Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mokłowicz Piotr | Wejherowo | Polska | 10 km | Znikajace punkty | opłacono on-line |
2 | Albiniak Przemysław | Wejherowo | Polska | 10 km | Wymiatacze | |
3 | Pudlak Jakub | Słupsk | Polska | 10 km | WJBN TEAM | opłacono on-line |
4 | Sioma Grzegorz | Gdynia | Polska | 10 km | Witomino | opłacono on-line |
5 | Żelewski Dariusz | Rumia | Polska | 10 km | Wataha łączy nas bieganie | opłacono on-line |
6 | Wieczorek Tomasz | Gdańsk | Polska | 10 km | WATAHA - łaczy nas bieganie | opłacono on-line |
7 | Saleem Monika | Gdańsk | Polska | 10 km | WATAHA - łaczy nas bieganie | opłacono on-line |
8 | Młyńczak Jakub | Gliwice | Polska | 10 km | V liceum ogólnokształcące im. Andrzeja Struga w Gliwicach | |
9 | Roniarski Adam | Wejherowo | Polska | 10 km | UKS Tri Team Rumia | |
10 | kitowski krzysztof | pruszcz gdański | Polska | 10 km | U-LONG restrukturyzacja | opłacono on-line |
11 | Radomiński Kamil | Kwidzyn | Polska | 10 km | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | opłacono on-line |
12 | Roraf Magdalena | Celbowo | Polska | 10 km | Team Kreft | |
13 | Okrój Arkadiusz | Reda | Polska | 10 km | Team Kreft | opłacono on-line |
14 | Doering Dorota | Reda | Polska | 10 km | Team Kreft | opłacono on-line |
15 | Bielski Sebastian | Nowogard | Polska | 10 km | Team Iskierka | opłacono on-line |
16 | Oberzig Tomasz | Reda | Polska | 10 km | ST RUNNERS | opłacono on-line |
17 | Matusiak Bartłomiej | Reda | Polska | 10 km | saunarium reda | opłacono on-line |
18 | Borawski Kajetan | Reda | Polska | 10 km | Samochodówka wejcherowo | opłacono on-line |
19 | Gruchała Natalia | Gdańsk | Polska | 10 km | Runtastyczni Team Bytów | opłacono on-line |
20 | Pusdrowski Michał | Reda | Polska | 10 km | Runeda / RunnerFromReda | opłacono |
21 | Szylke Natalia | Reda | Polska | 10 km | Runeda / RunnerFromReda | opłacono on-line |
22 | Szopa Małgorzata | Gdynia | Polska | 10 km | Runeda / RunnerFromReda | opłacono on-line |
23 | Czaplicki Sławomir | Reda | Polska | 10 km | RUNEDA | opłacono on-line |
24 | Pazik Dariusz | Rumia | Polska | 10 km | RUNEDA | opłacono on-line |
25 | Rumiński Rafał | Reda | Polska | 10 km | Runeda | opłacono on-line |
26 | Bladowska Katarzyna | Reda | Polska | 10 km | RUNEDA | opłacono on-line |
27 | Wegner Kamila | Reda | Polska | 10 km | RUNEDA | opłacono on-line |
28 | Bujak Aleksandra | Bolszewo | Polska | 10 km | RUNEDA | opłacono on-line |
29 | Degórski Marcin | Reda | Polska | 10 km | RUNEDA | opłacono on-line |
30 | Smeja Przemyslaw | Reda | Polska | 10 km | RUNEDA | opłacono on-line |
31 | Maciszka Weronika Maciszka | Wejherowo | Polska | 10 km | RUNEDA | opłacono on-line |
32 | Littwin Marek | Reda | Polska | 10 km | RUNEDA | opłacono on-line |
33 | Szopa Marek Szopa | Gdynia | Polska | 10 km | Runeda | opłacono on-line |
34 | Pietrzycki Sławomir | Reda | Polska | 10 km | RUNEDA | opłacono on-line |
35 | Doering Natalia | Reda | Polska | 10 km | Run Natka | opłacono on-line |
36 | Wardziński Paweł | Braniewo | Polska | 10 km | ROZBIEGANE BRANIEWO | opłacono on-line |
37 | Cetra Łukasz | Rumia | Polska | 10 km | RedRum OldBoys | opłacono on-line |
38 | Pogorzelski Damian | Rumia | Polska | 10 km | PEKAZET | opłacono on-line |
39 | Krasińska-Mitura Ewa | Rumia | Polska | 10 km | Parkrun Rumia | |
40 | Zając Piotr | Rumia | Polska | 10 km | Parkrun Rumia | opłacono on-line |
41 | WIŚNIEWSKA Ewa | Rumia | Polska | 10 km | Parkrun Rumia | |
42 | Wielgos Joanna | Gdynia | Polska | 10 km | Parkrun Rumia | opłacono on-line |
43 | Domżalska Wioletta | Rumia | Polska | 10 km | Parkrun Rumia | opłacono on-line |
44 | Skocka Anna | Rumia | Polska | 10 km | Parkrun Rumia | opłacono on-line |
45 | MAJNA Kazimierz | Gdynia | Polska | 10 km | Parkrun Gdynia | opłacono on-line |
46 | Ślęzak Adam | Gmina Tolkmicko | Polska | 10 km | OSP POGRODZIE | opłacono on-line |
47 | Zegarlicki Zygmunt | Gdynia | Polska | 10 km | Orkiestra Reprezentacyjna MW | opłacono on-line |
48 | Renachowski Mirosław | Reda | Polska | 10 km | OPEC GDYNIA/BIEGAMYRAZEM.PL | opłacono on-line |
49 | Habaj Piotr | Gdynia | Polska | 10 km | Norda Active Team | opłacono on-line |
50 | Frymark Marcin | Reda | Polska | 10 km | Norda Active Team | opłacono on-line |
51 | Voss Marcin | Reda | Polska | 10 km | Nord Capital | opłacono on-line |
52 | Sępińska Agnieszka | Gdynia | Polska | 10 km | Navigator | opłacono on-line |
53 | Jantowska Małgorzata | Reda | Polska | 10 km | Motywatornia Team | opłacono on-line |
54 | Jantowski Zbigniew | Reda | Polska | 10 km | Motywatornia Team | opłacono on-line |
55 | Zarzycki Mariusz | Gdynia | Polska | 10 km | Motywatornia Team | opłacono on-line |
56 | Gawlikowski Robert | Reda | Polska | 10 km | Motywatornia Team | opłacono on-line |
57 | Stankiewicz Iwona | Rekowo Górne | Polska | 10 km | Motywatornia Team | |
58 | Koryzma Arkadiusz | Reda | Polska | 10 km | Morska Jednostka Rakietowa | opłacono on-line |
59 | DARGACZ Artur | GDYNIA | Polska | 10 km | Marcopol Running Team | opłacono on-line |
60 | Mrówka Michał | GDAŃSK | Polska | 10 km | Maja TEAM | opłacono on-line |
61 | Marczyńska Iwona | Wejherowo | Polska | 10 km | Maja TEAM | opłacono on-line |
62 | Kołodziejczyk Lidia | Wejherowo | Polska | 10 km | Maja Team | opłacono on-line |
63 | Bach Maciej | Pruszcz Gdański | Polska | 10 km | LOTOS Running Team | opłacono on-line |
64 | Sławiński Damian | Gdynia | Polska | 10 km | LKS Zorza Gdynia | opłacono on-line |
65 | Tuwalska Elżbieta | Gdańsk | Polska | 10 km | LKS Zantyr Sztum | |
66 | Tuwalska Małgorzata | Gdańsk | Polska | 10 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
67 | Kozłów Wojciech | Gdańsk | Republika Zielonego Przylądka | 10 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
68 | Niemyjska Beata | Starocin | Polska | 10 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
69 | Szymański Adam | Lębork | Polska | 10 km | Lębork Biegacze | |
70 | Kowalski Waldemar | Borkowo | Polska | 10 km | Leasing Polski Team | opłacono on-line |
71 | Kwiatkowski Wiesław | Reda | Polska | 10 km | Kwiatki biegaja | opłacono on-line |
72 | Stefański Łukasz | Redystowo | Polska | 10 km | KS Rozłazino | opłacono on-line |
73 | KAWUCHA MIROSŁAW | GDYNIA | Polska | 10 km | KRS FORMOZA | opłacono on-line |
74 | Pecz Igor | Żelistrzewo | Polska | 10 km | Korona Biega | opłacono on-line |
75 | Pecz Piotr | Żelistrzewo | Polska | 10 km | korona biega | opłacono on-line |
76 | Kochanek Agata | Dębogórze | Polska | 10 km | Kontener Formy | opłacono on-line |
77 | Kujat Joanna | Gdynia | Polska | 10 km | Kontener Formy | |
78 | Palka Anna | Rumia | Polska | 10 km | KONTENER FORMY | |
79 | Dycha Tomasz | Nowa Wieś Lęborska | Polska | 10 km | JW 5718 | |
80 | Jaffke Jarosław | Łebcz | Polska | 10 km | Jaffi z Łebcza | opłacono on-line |
81 | Wesołowski Jarosław | Gniewowo | Polska | 10 km | HULK TEAM | opłacono on-line |
82 | Wasilka Sławomir | Wejherowo | Polska | 10 km | Hermes | opłacono on-line |
83 | Mroczkowski Tomasz | Malbork | Polska | 10 km | GRUPA MALBORK | opłacono on-line |
84 | Kankowska Justyna | Luzino | Polska | 10 km | GKS KASZUBI LUZINO | opłacono on-line |
85 | Kankowski Paweł | Luzino | Polska | 10 km | GKS KASZUBI LUZINO | opłacono on-line |
86 | Kankowska Dominika | Luzino | Polska | 10 km | GKS KASZUBI LUZINO | opłacono on-line |
87 | Zieńczuk Piotr | Gdańsk | Polska | 10 km | Gdańskie Autobusy i Tramwaje | opłacono on-line |
88 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Polska | 10 km | ElektroniczneZapisy.pl Team | |
89 | Gruszka Gracjan | Bydgoszcz | Polska | 10 km | CWZS Zawisza Bydgoszcz | opłacono on-line |
90 | Kościelski Mariusz | Gdynia | Polska | 10 km | COM-DKM | opłacono on-line |
91 | Rejent Piotr | Reda | Polska | 10 km | COM-DKM | |
92 | Wittmann Marcin | Rumia | Polska | 10 km | Co jest dzieciak | opłacono on-line |
93 | Kulczyk Ewa | gdynia | Polska | 10 km | Bigyellowfot Adventure tem | opłacono on-line |
94 | Kulczyk Marcin | gdynia | Polska | 10 km | Bigyellowfot Adventure tem | opłacono on-line |
95 | Gładkowski Grzegorz | Reda | Polska | 10 km | BigYellowFoot Adventure team | |
96 | Zbrzeska Adriana | Gdynia | Polska | 10 km | BigYellowFoot Adventure Team | |
97 | Wasilewski Marcin | Gdynia | Polska | 10 km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
98 | Jagoda Anna | Rumia | Polska | 10 km | BigYellowFoot Adventure Team | |
99 | Bury Paweł | Gdynia | Polska | 10 km | biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
100 | Pallach Lech | Gdynia | Polska | 10 km | biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
Wyświetleń: 11967