VI Redzki Bieg
10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Hermaniuk Adam Reda 10 km opłacono on-line
102 KOBUS ZBIGNIEW GDAŃSK 10 km opłacono on-line
103 Kobierzyński Paweł Władysławowo 10 km Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
104 Rudnicki Dariusz Pogórze 10 km opłacono on-line
105 NOWAK Mirosław REDA 10 km opłacono on-line
106 Początek Mikołaj Rumia 10 km opłacono on-line
107 Stefański Łukasz Redystowo 10 km KS Rozłazino opłacono on-line
108 Dusiński Krzysztof Reda 10 km opłacono on-line
109 Pecz Piotr Żelistrzewo 10 km korona biega opłacono on-line
110 Pecz Igor Żelistrzewo 10 km Korona Biega opłacono on-line
111 Krzoska Dorota Brusy 10 km opłacono on-line
112 Bach Maciej Pruszcz Gdański 10 km LOTOS Running Team opłacono on-line
113 Frymark Sylwia Reda 10 km opłacono on-line
114 Frymark Marcin Reda 10 km Norda Active Team opłacono on-line
115 Wąsik Bartłomiej Gdańsk 10 km opłacono on-line
116 Millette Sebastien Gdansk 10 km opłacono on-line
117 Kulczyk Marcin gdynia 10 km Bigyellowfot Adventure tem opłacono on-line
118 Kulczyk Ewa gdynia 10 km Bigyellowfot Adventure tem opłacono on-line
119 kitowski krzysztof pruszcz gdański 10 km U-LONG restrukturyzacja opłacono on-line
120 Lebuda Ewa OLSZTYN 10 km
121 Walczak Krzysztof Gdynia 10 km ElektroniczneZapisy.pl Team
122 Pajura Robert Gdynia 10 km opłacono on-line
123 Pogorzelski Paweł Gdynia 10 km opłacono on-line
124 Kowalski Waldemar Borkowo 10 km Leasing Polski Team opłacono on-line
125 Cybula Paweł Kazimierz 10 km opłacono on-line
126 Wegner Kamila Reda 10 km RUNEDA opłacono on-line
127 Wandtke Karol Gdynia 10 km ALO Gdynia
128 Kinel Jacek Siemianowice Śląskie 10 km ADS Masna opłacono on-line
129 Bladowska Katarzyna Reda 10 km RUNEDA opłacono on-line
130 Pudlak Jakub Słupsk 10 km WJBN TEAM opłacono on-line
131 Bielski Sebastian Nowogard 10 km Team Iskierka opłacono on-line
132 Bogusz Tomasz Gdynia 10 km opłacono on-line
133 Kohnke Daria Reda 10 km opłacono on-line
134 Bąkowski Dawid Bydgoszcz 10 km opłacono on-line
135 Małkińska-Bięga Dorota Bydgoszcz 10 km opłacono on-line
136 Skocka Anna Rumia 10 km Parkrun Rumia opłacono on-line
137 Roraf Magdalena Celbowo 10 km Team Kreft
138 Klein Andrzej Gdańsk 10 km opłacono on-line
139 Jagoda Anna Rumia 10 km BigYellowFoot Adventure Team
140 Bury Paweł Gdynia 10 km biegamyrazem.pl opłacono on-line
141 Domżalska Wioletta Rumia 10 km Parkrun Rumia opłacono on-line
142 Gałka Grzegorz Gdańsk 10 km opłacono on-line
143 Wasilewski Marcin Gdynia 10 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
144 Wielgos Joanna Gdynia 10 km Parkrun Rumia opłacono on-line
145 Grenda Filip Ostróda 10 km
146 Wiśniewska Małgorzata Gdynia 10 km
147 Derheld Dorota Gdynia 10 km opłacono on-line
148 Gucińska Sonia Wągrowiec 10 km opłacono on-line
149 Rumiński Rafał Reda 10 km Runeda opłacono on-line
150 WIŚNIEWSKA Ewa Rumia 10 km Parkrun Rumia
151 KAWUCHA MIROSŁAW GDYNIA 10 km KRS FORMOZA opłacono on-line
152 Wesołowski Jarosław Gniewowo 10 km HULK TEAM opłacono on-line
153 Lewinski Ireneusz Reda 10 km opłacono on-line
154 Sępińska Agnieszka Gdynia 10 km Navigator opłacono on-line
155 Zarzycki Mariusz Gdynia 10 km Motywatornia Team opłacono on-line
156 Rogalska Małgorzata Gdynia 10 km opłacono on-line
157 Mrówka Michał GDAŃSK 10 km Maja TEAM opłacono on-line
158 Kwiatkowski Grzegorz Gdańsk 10 km opłacono on-line
159 Zając Piotr Rumia 10 km Parkrun Rumia opłacono on-line
160 BERNACKI Jacek Połchowo 10 km opłacono on-line
161 Roniarski Adam Wejherowo 10 km UKS Tri Team Rumia
162 Piekarniak Rafał Oleśnica 10 km opłacono on-line
163 Stańco Mariola Rumia 10 km opłacono on-line
164 Kaszubowska-Teofilak Justyna Rumia 10 km opłacono on-line
165 Habaj Piotr Gdynia 10 km Norda Active Team opłacono on-line
166 Pazik Dariusz Rumia 10 km RUNEDA opłacono on-line
167 Rejent Piotr Reda 10 km COM-DKM
168 Żelewski Dariusz Rumia 10 km Wataha łączy nas bieganie opłacono on-line
169 Zbrzeska Adriana Gdynia 10 km BigYellowFoot Adventure Team
170 Palka Anna Rumia 10 km KONTENER FORMY
171 Tymiński Jarosław Reda 10 km opłacono on-line
172 Orlikowski Tadeusz Gdynia 10 km Biegająca Gdynia opłacono on-line
173 Kujat Joanna Gdynia 10 km Kontener Formy
174 Wieliczko Małgorzata Hel 10 km
175 Wąsik Bartłomiej Gdańsk 10 km opłacono on-line
176 Markiewicz Paweł Elbląg 10 km opłacono on-line
177 Dycha Tomasz Nowa Wieś Lęborska 10 km JW 5718
178 Smyk Kamil Rumia 10 km opłacono on-line
179 Borski Ryszard Reda 10 km opłacono on-line
180 Główczewski ŁUKASZ Reda 10 km
181 Doering Natalia Reda 10 km Run Natka opłacono on-line
182 Krasińska-Mitura Ewa Rumia 10 km Parkrun Rumia
183 Kaszubowski Zenon Malbork 10 km Active Malbork opłacono on-line
184 Gładkowski Grzegorz Reda 10 km BigYellowFoot Adventure team
185 Radomiński Kamil Kwidzyn 10 km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN opłacono on-line
186 Szubartowicz Marek Gdynia 10 km
187 Sławiński Damian Gdynia 10 km LKS Zorza Gdynia opłacono on-line
188 Żak Dominika Leśniewo 10 km opłacono on-line
189 Pacholarz Tomasz Gdynia 10 km opłacono on-line
190 Gojke Dawid Władysławowo 10 km Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
191 Kościelski Mariusz Gdynia 10 km COM-DKM opłacono on-line
192 Czaplicki Sławomir Reda 10 km RUNEDA opłacono on-line
193 Jantowski Zbigniew Reda 10 km Motywatornia Team opłacono on-line
194 Jantowska Małgorzata Reda 10 km Motywatornia Team opłacono on-line
195 mielcarek Izabela mielcarek Reda 10 km
196 Kochanek Agata Dębogórze 10 km Kontener Formy opłacono on-line
197 Gawrylczyk Paweł Wejherowo 10 km
198 Albiniak Przemysław Wejherowo 10 km Wymiatacze
199 Szylke Natalia Reda 10 km Runeda / RunnerFromReda opłacono on-line
200 Pawłowski Łukasz Rumia 10 km opłacono on-line


Wyświetleń: 7978

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ