Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Gmina Wińsko Do zapłaty
#GDYBYNIEJAREK
1 Kostrubiec-Małkiewicz Marta Wołów 5,5km #GDYBYNIEJAREK NIE opłacono
2 Małkiewicz Maciej Wołów 5,5km #GDYBYNIEJAREK NIE opłacono
3 Olszewski Krzysztof Wołów 5,5km #GDYBYNIEJAREK NIE opłacono
AM Active
4 Kowalski Damian Buszkowice Małe 5,5km AM Active NIE opłacono
BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA
5 Sekuła Paweł Lubin 5,5km BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA NIE
Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
6 Owczarek Marcin Lubin 5,5km Biegająca Kasta Miedziowego Miasta NIE opłacono
7 Kuchczyński Wiesław Lubin 5,5km Biegająca Kasta Miedziowego Miasta NIE opłacono
8 Kuchczyński Krzysztof Lubin 5,5km Biegająca Kasta Miedziowego Miasta NIE opłacono
FLAVON Running Team
9 Jaworski Stanisław Wągrodno 36 5,5km FLAVON Running Team NIE opłacono
FOTOTRIO.PL
10 Gidel Halina Brzeg Dolny 5,5km FOTOTRIO.PL NIE opłacono
11 Gidel Witold Brzeg Dolny 5,5km FOTOTRIO.PL NIE opłacono
Feniks Legnica
12 Składanek Marek Legnica 5,5km Feniks Legnica NIE opłacono
Fitnessacja
13 Malarska Jolanta Brzeg Dolny 5,5km Fitnessacja NIE opłacono
Gremlin Team
14 Zarzeczna Agnieszka Wrocław 5,5km Gremlin Team NIE opłacono
KB Lew Legnica
15 Wesołowska Klaudia Legnica 5,5km KB Lew Legnica NIE opłacono
KB Sukces Żmigród
16 Mitek Andrzej Żmigród 5,5km KB Sukces Żmigród NIE opłacono
17 Mitek Dorota Żmigród 5,5km KB Sukces Żmigród NIE opłacono
Kobiety w biegu
18 Śpiechowicz Agnieszka Wałbrzych 5,5km Kobiety w biegu NIE opłacono
19 Litwinowicz Sylwia Wałbrzych 5,5km Kobiety w biegu NIE opłacono
20 Szerer Iwona Szerer Wałbrzych 5,5km Kobiety w biegu NIE opłacono
Ks Rościsławice
21 Wielgus Marcin Rościsławice 5,5km Ks Rościsławice NIE opłacono
Legnica Grupa Głuchych
22 Kaczanowska Magdalena Lubin 5,5km Legnica Grupa Głuchych NIE
Legnicka Grupa Głuchych
23 Mazur Marlena Lubin 5,5km Legnicka Grupa Głuchych NIE
LiderTravel
24 Maciejewski Adam Wrocław 5,5km LiderTravel NIE opłacono
Livioon Sławek
25 Krzemień Sławomir Trzebnica 5,5km Livioon Sławek NIE opłacono
Night Runners Wrocław
26 Błaszczyk Róża Wrocław 5,5km Night Runners Wrocław NIE opłacono
Ox
27 Lach Ewelina Wołów 5,5km Ox NIE
PARKRUN LUBIN
28 Kulczycki Rafał Lubin 5,5km PARKRUN LUBIN NIE opłacono
PRO RUN
29 Cieszyńska Marika Wrocław 5,5km PRO RUN NIE opłacono
Proszków Team
30 FRĄCZEK Damian PROSZKÓW 5,5km Proszków Team NIE opłacono
31 Michalec Marta Proszków 5,5km Proszków Team NIE opłacono
32 Chreściak Dorota Proszków 5,5km Proszków Team NIE opłacono
Przebiegli Miłkowice
33 Podhorodecki Tomasz Miłkowice 5,5km Przebiegli Miłkowice NIE opłacono
RUNATTACK
34 Andrzejewski Drogosz Lubin 5,5km RUNATTACK NIE opłacono
Rozbiegani Chojnów
35 Paliński Bartłomiej Chojnów 5,5km Rozbiegani Chojnów NIE opłacono
Rozbiegani Chojnów
36 Podhajny Piotr Chojnów 5,5km Rozbiegani Chojnów NIE opłacono
START ŚCINAWA
37 BIELAWSKI JAN ŚCINAWA 5,5km START ŚCINAWA NIE opłacono
Silownia Hektor
38 Kaczmarek Julia Oborniki Śląskie 5,5km Silownia Hektor NIE opłacono
Start Ścinawa
39 Bekacz Stanisław Wyszęcice 5,5km Start Ścinawa TAK opłacono
Strzegomska Dwunastka
40 Leśnicki Marek Stanowice 5,5km Strzegomska Dwunastka NIE
TEMMPO WAŁBRZYCH
41 Kowzan Marzena Wałbrzych 5,5km TEMMPO WAŁBRZYCH NIE opłacono
Team Lubin runners
42 Kapiec Robert Lubin 5,5km Team Lubin runners NIE
UKS Orientpark.pl Iwiny
43 Wojnowicz Marek Bolesławiec 5,5km UKS Orientpark.pl Iwiny NIE opłacono
44 Madej Mateusz Lubin 5,5km UKS Orientpark.pl Iwiny NIE opłacono
Wołów Biega
45 Stróżyński Daniel Wołów 5,5km Wołów Biega NIE opłacono
46 Żygadło Tadeusz Wołów 5,5km Wołów Biega NIE opłacono
47 Syguła Sylwiusz Wołów 5,5km Wołów Biega NIE opłacono
_BRAK NAZWY_
48 Abidar Abdellah Wrocław 5,5km TAK
49 Maćków Paweł Chwałkowice 5,5km TAK
50 kucab andrzej lubin 5,5km NIE
51 Fogiel Katarzyna Legnica 5,5km NIE opłacono
52 Szałkoplas BronisŁaw Wrocław 5,5km NIE
53 Żołędziewska Kamila Lubin 5,5km NIE
54 Suszyński Łukasz Suszyński Wińsko 5,5km TAK
55 Glapiak Katarzyna Wałbrzych 5,5km NIE opłacono
56 Dańczak Dariusz Legnica 5,5km NIE
57 Frydecka Agata Zrodla 5,5km NIE opłacono
58 Smolarek Daniel Brzeg Dolny 5,5km NIE opłacono
59 Goraj Dorota Lubin 5,5km NIE opłacono
60 Frydecki slawomir Frydecki Zrodla 5,5km NIE opłacono
61 Laszczyński Maciej Sławowice 5,5km NIE
62 Frydecka Elzbieta Zrodla 5,5km NIE opłacono
63 Lenc Marcin Legnica 5,5km NIE opłacono
64 Białozor Piotr Wrocław 5,5km NIE opłacono
65 Szafraniec Andrzej Zakrzewo 5,5km NIE opłacono
66 Wielgus Arkadiusz Roscislawice 5,5km NIE opłacono
67 Pytowski Jarosław Wołów 5,5km NIE opłacono
68 Staśkiewicz Tomasz Wołów 5,5km NIE opłacono
69 Marciniak Robert Lubin 5,5km NIE opłacono
70 Kolaczek Sylwia Kolaczek Wroclaw 5,5km NIE
71 Artysiewicz Anna Wrocław 5,5km NIE opłacono
72 Skowroński Paweł Wrocław 5,5km NIE opłacono
73 Miązek Mariola Baszyn 5,5km TAK
74 Czekański Jakub Baszyn 5,5km TAK opłacono
75 Bogacz Patrycja Wodnica 5,5km NIE opłacono
76 Jewiarz Margareta Wrocław 5,5km NIE opłacono
77 Gorczyca Jakub Wrocław 5,5km NIE opłacono
78 Wawryszewicz Filip Wrocław 5,5km NIE opłacono
79 SOJA-WAWRYSZEWICZ AGATA WROCAW 5,5km NIE opłacono
olaws Złotoryja mks siechnice
80 Ficner Anna Złotoryja 5,5km olaws Złotoryja mks siechnice NIE
ŚWO
81 Kargul Tomasz Wrocław 5,5km ŚWO NIE opłacono


Wyświetleń: 3508

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ