hell Squad | opłacono on-line |
5 | Zalejasz Paulina | Gdańsk | Polska | FALA ELITE KOBIETY (start 10.00 różowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód | Hell Squad | opłacono on-line |
6 | Dzióbek Lech | Gdańsk | Polska | FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód | opłacono on-line | |
7 | Cupiał Michał | Jaroty | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód | opłacono on-line | |
8 | Dublaszewski Marcin | Jaroty | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód | R.AMBO DRUGA CREW | opłacono on-line |
9 | Waszkiewicz Edyta | Kętrzyn | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód | DrużynaML | opłacono on-line |
10 | Długosz Lucyna | KĘTRZYN | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód | Drużyna ML | opłacono on-line |
11 | Sikorski Janusz | Kozia Góra, Olsztyn | Polska | FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód | opłacono on-line | |
12 | Gębski Mariusz | Lidzbark Warminski | Polska | FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód | R.AMBO DRUGA CREW | opłacono on-line |
13 | Gębski Rafał | Lidzbark Warmiński | Polska | FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód | R.AMBO DRUGA CREW | opłacono on-line |
14 | Łabęcki Daniel | Lubawa | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód | opłacono on-line | |
15 | Kamieńska Iwona | Mostkowo | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód | opłacono on-line | |
16 | Kamieński Arkadiusz | Mostkowo | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód | opłacono on-line | |
17 | Rosa Tomek | Mysiadło | Polska | FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód | RunBitchesRun | opłacono on-line |
18 | Banaszek Sebastian | Olsztyn | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód | DroneTechCamp | opłacono on-line |
19 | nienadowski bartosz | Olsztyn | Polska | FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód | R.AMBO DRUGA CREW | opłacono on-line |
20 | Mikielski Paweł | Olsztyn | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód | MNIEJ MYŚL WIĘCEJ ŻYJ | opłacono on-line |
21 | staniaszek Szymon | Olsztyn | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód | R.AMBO DRUGA CREW | opłacono on-line |
22 | Kramek Radosław | Olsztyn-Jaroty | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód | R.AMBO DRUGA CREW | opłacono on-line |
23 | Rybicki Marcin | Olsztynek | Polska | FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód | opłacono on-line | |
24 | Majszyk Damian | Orneta | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód | Jakoś się Doturlam | opłacono on-line |
25 | Mróz Marcin | Ostrołęka | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód | opłacono on-line | |
26 | Mikut Krzysztof | Toruń | Polska | FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód | United Runners | opłacono on-line |
27 | Gładysz Marcin | Warszawa | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód | Wilk Trenuje | opłacono on-line |
28 | Woźnica Kamil | Warszawa | Polska | FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód | GREEN GOBLINS GOCŁAW | opłacono on-line |
29 | Jabłoński Tomasz | Warszawa | Polska | FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód | GREEN GOBLINS GOCŁAW | opłacono on-line |
30 | Paldyna Mateusz | Wydminy | Polska | FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód | opłacono on-line |
Wyświetleń: 14225