Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bujak Aleksandra | Bolszewo | Polska | 10 km | RUNEDA | opłacono on-line |
2 | Kowalski Waldemar | Borkowo | Polska | 10 km | Leasing Polski Team | opłacono on-line |
3 | Wardziński Paweł | Braniewo | Polska | 10 km | ROZBIEGANE BRANIEWO | opłacono on-line |
4 | Krzoska Dorota | Brusy | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
5 | Małkińska-Bięga Dorota | Bydgoszcz | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
6 | Bąkowski Dawid | Bydgoszcz | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
7 | Gruszka Gracjan | Bydgoszcz | Polska | 10 km | CWZS Zawisza Bydgoszcz | opłacono on-line |
8 | Kowalik Dawid | Casperia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
9 | Roraf Magdalena | Celbowo | Polska | 10 km | Team Kreft | |
10 | Klin Paulina | Czersk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
11 | Kochanek Agata | Dębogórze | Polska | 10 km | Kontener Formy | opłacono on-line |
12 | Markiewicz Paweł | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
13 | Jurewicz Paweł | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
14 | Jurewicz Ewelina | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
15 | Adamowski Andrzej | Elbląg | Polska | 10 km | ||
16 | Koziarska Ania | Elbląg | Polska | 10 km | ||
17 | Millette Sebastien | Gdansk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
18 | Torbicz Piotr | Gdansk | Polska | 10 km | 666 | opłacono on-line |
19 | Wąsik Bartłomiej | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
20 | Kwiatkowski Grzegorz | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
21 | Mrówka Michał | GDAŃSK | Polska | 10 km | Maja TEAM | opłacono on-line |
22 | Gałka Grzegorz | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
23 | Klein Andrzej | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
24 | Wąsik Bartłomiej | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
25 | KOBUS ZBIGNIEW | GDAŃSK | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
26 | Pęśko Michał | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
27 | Wieczorek Tomasz | Gdańsk | Polska | 10 km | WATAHA - łaczy nas bieganie | opłacono on-line |
28 | Saleem Monika | Gdańsk | Polska | 10 km | WATAHA - łaczy nas bieganie | opłacono on-line |
29 | Tuwalska Elżbieta | Gdańsk | Polska | 10 km | LKS Zantyr Sztum | |
30 | Tuwalska Małgorzata | Gdańsk | Polska | 10 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
31 | Kozłów Wojciech | Gdańsk | Republika Zielonego Przylądka | 10 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
32 | Gruchała Natalia | Gdańsk | Polska | 10 km | Runtastyczni Team Bytów | opłacono on-line |
33 | Zieńczuk Piotr | Gdańsk | Polska | 10 km | Gdańskie Autobusy i Tramwaje | opłacono on-line |
34 | Niemiec Marek | Gdynia | Polska | 10 km | ACTIV EAGLES PRO | opłacono on-line |
35 | Rumkowski Piotr | Gdynia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
36 | Kościelski Mariusz | Gdynia | Polska | 10 km | COM-DKM | opłacono on-line |
37 | Pacholarz Tomasz | Gdynia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
38 | Sławiński Damian | Gdynia | Polska | 10 km | LKS Zorza Gdynia | opłacono on-line |
39 | Szubartowicz Marek | Gdynia | Polska | 10 km | ||
40 | Kujat Joanna | Gdynia | Polska | 10 km | Kontener Formy | |
41 | Orlikowski Tadeusz | Gdynia | Polska | 10 km | Biegająca Gdynia | opłacono on-line |
42 | Zbrzeska Adriana | Gdynia | Polska | 10 km | BigYellowFoot Adventure Team | |
43 | Habaj Piotr | Gdynia | Polska | 10 km | Norda Active Team | opłacono on-line |
44 | Rogalska Małgorzata | Gdynia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
45 | Zarzycki Mariusz | Gdynia | Polska | 10 km | Motywatornia Team | opłacono on-line |
46 | Sępińska Agnieszka | Gdynia | Polska | 10 km | Navigator | opłacono on-line |
47 | KAWUCHA MIROSŁAW | GDYNIA | Polska | 10 km | KRS FORMOZA | opłacono on-line |
48 | Derheld Dorota | Gdynia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
49 | Wiśniewska Małgorzata | Gdynia | Polska | 10 km | ||
50 | Wielgos Joanna | Gdynia | Polska | 10 km | Parkrun Rumia | opłacono on-line |
51 | Wasilewski Marcin | Gdynia | Polska | 10 km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
52 | Bury Paweł | Gdynia | Polska | 10 km | biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
53 | Bogusz Tomasz | Gdynia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
54 | Wandtke Karol | Gdynia | Polska | 10 km | ALO Gdynia | |
55 | Pogorzelski Paweł | Gdynia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
56 | Pajura Robert | Gdynia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
57 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Polska | 10 km | ElektroniczneZapisy.pl Team | |
58 | Kulczyk Ewa | gdynia | Polska | 10 km | Bigyellowfot Adventure tem | opłacono on-line |
59 | Kulczyk Marcin | gdynia | Polska | 10 km | Bigyellowfot Adventure tem | opłacono on-line |
60 | Turzyńska Beata | Gdynia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
61 | Wenta Michał | Gdynia | Polska | 10 km | ||
62 | DARGACZ Artur | GDYNIA | Polska | 10 km | Marcopol Running Team | opłacono on-line |
63 | Sioma Grzegorz | Gdynia | Polska | 10 km | Witomino | opłacono on-line |
64 | Sułkowski Wojciech | Gdynia | Polska | 10 km | Arka Gdynia | opłacono on-line |
65 | Dybowska Agata | Gdynia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
66 | Zegarlicki Zygmunt | Gdynia | Polska | 10 km | Orkiestra Reprezentacyjna MW | opłacono on-line |
67 | Dokrzewska Katarzyna | Gdynia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
68 | Koncewicz Aneta | Gdynia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
69 | Pallach Lech | Gdynia | Polska | 10 km | biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
70 | Lachowicz Adrian | Gdynia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
71 | Szopa Małgorzata | Gdynia | Polska | 10 km | Runeda / RunnerFromReda | opłacono on-line |
72 | Szopa Marek Szopa | Gdynia | Polska | 10 km | Runeda | opłacono on-line |
73 | MAJNA Kazimierz | Gdynia | Polska | 10 km | Parkrun Gdynia | opłacono on-line |
74 | KACZMARSKI TOMASZ | GDYNIA | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
75 | Młyńczak Jakub | Gliwice | Polska | 10 km | V liceum ogólnokształcące im. Andrzeja Struga w Gliwicach | |
76 | Ślęzak Adam | Gmina Tolkmicko | Polska | 10 km | OSP POGRODZIE | opłacono on-line |
77 | Wesołowski Jarosław | Gniewowo | Polska | 10 km | HULK TEAM | opłacono on-line |
78 | Wieliczko Małgorzata | Hel | Polska | 10 km | ||
79 | Cybula Paweł | Kazimierz | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
80 | Miotk Ryszard | Kębłowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
81 | RÓŻYC JAROSŁAW | KOSAKOWO | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
82 | Kołodziej Paweł | Kosakowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
83 | Konkel Agnieszka | Koszalin | Polska | 10 km | ||
84 | Konkel Łukasz | Koszalin | Polska | 10 km | ||
85 | Radomiński Kamil | Kwidzyn | Polska | 10 km | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | opłacono on-line |
86 | Żak Dominika | Leśniewo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
87 | Szymański Adam | Lębork | Polska | 10 km | Lębork Biegacze | |
88 | Kankowska Justyna | Luzino | Polska | 10 km | GKS KASZUBI LUZINO | opłacono on-line |
89 | Kankowski Paweł | Luzino | Polska | 10 km | GKS KASZUBI LUZINO | opłacono on-line |
90 | Kankowska Dominika | Luzino | Polska | 10 km | GKS KASZUBI LUZINO | opłacono on-line |
91 | Jaffke Jarosław | Łebcz | Polska | 10 km | Jaffi z Łebcza | opłacono on-line |
92 | Zeman Marek | Łężyce-Głodówko | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
93 | Zeman Jakub | Łężyce-Głodówko | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
94 | Mroczkowski Tomasz | Malbork | Polska | 10 km | GRUPA MALBORK | opłacono on-line |
95 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Polska | 10 km | Active Malbork | opłacono on-line |
96 | Nowakowska Edyta | Morąg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
97 | Cierocka Dorota | Nawcz | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
98 | Dycha Tomasz | Nowa Wieś Lęborska | Polska | 10 km | JW 5718 | |
99 | Bielski Sebastian | Nowogard | Polska | 10 km | Team Iskierka | opłacono on-line |
100 | Piekarniak Rafał | Oleśnica | Polska | 10 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 11961