Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mroczkowski Tomasz | Malbork | Polska | 10 km | GRUPA MALBORK | opłacono on-line |
2 | Pusdrowski Michał | Reda | Polska | 10 km | Runeda / RunnerFromReda | opłacono |
3 | Niemiec Marek | Gdynia | Polska | 10 km | ACTIV EAGLES PRO | opłacono on-line |
4 | Wleklińska Grażyna Wleklińska | REDA | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
5 | Sudoł Michał | Wejherowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
6 | Rumkowski Piotr | Gdynia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
7 | Pogorzelski Damian | Rumia | Polska | 10 km | PEKAZET | opłacono on-line |
8 | Pawłowski Łukasz | Rumia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
9 | Szylke Natalia | Reda | Polska | 10 km | Runeda / RunnerFromReda | opłacono on-line |
10 | Albiniak Przemysław | Wejherowo | Polska | 10 km | Wymiatacze | |
11 | Gawrylczyk Paweł | Wejherowo | Polska | 10 km | ||
12 | Kochanek Agata | Dębogórze | Polska | 10 km | Kontener Formy | opłacono on-line |
13 | mielcarek Izabela mielcarek | Reda | Polska | 10 km | ||
14 | Jantowska Małgorzata | Reda | Polska | 10 km | Motywatornia Team | opłacono on-line |
15 | Jantowski Zbigniew | Reda | Polska | 10 km | Motywatornia Team | opłacono on-line |
16 | Czaplicki Sławomir | Reda | Polska | 10 km | RUNEDA | opłacono on-line |
17 | Kościelski Mariusz | Gdynia | Polska | 10 km | COM-DKM | opłacono on-line |
18 | Gojke Dawid | Władysławowo | Polska | 10 km | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
19 | Pacholarz Tomasz | Gdynia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
20 | Żak Dominika | Leśniewo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
21 | Sławiński Damian | Gdynia | Polska | 10 km | LKS Zorza Gdynia | opłacono on-line |
22 | Szubartowicz Marek | Gdynia | Polska | 10 km | ||
23 | Radomiński Kamil | Kwidzyn | Polska | 10 km | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | opłacono on-line |
24 | Gładkowski Grzegorz | Reda | Polska | 10 km | BigYellowFoot Adventure team | |
25 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Polska | 10 km | Active Malbork | opłacono on-line |
26 | Krasińska-Mitura Ewa | Rumia | Polska | 10 km | Parkrun Rumia | |
27 | Doering Natalia | Reda | Polska | 10 km | Run Natka | opłacono on-line |
28 | Główczewski ŁUKASZ | Reda | Polska | 10 km | ||
29 | Borski Ryszard | Reda | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
30 | Smyk Kamil | Rumia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
31 | Dycha Tomasz | Nowa Wieś Lęborska | Polska | 10 km | JW 5718 | |
32 | Markiewicz Paweł | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
33 | Wąsik Bartłomiej | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
34 | Wieliczko Małgorzata | Hel | Polska | 10 km | ||
35 | Kujat Joanna | Gdynia | Polska | 10 km | Kontener Formy | |
36 | Orlikowski Tadeusz | Gdynia | Polska | 10 km | Biegająca Gdynia | opłacono on-line |
37 | Tymiński Jarosław | Reda | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
38 | Palka Anna | Rumia | Polska | 10 km | KONTENER FORMY | |
39 | Zbrzeska Adriana | Gdynia | Polska | 10 km | BigYellowFoot Adventure Team | |
40 | Żelewski Dariusz | Rumia | Polska | 10 km | Wataha łączy nas bieganie | opłacono on-line |
41 | Rejent Piotr | Reda | Polska | 10 km | COM-DKM | |
42 | Pazik Dariusz | Rumia | Polska | 10 km | RUNEDA | opłacono on-line |
43 | Habaj Piotr | Gdynia | Polska | 10 km | Norda Active Team | opłacono on-line |
44 | Kaszubowska-Teofilak Justyna | Rumia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
45 | Stańco Mariola | Rumia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
46 | Piekarniak Rafał | Oleśnica | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
47 | Roniarski Adam | Wejherowo | Polska | 10 km | UKS Tri Team Rumia | |
48 | BERNACKI Jacek | Połchowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
49 | Zając Piotr | Rumia | Polska | 10 km | Parkrun Rumia | opłacono on-line |
50 | Kwiatkowski Grzegorz | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
51 | Mrówka Michał | GDAŃSK | Polska | 10 km | Maja TEAM | opłacono on-line |
52 | Rogalska Małgorzata | Gdynia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
53 | Zarzycki Mariusz | Gdynia | Polska | 10 km | Motywatornia Team | opłacono on-line |
54 | Sępińska Agnieszka | Gdynia | Polska | 10 km | Navigator | opłacono on-line |
55 | Lewinski Ireneusz | Reda | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
56 | Wesołowski Jarosław | Gniewowo | Polska | 10 km | HULK TEAM | opłacono on-line |
57 | KAWUCHA MIROSŁAW | GDYNIA | Polska | 10 km | KRS FORMOZA | opłacono on-line |
58 | WIŚNIEWSKA Ewa | Rumia | Polska | 10 km | Parkrun Rumia | |
59 | Rumiński Rafał | Reda | Polska | 10 km | Runeda | opłacono on-line |
60 | Gucińska Sonia | Wągrowiec | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
61 | Derheld Dorota | Gdynia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
62 | Wiśniewska Małgorzata | Gdynia | Polska | 10 km | ||
63 | Grenda Filip | Ostróda | Polska | 10 km | ||
64 | Wielgos Joanna | Gdynia | Polska | 10 km | Parkrun Rumia | opłacono on-line |
65 | Wasilewski Marcin | Gdynia | Polska | 10 km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
66 | Gałka Grzegorz | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
67 | Domżalska Wioletta | Rumia | Polska | 10 km | Parkrun Rumia | opłacono on-line |
68 | Bury Paweł | Gdynia | Polska | 10 km | biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
69 | Jagoda Anna | Rumia | Polska | 10 km | BigYellowFoot Adventure Team | |
70 | Klein Andrzej | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
71 | Roraf Magdalena | Celbowo | Polska | 10 km | Team Kreft | |
72 | Skocka Anna | Rumia | Polska | 10 km | Parkrun Rumia | opłacono on-line |
73 | Małkińska-Bięga Dorota | Bydgoszcz | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
74 | Bąkowski Dawid | Bydgoszcz | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
75 | Kohnke Daria | Reda | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
76 | Bogusz Tomasz | Gdynia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
77 | Bielski Sebastian | Nowogard | Polska | 10 km | Team Iskierka | opłacono on-line |
78 | Pudlak Jakub | Słupsk | Polska | 10 km | WJBN TEAM | opłacono on-line |
79 | Bladowska Katarzyna | Reda | Polska | 10 km | RUNEDA | opłacono on-line |
80 | Kinel Jacek | Siemianowice Śląskie | Polska | 10 km | ADS Masna | opłacono on-line |
81 | Wandtke Karol | Gdynia | Polska | 10 km | ALO Gdynia | |
82 | Wegner Kamila | Reda | Polska | 10 km | RUNEDA | opłacono on-line |
83 | Cybula Paweł | Kazimierz | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
84 | Kowalski Waldemar | Borkowo | Polska | 10 km | Leasing Polski Team | opłacono on-line |
85 | Pogorzelski Paweł | Gdynia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
86 | Pajura Robert | Gdynia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
87 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Polska | 10 km | ElektroniczneZapisy.pl Team | |
88 | Lebuda Ewa | OLSZTYN | Polska | 10 km | ||
89 | kitowski krzysztof | pruszcz gdański | Polska | 10 km | U-LONG restrukturyzacja | opłacono on-line |
90 | Kulczyk Ewa | gdynia | Polska | 10 km | Bigyellowfot Adventure tem | opłacono on-line |
91 | Kulczyk Marcin | gdynia | Polska | 10 km | Bigyellowfot Adventure tem | opłacono on-line |
92 | Millette Sebastien | Gdansk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
93 | Wąsik Bartłomiej | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
94 | Frymark Marcin | Reda | Polska | 10 km | Norda Active Team | opłacono on-line |
95 | Frymark Sylwia | Reda | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
96 | Bach Maciej | Pruszcz Gdański | Polska | 10 km | LOTOS Running Team | opłacono on-line |
97 | Krzoska Dorota | Brusy | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
98 | Pecz Igor | Żelistrzewo | Polska | 10 km | Korona Biega | opłacono on-line |
99 | Pecz Piotr | Żelistrzewo | Polska | 10 km | korona biega | opłacono on-line |
100 | Dusiński Krzysztof | Reda | Polska | 10 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 12319