R.Ambo Race II Wojna (12 km)
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kamieńska Iwona Mostkowo Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód opłacono on-line
2 Kamieński Arkadiusz Mostkowo Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód opłacono on-line
3 Rybicki Marcin Olsztynek FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód opłacono on-line
4 Dzióbek Lech Gdańsk FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód opłacono on-line
5 Łabęcki Daniel Lubawa Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód opłacono on-line
6 Szeszko Tomasz Ząbki Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód
7 Sikorski Janusz Kozia Góra, Olsztyn FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód opłacono on-line
8 Mróz Marcin Ostrołęka Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód opłacono on-line
9 Mróz Agnieszka Białobiel Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód
10 Paldyna Mateusz Wydminy FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód opłacono on-line
11 Rybacki Błażej Nowa Wrona Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód
12 Cupiał Michał Jaroty Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód opłacono on-line
13 Kołucki Stefan Warszawa Fala 6 (start 12.00, biała) WOJNA 12km + 50 przeszkód
14 Woliński sebastian komorowo Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód
15 Kozłowski Dawid Warszawa Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód
16 Szumielewicz Kinga Banino Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód BigYellowFoot Adventure Team
17 Gąsiorowski Rafał Banino Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód BigYellowFoot Adventure Team
18 Tatarewicz Arkadiusz Gdańsk Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód BigYellowFoot Adventure Team
19 Banaszek Sebastian Olsztyn Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód DroneTechCamp opłacono on-line
20 Długosz Lucyna KĘTRZYN Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód Drużyna ML opłacono on-line
21 Waszkiewicz Edyta Kętrzyn Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód DrużynaML opłacono on-line
22 Woźnica Kamil Warszawa FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód GREEN GOBLINS GOCŁAW opłacono on-line
23 Jabłoński Tomasz Warszawa FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód GREEN GOBLINS GOCŁAW opłacono on-line
24 Zalejasz Sylwester Gdańsk FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód Hell Squad opłacono on-line
25 Zalejasz Paulina Gdańsk FALA ELITE KOBIETY (start 10.00 różowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód Hell Squad opłacono on-line
26 Lamparski Piotr Gdańsk Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód Jakoś się Doturlam opłacono on-line
27 Majszyk Damian Orneta Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód Jakoś się Doturlam opłacono on-line
28 Mikielski Paweł Olsztyn Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód MNIEJ MYŚL WIĘCEJ ŻYJ opłacono on-line
29 staniaszek Szymon Olsztyn Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód R.AMBO DRUGA CREW opłacono on-line
30 Komissarow Michał Biskupiec Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód R.AMBO DRUGA CREW opłacono on-line
31 Gębski Rafał Lidzbark Warmiński FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód R.AMBO DRUGA CREW opłacono on-line
32 Dublaszewski Marcin Jaroty Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód R.AMBO DRUGA CREW opłacono on-line
33 Kramek Radosław Olsztyn-Jaroty Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód R.AMBO DRUGA CREW opłacono on-line
34 Gębski Mariusz Lidzbark Warminski FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód R.AMBO DRUGA CREW opłacono on-line
35 Rytelewski Michał Barczewo Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód R.AMBO DRUGA CREW opłacono on-line
36 nienadowski bartosz Olsztyn FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód R.AMBO DRUGA CREW opłacono on-line
37 Mucha Robert Kroczewo Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód Rmf4Rt Gladiators
38 Grudziński Dawid Pruszków Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód Rmf4Rt Gladiators
39 Sadowski Tomasz Warszawa FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód RMF4RT Gladiators Warszawa
40 Burbul Przemysław Marki FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód RMF4RT Gladiators Warszawa NWST
41 Rosa Tomek Mysiadło FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód RunBitchesRun opłacono on-line
42 Mikut Krzysztof Toruń FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód United Runners opłacono on-line
43 Gładysz Marcin Warszawa Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód Wilk Trenuje opłacono on-line


Wyświetleń: 6469

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ