VI Redzki Bieg
10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kwiatkowski Michał wejherowo 10 km opłacono on-line
2 Pietrzycki Sławomir Reda 10 km RUNEDA opłacono on-line
3 Ciesek Tadeusz Ciesek Reda 10 km opłacono on-line
4 Daduń Robert Daduń Reda 10 km opłacono on-line
5 Król Maciej Reda 10 km opłacono on-line
6 Labudda Mateusz Pszczółki 10 km opłacono on-line
7 Miotk Ryszard Kębłowo 10 km opłacono on-line
8 KACZMARSKI TOMASZ GDYNIA 10 km opłacono on-line
9 Matusiak Bartłomiej Reda 10 km saunarium reda opłacono on-line
10 MAJNA Kazimierz Gdynia 10 km Parkrun Gdynia opłacono on-line
11 Voss Marcin Reda 10 km Nord Capital opłacono on-line
12 Mokłowicz Piotr Wejherowo 10 km Znikajace punkty opłacono on-line
13 Torbicz Piotr Gdansk 10 km 666 opłacono on-line
14 Oberzig Tomasz Reda 10 km ST RUNNERS opłacono on-line
15 Maćkowska Małgorzata Reda 10 km opłacono on-line
16 Stańczyk Martyna Tomaszów Mazowiecki 10 km opłacono on-line
17 Cierocka Dorota Nawcz 10 km opłacono on-line
18 Szopa Marek Szopa Gdynia 10 km Runeda opłacono on-line
19 Szopa Małgorzata Gdynia 10 km Runeda / RunnerFromReda opłacono on-line
20 Rzezak Aleksandra Reda 10 km opłacono on-line
21 Littwin Marek Reda 10 km RUNEDA opłacono on-line
22 Gruszka Gracjan Bydgoszcz 10 km CWZS Zawisza Bydgoszcz opłacono on-line
23 Doering Dorota Reda 10 km Team Kreft opłacono on-line
24 Nowakowska Edyta Morąg 10 km opłacono on-line
25 Kielar Łukasz Sławno 10 km opłacono on-line
26 Wittmann Marcin Rumia 10 km Co jest dzieciak opłacono on-line
27 Jaffke Jarosław Łebcz 10 km Jaffi z Łebcza opłacono on-line
28 Lachowicz Adrian Gdynia 10 km opłacono on-line
29 Konkel Andrzej Władysławowo 10 km Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
30 Pallach Lech Gdynia 10 km biegamyrazem.pl opłacono on-line
31 Zieńczuk Piotr Gdańsk 10 km Gdańskie Autobusy i Tramwaje opłacono on-line
32 Kunz Ireneusz Reda 10 km opłacono on-line
33 Koncewicz Aneta Gdynia 10 km opłacono on-line
34 Dokrzewska Katarzyna Gdynia 10 km opłacono on-line
35 Gruchała Natalia Gdańsk 10 km Runtastyczni Team Bytów opłacono on-line
36 Pieleń Michał Rumia 10 km opłacono on-line
37 Wasilka Sławomir Wejherowo 10 km Hermes opłacono on-line
38 Kankowska Dominika Luzino 10 km GKS KASZUBI LUZINO opłacono on-line
39 Kankowski Paweł Luzino 10 km GKS KASZUBI LUZINO opłacono on-line
40 Kankowska Justyna Luzino 10 km GKS KASZUBI LUZINO opłacono on-line
41 Jurewicz Ewelina Elbląg 10 km opłacono on-line
42 Jurewicz Paweł Elbląg 10 km opłacono on-line
43 Kujawski Grzegorz Puck 10 km opłacono on-line
44 Rosinke Szymon Połchowo 10 km opłacono on-line
45 Niemyjska Beata Starocin 10 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
46 Kowalik Dawid Casperia 10 km opłacono on-line
47 Jarzębiński Piotr Wejherowo 10 km opłacono on-line
48 Kwiatkowski Wiesław Reda 10 km Kwiatki biegaja opłacono on-line
49 Turkowski Andrzej Reda 10 km opłacono on-line
50 Zegarlicki Zygmunt Gdynia 10 km Orkiestra Reprezentacyjna MW opłacono on-line
51 Bach Tomasz Pruszcz Gdański 10 km opłacono on-line
52 Kołodziej Paweł Kosakowo 10 km opłacono on-line
53 Maciszka Weronika Maciszka Wejherowo 10 km RUNEDA opłacono on-line
54 Zeman Jakub Łężyce-Głodówko 10 km opłacono on-line
55 Zeman Marek Łężyce-Głodówko 10 km opłacono on-line
56 Wardziński Paweł Braniewo 10 km ROZBIEGANE BRANIEWO opłacono on-line
57 Dybowska Agata Gdynia 10 km opłacono on-line
58 Dydymski Krzysztof Rumia 10 km opłacono on-line
59 Dydymska Monika Rumia 10 km opłacono on-line
60 Kołodziejczyk Lidia Wejherowo 10 km Maja Team opłacono on-line
61 Gawlikowski Robert Reda 10 km Motywatornia Team opłacono on-line
62 Smeja Przemyslaw Reda 10 km RUNEDA opłacono on-line
63 Sułkowski Wojciech Gdynia 10 km Arka Gdynia opłacono on-line
64 Kozłów Wojciech Gdańsk 10 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
65 Borawski Kajetan Reda 10 km Samochodówka wejcherowo opłacono on-line
66 Degórski Marcin Reda 10 km RUNEDA opłacono on-line
67 Sioma Grzegorz Gdynia 10 km Witomino opłacono on-line
68 DARGACZ Artur GDYNIA 10 km Marcopol Running Team opłacono on-line
69 RÓŻYC JAROSŁAW KOSAKOWO 10 km opłacono on-line
70 Bujak Aleksandra Bolszewo 10 km RUNEDA opłacono on-line
71 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko 10 km OSP POGRODZIE opłacono on-line
72 Tuwalska Małgorzata Gdańsk 10 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
73 Kąkol Grzegorz Reda 10 km opłacono on-line
74 Cetra Łukasz Rumia 10 km RedRum OldBoys opłacono on-line
75 Brunat Mateusz Rumia 10 km opłacono on-line
76 Kunz Mateusz Reda 10 km opłacono on-line
77 RESKO Sergiusz REDA 10 km opłacono on-line
78 Krzykowski Piotr Reda 10 km opłacono on-line
79 Marczyńska Iwona Wejherowo 10 km Maja TEAM opłacono on-line
80 Okrój Arkadiusz Reda 10 km Team Kreft opłacono on-line
81 Renachowski Mirosław Reda 10 km OPEC GDYNIA/BIEGAMYRAZEM.PL opłacono on-line
82 Saleem Monika Gdańsk 10 km WATAHA - łaczy nas bieganie opłacono on-line
83 Wieczorek Tomasz Gdańsk 10 km WATAHA - łaczy nas bieganie opłacono on-line
84 Koryzma Arkadiusz Reda 10 km Morska Jednostka Rakietowa opłacono on-line
85 Kuptz Mariola Sopieszyno 10 km opłacono on-line
86 Klin Paulina Czersk 10 km opłacono on-line
87 Banaczyk Sabina Rumia 10 km opłacono on-line
88 Gaweł Ireneusz Rumia 10 km opłacono on-line
89 Pęśko Michał Gdańsk 10 km opłacono on-line
90 Turzyńska Beata Gdynia 10 km opłacono on-line
91 Hermaniuk Adam Reda 10 km opłacono on-line
92 KOBUS ZBIGNIEW GDAŃSK 10 km opłacono on-line
93 Kobierzyński Paweł Władysławowo 10 km Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
94 Rudnicki Dariusz Pogórze 10 km opłacono on-line
95 NOWAK Mirosław REDA 10 km opłacono on-line
96 Początek Mikołaj Rumia 10 km opłacono on-line
97 Stefański Łukasz Redystowo 10 km KS Rozłazino opłacono on-line
98 Dusiński Krzysztof Reda 10 km opłacono on-line
99 Pecz Piotr Żelistrzewo 10 km korona biega opłacono on-line
100 Pecz Igor Żelistrzewo 10 km Korona Biega opłacono on-line


Wyświetleń: 7975

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ