R.Ambo Race II Wojna (12 km)
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Banaszek Sebastian Olsztyn Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód DroneTechCamp opłacono on-line
2 Burbul Przemysław Marki FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód RMF4RT Gladiators Warszawa NWST
3 Cupiał Michał Jaroty Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód opłacono on-line
4 Dublaszewski Marcin Jaroty Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód R.AMBO DRUGA CREW opłacono on-line
5 Dzióbek Lech Gdańsk FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód opłacono on-line
6 Długosz Lucyna KĘTRZYN Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód Drużyna ML opłacono on-line
7 Gąsiorowski Rafał Banino Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód BigYellowFoot Adventure Team
8 Gębski Mariusz Lidzbark Warminski FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód R.AMBO DRUGA CREW opłacono on-line
9 Gębski Rafał Lidzbark Warmiński FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód R.AMBO DRUGA CREW opłacono on-line
10 Grudziński Dawid Pruszków Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód Rmf4Rt Gladiators
11 Gładysz Marcin Warszawa Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód Wilk Trenuje opłacono on-line
12 Jabłoński Tomasz Warszawa FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód GREEN GOBLINS GOCŁAW opłacono on-line
13 Kamieńska Iwona Mostkowo Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód opłacono on-line
14 Kamieński Arkadiusz Mostkowo Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód opłacono on-line
15 Komissarow Michał Biskupiec Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód R.AMBO DRUGA CREW opłacono on-line
16 Kozłowski Dawid Warszawa Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód
17 Kołucki Stefan Warszawa Fala 6 (start 12.00, biała) WOJNA 12km + 50 przeszkód
18 Kramek Radosław Olsztyn-Jaroty Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód R.AMBO DRUGA CREW opłacono on-line
19 Lamparski Piotr Gdańsk Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód Jakoś się Doturlam opłacono on-line
20 Majszyk Damian Orneta Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód Jakoś się Doturlam opłacono on-line
21 Mikielski Paweł Olsztyn Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód MNIEJ MYŚL WIĘCEJ ŻYJ opłacono on-line
22 Mikut Krzysztof Toruń FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód United Runners opłacono on-line
23 Mróz Agnieszka Białobiel Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód
24 Mróz Marcin Ostrołęka Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód opłacono on-line
25 Mucha Robert Kroczewo Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód Rmf4Rt Gladiators
26 nienadowski bartosz Olsztyn FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód R.AMBO DRUGA CREW opłacono on-line
27 Paldyna Mateusz Wydminy FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód opłacono on-line
28 Rosa Tomek Mysiadło FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód RunBitchesRun opłacono on-line
29 Rybacki Błażej Nowa Wrona Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód
30 Rybicki Marcin Olsztynek FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód opłacono on-line
31 Rytelewski Michał Barczewo Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód R.AMBO DRUGA CREW opłacono on-line
32 Sadowski Tomasz Warszawa FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód RMF4RT Gladiators Warszawa
33 Sikorski Janusz Kozia Góra, Olsztyn FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód opłacono on-line
34 staniaszek Szymon Olsztyn Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód R.AMBO DRUGA CREW opłacono on-line
35 Szeszko Tomasz Ząbki Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód
36 Szumielewicz Kinga Banino Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód BigYellowFoot Adventure Team
37 Tatarewicz Arkadiusz Gdańsk Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód BigYellowFoot Adventure Team
38 Waszkiewicz Edyta Kętrzyn Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód DrużynaML opłacono on-line
39 Woliński sebastian komorowo Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód
40 Woźnica Kamil Warszawa FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód GREEN GOBLINS GOCŁAW opłacono on-line
41 Zalejasz Paulina Gdańsk FALA ELITE KOBIETY (start 10.00 różowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód Hell Squad opłacono on-line
42 Zalejasz Sylwester Gdańsk FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód Hell Squad opłacono on-line
43 Łabęcki Daniel Lubawa Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód opłacono on-line


Wyświetleń: 4764

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ