Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bladowska Katarzyna | Reda | Polska | 10 km | RUNEDA | opłacono on-line |
2 | Adamowski Andrzej | Elbląg | Polska | 10 km | ||
3 | Albiniak Przemysław | Wejherowo | Polska | 10 km | Wymiatacze | |
4 | Bach Maciej | Pruszcz Gdański | Polska | 10 km | LOTOS Running Team | opłacono on-line |
5 | Bach Tomasz | Pruszcz Gdański | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
6 | Bąkowski Dawid | Bydgoszcz | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
7 | Banaczyk Sabina | Rumia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
8 | BERNACKI Jacek | Połchowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
9 | Bielski Sebastian | Nowogard | Polska | 10 km | Team Iskierka | opłacono on-line |
10 | Bogusz Tomasz | Gdynia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
11 | Borawski Kajetan | Reda | Polska | 10 km | Samochodówka wejcherowo | opłacono on-line |
12 | Borski Ryszard | Reda | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
13 | Brunat Mateusz | Rumia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
14 | Bujak Aleksandra | Bolszewo | Polska | 10 km | RUNEDA | opłacono on-line |
15 | Bury Paweł | Gdynia | Polska | 10 km | biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
16 | Cetra Łukasz | Rumia | Polska | 10 km | RedRum OldBoys | opłacono on-line |
17 | Cierocka Dorota | Nawcz | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
18 | Ciesek Tadeusz Ciesek | Reda | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
19 | Cybula Paweł | Kazimierz | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
20 | Czapiewski Paweł | Osówko | Polska | 10 km | MKS Chojniczanka 1930 S. A. | |
21 | Czaplicki Sławomir | Reda | Polska | 10 km | RUNEDA | opłacono on-line |
22 | Daduń Robert Daduń | Reda | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
23 | DARGACZ Artur | GDYNIA | Polska | 10 km | Marcopol Running Team | opłacono on-line |
24 | Degórski Marcin | Reda | Polska | 10 km | RUNEDA | opłacono on-line |
25 | Derheld Dorota | Gdynia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
26 | Doering Dorota | Reda | Polska | 10 km | Team Kreft | opłacono on-line |
27 | Doering Natalia | Reda | Polska | 10 km | Run Natka | opłacono on-line |
28 | Dokrzewska Katarzyna | Gdynia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
29 | Domżalska Wioletta | Rumia | Polska | 10 km | Parkrun Rumia | opłacono on-line |
30 | Dusiński Krzysztof | Reda | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
31 | Dybowska Agata | Gdynia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
32 | Dycha Tomasz | Nowa Wieś Lęborska | Polska | 10 km | JW 5718 | |
33 | Dydymska Monika | Rumia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
34 | Dydymski Krzysztof | Rumia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
35 | Frymark Marcin | Reda | Polska | 10 km | Norda Active Team | opłacono on-line |
36 | Frymark Sylwia | Reda | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
37 | Gaweł Ireneusz | Rumia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
38 | Gawlikowski Robert | Reda | Polska | 10 km | Motywatornia Team | opłacono on-line |
39 | Gawrylczyk Paweł | Wejherowo | Polska | 10 km | ||
40 | Gałka Grzegorz | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
41 | Gojke Dawid | Władysławowo | Polska | 10 km | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
42 | Grenda Filip | Ostróda | Polska | 10 km | ||
43 | Gruchała Natalia | Gdańsk | Polska | 10 km | Runtastyczni Team Bytów | opłacono on-line |
44 | Gruszka Gracjan | Bydgoszcz | Polska | 10 km | CWZS Zawisza Bydgoszcz | opłacono on-line |
45 | Gucińska Sonia | Wągrowiec | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
46 | Gładkowski Grzegorz | Reda | Polska | 10 km | BigYellowFoot Adventure team | |
47 | Główczewski ŁUKASZ | Reda | Polska | 10 km | ||
48 | Habaj Piotr | Gdynia | Polska | 10 km | Norda Active Team | opłacono on-line |
49 | Hermaniuk Adam | Reda | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
50 | Jaffke Jarosław | Łebcz | Polska | 10 km | Jaffi z Łebcza | opłacono on-line |
51 | Jagoda Anna | Rumia | Polska | 10 km | BigYellowFoot Adventure Team | |
52 | Jantowska Małgorzata | Reda | Polska | 10 km | Motywatornia Team | opłacono on-line |
53 | Jantowski Zbigniew | Reda | Polska | 10 km | Motywatornia Team | opłacono on-line |
54 | Jarzębiński Piotr | Wejherowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
55 | Jurewicz Ewelina | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
56 | Jurewicz Paweł | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
57 | KACZMARSKI TOMASZ | GDYNIA | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
58 | Kąkol Grzegorz | Reda | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
59 | Kankowska Dominika | Luzino | Polska | 10 km | GKS KASZUBI LUZINO | opłacono on-line |
60 | Kankowska Justyna | Luzino | Polska | 10 km | GKS KASZUBI LUZINO | opłacono on-line |
61 | Kankowski Paweł | Luzino | Polska | 10 km | GKS KASZUBI LUZINO | opłacono on-line |
62 | Kaszubowska-Teofilak Justyna | Rumia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
63 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Polska | 10 km | Active Malbork | opłacono on-line |
64 | KAWUCHA MIROSŁAW | GDYNIA | Polska | 10 km | KRS FORMOZA | opłacono on-line |
65 | Kielar Łukasz | Sławno | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
66 | Kinel Jacek | Siemianowice Śląskie | Polska | 10 km | ADS Masna | opłacono on-line |
67 | kitowski krzysztof | pruszcz gdański | Polska | 10 km | U-LONG restrukturyzacja | opłacono on-line |
68 | Klein Andrzej | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
69 | Klin Paulina | Czersk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
70 | Kobierzyński Paweł | Władysławowo | Polska | 10 km | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
71 | KOBUS ZBIGNIEW | GDAŃSK | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
72 | Kochanek Agata | Dębogórze | Polska | 10 km | Kontener Formy | opłacono on-line |
73 | Kohnke Daria | Reda | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
74 | Koncewicz Aneta | Gdynia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
75 | Konkel Agnieszka | Koszalin | Polska | 10 km | ||
76 | Konkel Andrzej | Władysławowo | Polska | 10 km | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
77 | Konkel Łukasz | Koszalin | Polska | 10 km | ||
78 | Koryzma Arkadiusz | Reda | Polska | 10 km | Morska Jednostka Rakietowa | opłacono on-line |
79 | Kościelski Mariusz | Gdynia | Polska | 10 km | COM-DKM | opłacono on-line |
80 | Kowalik Dawid | Casperia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
81 | Kowalski Waldemar | Borkowo | Polska | 10 km | Leasing Polski Team | opłacono on-line |
82 | Koziarska Ania | Elbląg | Polska | 10 km | ||
83 | Kozłów Wojciech | Gdańsk | Republika Zielonego Przylądka | 10 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
84 | Kołodziej Paweł | Kosakowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
85 | Kołodziejczyk Lidia | Wejherowo | Polska | 10 km | Maja Team | opłacono on-line |
86 | Krasińska-Mitura Ewa | Rumia | Polska | 10 km | Parkrun Rumia | |
87 | Król Maciej | Reda | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
88 | Krzoska Dorota | Brusy | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
89 | Krzykowski Piotr | Reda | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
90 | Kujat Joanna | Gdynia | Polska | 10 km | Kontener Formy | |
91 | Kujawski Grzegorz | Puck | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
92 | Kulczyk Ewa | gdynia | Polska | 10 km | Bigyellowfot Adventure tem | opłacono on-line |
93 | Kulczyk Marcin | gdynia | Polska | 10 km | Bigyellowfot Adventure tem | opłacono on-line |
94 | Kunz Ireneusz | Reda | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
95 | Kunz Mateusz | Reda | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
96 | Kuptz Mariola | Sopieszyno | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
97 | Kwiatkowski Grzegorz | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
98 | Kwiatkowski Michał | wejherowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
99 | Kwiatkowski Wiesław | Reda | Polska | 10 km | Kwiatki biegaja | opłacono on-line |
100 | Labudda Mateusz | Pszczółki | Polska | 10 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 12207