R.Ambo Race II Wojna (12 km)
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Szumielewicz Kinga Banino Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód BigYellowFoot Adventure Team
2 Gąsiorowski Rafał Banino Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód BigYellowFoot Adventure Team
3 Rytelewski Michał Barczewo Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód R.AMBO DRUGA CREW opłacono on-line
4 Mróz Agnieszka Białobiel Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód
5 Komissarow Michał Biskupiec Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód R.AMBO DRUGA CREW opłacono on-line
6 Tatarewicz Arkadiusz Gdańsk Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód BigYellowFoot Adventure Team
7 Dzióbek Lech Gdańsk FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód opłacono on-line
8 Zalejasz Sylwester Gdańsk FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód Hell Squad opłacono on-line
9 Zalejasz Paulina Gdańsk FALA ELITE KOBIETY (start 10.00 różowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód Hell Squad opłacono on-line
10 Lamparski Piotr Gdańsk Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód Jakoś się Doturlam opłacono on-line
11 Cupiał Michał Jaroty Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód opłacono on-line
12 Dublaszewski Marcin Jaroty Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód R.AMBO DRUGA CREW opłacono on-line
13 Waszkiewicz Edyta Kętrzyn Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód DrużynaML opłacono on-line
14 Długosz Lucyna KĘTRZYN Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód Drużyna ML opłacono on-line
15 Woliński sebastian komorowo Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód
16 Sikorski Janusz Kozia Góra, Olsztyn FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód opłacono on-line
17 Mucha Robert Kroczewo Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód Rmf4Rt Gladiators
18 Gębski Mariusz Lidzbark Warminski FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód R.AMBO DRUGA CREW opłacono on-line
19 Gębski Rafał Lidzbark Warmiński FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód R.AMBO DRUGA CREW opłacono on-line
20 Łabęcki Daniel Lubawa Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód opłacono on-line
21 Burbul Przemysław Marki FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód RMF4RT Gladiators Warszawa NWST
22 Kamieńska Iwona Mostkowo Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód opłacono on-line
23 Kamieński Arkadiusz Mostkowo Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód opłacono on-line
24 Rosa Tomek Mysiadło FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód RunBitchesRun opłacono on-line
25 Rybacki Błażej Nowa Wrona Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód
26 staniaszek Szymon Olsztyn Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód R.AMBO DRUGA CREW opłacono on-line
27 Banaszek Sebastian Olsztyn Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód DroneTechCamp opłacono on-line
28 Mikielski Paweł Olsztyn Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód MNIEJ MYŚL WIĘCEJ ŻYJ opłacono on-line
29 nienadowski bartosz Olsztyn FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód R.AMBO DRUGA CREW opłacono on-line
30 Kramek Radosław Olsztyn-Jaroty Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód R.AMBO DRUGA CREW opłacono on-line
31 Rybicki Marcin Olsztynek FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód opłacono on-line
32 Majszyk Damian Orneta Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód Jakoś się Doturlam opłacono on-line
33 Mróz Marcin Ostrołęka Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód opłacono on-line
34 Grudziński Dawid Pruszków Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód Rmf4Rt Gladiators
35 Mikut Krzysztof Toruń FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód United Runners opłacono on-line
36 Woźnica Kamil Warszawa FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód GREEN GOBLINS GOCŁAW opłacono on-line
37 Sadowski Tomasz Warszawa FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód RMF4RT Gladiators Warszawa
38 Jabłoński Tomasz Warszawa FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód GREEN GOBLINS GOCŁAW opłacono on-line
39 Gładysz Marcin Warszawa Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód Wilk Trenuje opłacono on-line
40 Kołucki Stefan Warszawa Fala 6 (start 12.00, biała) WOJNA 12km + 50 przeszkód
41 Kozłowski Dawid Warszawa Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód
42 Paldyna Mateusz Wydminy FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód opłacono on-line
43 Szeszko Tomasz Ząbki Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód


Wyświetleń: 4379

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ