VI Redzki Bieg

Wyniki 10km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kategoria M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 140 SŁAWIŃSKI DAMIAN M 1 M 30-39 GDYNIA LKS ZORZA GDYNIA 10km 0:35:43 16.80 [km/h] 0:03:34 [min/km]
2 78 KUJAWSKI GRZEGORZ M 2 M 40-49 PUCK 10km 0:35:55 16.71 [km/h] 0:03:36 [min/km]
3 102 MRÓWKA MICHAŁ M 3 M 30-39 GDAŃSK MAJA TEAM 10km 0:37:06 16.17 [km/h] 0:03:43 [min/km]
4 6 BIELSKI SEBASTIAN M 4 M 0-29 1 NOWOGARD TEAM ISKIERKA 10km 0:37:07 16.17 [km/h] 0:03:43 [min/km]
5 8 BOGUSZ TOMASZ M 5 M 30-39 1 GDYNIA 10km 0:37:25 16.04 [km/h] 0:03:45 [min/km]
6 192 CZAPIEWSKI PAWEŁ M 6 M 0-29 2 OSÓWKO MKS CHOJNICZANKA 1930 S. A. 10km 0:37:39 15.94 [km/h] 0:03:46 [min/km]
7 17 CYBULA PAWEŁ M 7 M 0-29 3 KAZIMIERZ 10km 0:38:10 15.72 [km/h] 0:03:49 [min/km]
8 158 WARDZIŃSKI PAWEŁ M 8 M 30-39 2 BRANIEWO ROZBIEGANE BRANIEWO 10km 0:38:19 15.66 [km/h] 0:03:50 [min/km]
9 191 GUZOWSKI DARIUSZ M 9 M 50+ 1 ŚCIGAŁ TEAM 10km 0:38:31 15.58 [km/h] 0:03:51 [min/km]
10 115 PECZ IGOR M 10 M 30-39 3 ŻELISTRZEWO KORONA BIEGA 10km 0:38:44 15.49 [km/h] 0:03:52 [min/km]
11 72 KOWALIK DAWID M 11 M 30-39 4 CASPERIA 10km 0:38:52 15.44 [km/h] 0:03:53 [min/km]
12 34 GAWEŁ IRENEUSZ M 12 M 40-49 1 RUMIA 10km 0:39:04 15.36 [km/h] 0:03:54 [min/km]
13 73 KOWALSKI WALDEMAR M 13 M 30-39 5 BORKOWO LEASING POLSKI TEAM 10km 0:39:19 15.26 [km/h] 0:03:56 [min/km]
14 71 KOŚCIELSKI MARIUSZ M 14 M 50+ 2 GDYNIA COM-DKM 10km 0:39:37 15.15 [km/h] 0:03:58 [min/km]
15 97 MATUSIAK BARTŁOMIEJ M 15 M 40-49 2 REDA SAUNARIUM REDA 10km 0:39:59 15.01 [km/h] 0:04:00 [min/km]
16 80 KULCZYK MARCIN M 16 M 40-49 3 GDYNIA BIGYELLOWFOT ADVENTURE TEM 10km 0:40:08 14.95 [km/h] 0:04:01 [min/km]
17 141 SMEJA PRZEMYSLAW M 17 M 30-39 6 REDA RUNEDA 10km 0:40:19 14.88 [km/h] 0:04:02 [min/km]
18 88 LACHOWICZ ADRIAN M 18 M 30-39 7 GDYNIA 10km 0:40:29 14.82 [km/h] 0:04:03 [min/km]
19 98 MILLETTE SEBASTIEN M 19 M 30-39 8 GDANSK 10km 0:40:40 14.75 [km/h] 0:04:04 [min/km]
20 155 TUWALSKA MAŁGORZATA K 1 K 40-49 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:40:47 14.71 [km/h] 0:04:05 [min/km]
21 13 BURY PAWEŁ M 20 M 30-39 9 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 10km 0:40:58 14.65 [km/h] 0:04:06 [min/km]
22 27 DUSIŃSKI KRZYSZTOF M 21 M 40-49 4 REDA 10km 0:41:31 14.45 [km/h] 0:04:09 [min/km]
23 111 PAJURA ROBERT M 22 M 30-39 10 GDYNIA 10km 0:41:43 14.38 [km/h] 0:04:10 [min/km]
24 107 OBERZIG TOMASZ M 23 M 30-39 11 REDA ST RUNNERS 10km 0:41:48 14.35 [km/h] 0:04:11 [min/km]
25 75 KRÓL MACIEJ M 24 M 40-49 5 REDA 10km 0:42:26 14.14 [km/h] 0:04:15 [min/km]
26 39 GRUSZKA GRACJAN M 25 M 0-29 4 BYDGOSZCZ CWZS ZAWISZA BYDGOSZCZ 10km 0:42:38 14.07 [km/h] 0:04:16 [min/km]
27 67 KOŁODZIEJCZYK LIDIA K 2 K 40-49 WEJHEROWO MAJA TEAM 10km 0:42:49 14.01 [km/h] 0:04:17 [min/km]
28 180 HOJKA TOMASZ M 26 M 40-49 6 LIPIE ZAKWAS TEAM 10km 0:42:50 14.01 [km/h] 0:04:17 [min/km]
29 152 TORBICZ PIOTR M 27 M 40-49 7 GDANSK 666 10km 0:42:57 13.97 [km/h] 0:04:18 [min/km]
30 87 LABUDDA MATEUSZ M 28 M 0-29 5 PSZCZÓŁKI 10km 0:42:59 13.96 [km/h] 0:04:18 [min/km]
31 30 DYDYMSKI KRZYSZTOF M 29 M 40-49 8 RUMIA 10km 0:43:06 13.92 [km/h] 0:04:19 [min/km]
32 104 NIEMYJSKA BEATA K 3 K 0-29 STAROCIN LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:43:13 13.88 [km/h] 0:04:19 [min/km]
33 138 SIOMA GRZEGORZ M 30 M 30-39 12 GDYNIA WITOMINO 10km 0:43:18 13.86 [km/h] 0:04:20 [min/km]
34 120 PIETRZYCKI SŁAWOMIR M 31 M 40-49 9 REDA RUNEDA 10km 0:43:19 13.85 [km/h] 0:04:20 [min/km]
35 177 BARANOWSKI MIKOŁAJ M 32 M 0-29 6 WEJHEROWO MIKI 10km 0:43:24 13.82 [km/h] 0:04:20 [min/km]
36 108 OKRÓJ ARKADIUSZ M 33 M 30-39 13 REDA TEAM KREFT 10km 0:43:35 13.77 [km/h] 0:04:22 [min/km]
37 100 MOKŁOWICZ PIOTR M 34 M 30-39 14 WEJHEROWO ZNIKAJACE PUNKTY 10km 0:43:54 13.67 [km/h] 0:04:23 [min/km]
38 41 HABAJ PIOTR M 35 M 30-39 15 GDYNIA NORDA ACTIVE TEAM 10km 0:44:00 13.64 [km/h] 0:04:24 [min/km]
39 74 KOZŁÓW WOJCIECH M 36 M 50+ 3 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:44:18 13.54 [km/h] 0:04:26 [min/km]
40 105 NOWAK MIROSŁAW M 37 M 50+ 4 REDA 10km 0:44:20 13.53 [km/h] 0:04:26 [min/km]
41 101 MROCZKOWSKI TOMASZ M 38 M 30-39 16 MALBORK GRUPA MALBORK 10km 0:44:30 13.48 [km/h] 0:04:27 [min/km]
42 43 JAFFKE JAROSŁAW M 39 M 40-49 10 ŁEBCZ JAFFI Z ŁEBCZA 10km 0:44:33 13.47 [km/h] 0:04:27 [min/km]
43 62 KOBIERZYŃSKI PAWEŁ M 40 M 30-39 17 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 10km 0:44:45 13.41 [km/h] 0:04:29 [min/km]
44 55 KAWUCHA MIROSŁAW M 41 M 50+ 5 GDYNIA KRS FORMOZA 10km 0:44:58 13.34 [km/h] 0:04:30 [min/km]
45 181 CZARNOWSKI KRZYSZTOF M 42 M 40-49 11 REDA FABRYKA DOBREJ ZABAWY.PL 10km 0:45:01 13.33 [km/h] 0:04:30 [min/km]
46 70 KORYZMA ARKADIUSZ M 43 M 30-39 18 REDA MORSKA JEDNOSTKA RAKIETOWA 10km 0:45:02 13.32 [km/h] 0:04:30 [min/km]
47 125 PUSDROWSKI MICHAŁ M 44 M 30-39 19 REDA RUNEDA / RUNNERFROMREDA 10km 0:45:06 13.30 [km/h] 0:04:31 [min/km]
48 52 KANKOWSKI PAWEŁ M 45 M 30-39 20 LUZINO GKS KASZUBI LUZINO 10km 0:45:20 13.24 [km/h] 0:04:32 [min/km]
49 185 HALMANN MIROSŁAW M 46 M 30-39 21 WEJHEROWO PGB SPORTOWA PACZKA 10km 0:45:40 13.14 [km/h] 0:04:34 [min/km]
50 37 GOJKE DAWID M 47 M 30-39 22 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 10km 0:45:44 13.12 [km/h] 0:04:34 [min/km]
51 84 KWIATKOWSKI GRZEGORZ M 48 M 30-39 23 GDAŃSK 10km 0:45:59 13.05 [km/h] 0:04:36 [min/km]
52 157 VOSS MARCIN M 49 M 30-39 24 REDA NORD CAPITAL 10km 0:46:01 13.04 [km/h] 0:04:36 [min/km]
53 123 POGORZELSKI PAWEŁ M 50 M 0-29 7 GDYNIA 10km 0:46:13 12.98 [km/h] 0:04:37 [min/km]
54 2 BACH TOMASZ M 51 M 0-29 8 PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 0:46:14 12.98 [km/h] 0:04:37 [min/km]
55 20 DARGACZ ARTUR M 52 M 40-49 12 GDYNIA MARCOPOL RUNNING TEAM 10km 0:46:17 12.96 [km/h] 0:04:38 [min/km]
56 126 RADOMIŃSKI KAMIL M 53 M 0-29 9 KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 10km 0:46:26 12.92 [km/h] 0:04:39 [min/km]
57 64 KOCHANEK AGATA K 4 K 0-29 1 DĘBOGÓRZE KONTENER FORMY 10km 0:46:28 12.91 [km/h] 0:04:39 [min/km]
58 122 POGORZELSKI DAMIAN M 54 M 30-39 25 RUMIA PEKAZET 10km 0:46:30 12.90 [km/h] 0:04:39 [min/km]
59 114 PAZIK DARIUSZ M 55 M 0-29 10 RUMIA RUNEDA 10km 0:46:41 12.85 [km/h] 0:04:40 [min/km]
60 38 GRUCHAŁA NATALIA K 5 K 30-39 1 GDAŃSK RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓW 10km 0:46:51 12.81 [km/h] 0:04:41 [min/km]
61 160 WASILKA SŁAWOMIR M 56 M 40-49 13 WEJHEROWO HERMES 10km 0:46:59 12.77 [km/h] 0:04:42 [min/km]
62 173 ZEMAN JAKUB M 57 M 0-29 11 ŁĘŻYCE-GŁODÓWKO 10km 0:47:03 12.75 [km/h] 0:04:42 [min/km]
63 99 MIOTK RYSZARD M 58 M 30-39 26 KĘBŁOWO 10km 0:47:04 12.75 [km/h] 0:04:42 [min/km]
64 35 GAWLIKOWSKI ROBERT M 59 M 40-49 14 REDA MOTYWATORNIA TEAM 10km 0:47:13 12.71 [km/h] 0:04:43 [min/km]
65 117 PĘŚKO MICHAŁ M 60 M 40-49 15 GDAŃSK 10km 0:47:28 12.64 [km/h] 0:04:45 [min/km]
66 112 PALLACH LECH M 61 M 30-39 27 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 10km 0:47:38 12.60 [km/h] 0:04:46 [min/km]
67 119 PIELEŃ MICHAŁ M 62 M 40-49 16 RUMIA 10km 0:47:53 12.53 [km/h] 0:04:47 [min/km]
68 144 STAŃCZYK MARTYNA K 6 K 0-29 2 TOMASZÓW MAZOWIECKI 10km 0:48:00 12.50 [km/h] 0:04:48 [min/km]
69 33 GAŁKA GRZEGORZ M 63 M 40-49 17 GDAŃSK 10km 0:48:01 12.50 [km/h] 0:04:48 [min/km]
70 145 STEFAŃSKI ŁUKASZ M 64 M 30-39 28 REDYSTOWO KS ROZŁAZINO 10km 0:48:06 12.47 [km/h] 0:04:49 [min/km]
71 193 KREFT KRZYSZTOF M 65 M 40-49 18 REDA TEAM KREFT 10km 0:48:07 12.47 [km/h] 0:04:49 [min/km]
72 200 ŻELEWSKI DARIUSZ M 66 M 40-49 19 RUMIA WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE 10km 0:48:08 12.47 [km/h] 0:04:49 [min/km]
73 59 KITOWSKI KRZYSZTOF M 67 M 30-39 29 PRUSZCZ GDAŃSKI U-LONG RESTRUKTURYZACJA 10km 0:48:19 12.42 [km/h] 0:04:50 [min/km]
74 45 JANTOWSKI ZBIGNIEW M 68 M 50+ 6 REDA MOTYWATORNIA TEAM 10km 0:48:20 12.41 [km/h] 0:04:50 [min/km]
75 162 WĄSIK BARTŁOMIEJ M 69 M 30-39 30 GDAŃSK 10km 0:48:44 12.31 [km/h] 0:04:52 [min/km]
76 92 MAĆKOWSKA MAŁGORZATA K 7 K 40-49 1 REDA 10km 0:48:48 12.30 [km/h] 0:04:53 [min/km]
77 26 DOMŻALSKA WIOLETTA K 8 K 40-49 2 RUMIA PARKRUN RUMIA 10km 0:48:49 12.29 [km/h] 0:04:53 [min/km]
78 113 PAWŁOWSKI ŁUKASZ M 70 M 30-39 31 RUMIA 10km 0:48:58 12.25 [km/h] 0:04:54 [min/km]
79 197 TOBOLSKI MICHAŁ M 71 M 30-39 32 10km 0:49:06 12.22 [km/h] 0:04:55 [min/km]
80 143 STAŃCO MARIOLA K 9 K 30-39 2 RUMIA 10km 0:49:10 12.20 [km/h] 0:04:55 [min/km]
81 127 RENACHOWSKI MIROSŁAW M 72 M 40-49 20 REDA OPEC GDYNIA/BIEGAMYRAZEM.PL 10km 0:49:36 12.10 [km/h] 0:04:58 [min/km]
82 79 KULCZYK EWA K 10 K 30-39 3 GDYNIA BIGYELLOWFOT ADVENTURE TEM 10km 0:49:53 12.03 [km/h] 0:04:59 [min/km]
83 95 DADUŃ ROBERT M 73 M 50+ 7 REDA 10km 0:49:58 12.01 [km/h] 0:05:00 [min/km]
84 89 LEWINSKI IRENEUSZ M 74 M 40-49 21 REDA 10km 0:50:01 12.00 [km/h] 0:05:00 [min/km]
85 58 KINEL JACEK M 75 M 30-39 33 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE ADS MASNA 10km 0:50:04 11.98 [km/h] 0:05:00 [min/km]
86 165 WIECZOREK TOMASZ M 76 M 40-49 22 GDAŃSK WATAHA - ŁACZY NAS BIEGANIE 10km 0:50:09 11.96 [km/h] 0:05:01 [min/km]
87 109 ORLIKOWSKI TADEUSZ M 77 M 50+ 8 GDYNIA BIEGAJĄCA GDYNIA 10km 0:50:27 11.89 [km/h] 0:05:03 [min/km]
88 103 NIEMIEC MAREK M 78 M 50+ 9 GDYNIA ACTIV EAGLES PRO 10km 0:50:47 11.81 [km/h] 0:05:05 [min/km]
89 77 KRZYKOWSKI PIOTR M 79 M 0-29 12 REDA 10km 0:50:56 11.78 [km/h] 0:05:06 [min/km]
90 46 JARZĘBIŃSKI PIOTR M 80 M 30-39 34 WEJHEROWO 10km 0:51:00 11.76 [km/h] 0:05:06 [min/km]
91 169 ZAJĄC PIOTR M 81 M 30-39 35 RUMIA PARKRUN RUMIA 10km 0:51:05 11.75 [km/h] 0:05:07 [min/km]
92 153 TURKOWSKI ANDRZEJ M 82 M 30-39 36 REDA 10km 0:51:18 11.70 [km/h] 0:05:08 [min/km]
93 60 KLEIN ANDRZEJ M 83 M 50+ 10 GDAŃSK 10km 0:51:31 11.65 [km/h] 0:05:09 [min/km]
94 85 KWIATKOWSKI MICHAŁ M 84 M 30-39 37 WEJHEROWO 10km 0:51:36 11.63 [km/h] 0:05:10 [min/km]
95 172 ZEMAN MAREK M 85 M 50+ 11 ŁĘŻYCE-GŁODÓWKO 10km 0:51:39 11.62 [km/h] 0:05:10 [min/km]
96 131 RÓŻYC JAROSŁAW M 86 M 40-49 23 KOSAKOWO 10km 0:51:45 11.59 [km/h] 0:05:11 [min/km]
97 164 WESOŁOWSKI JAROSŁAW M 87 M 40-49 24 GNIEWOWO HULK TEAM 10km 0:51:46 11.59 [km/h] 0:05:11 [min/km]
98 90 LITTWIN MAREK M 88 M 50+ 12 REDA RUNEDA 10km 0:51:49 11.58 [km/h] 0:05:11 [min/km]
99 86 KWIATKOWSKI WIESŁAW M 89 M 50+ 13 REDA KWIATKI BIEGAJA 10km 0:51:53 11.56 [km/h] 0:05:11 [min/km]
100 82 KUNZ MATEUSZ M 90 M 0-29 13 REDA 10km 0:52:12 11.49 [km/h] 0:05:13 [min/km]
101 1 BACH MACIEJ M 91 M 30-39 38 PRUSZCZ GDAŃSKI LOTOS RUNNING TEAM 10km 0:52:14 11.49 [km/h] 0:05:13 [min/km]
102 42 HERMANIUK ADAM M 92 M 40-49 25 REDA 10km 0:52:25 11.45 [km/h] 0:05:15 [min/km]
103 176 KOZIOŁ JOANNA K 11 K 40-49 3 RUMIA 10km 0:52:32 11.42 [km/h] 0:05:15 [min/km]
104 9 BORAWSKI KAJETAN M 93 M 0-29 14 REDA SAMOCHODÓWKA WEJCHEROWO 10km 0:52:34 11.41 [km/h] 0:05:15 [min/km]
105 190 STANKIEWICZ IWONA K 12 K 40-49 4 REKOWO GÓRNE MOTYWATORNIA TEAM 10km 0:52:45 11.37 [km/h] 0:05:17 [min/km]
106 31 FRYMARK MARCIN M 94 M 30-39 39 REDA NORDA ACTIVE TEAM 10km 0:52:52 11.35 [km/h] 0:05:17 [min/km]
107 21 DEGÓRSKI MARCIN M 95 M 30-39 40 REDA RUNEDA 10km 0:53:00 11.32 [km/h] 0:05:18 [min/km]
108 189 LANDOWSKI PAWEŁ M 96 M 0-29 15 KALISZ KASZUBSKI 10km 0:53:05 11.30 [km/h] 0:05:19 [min/km]
109 14 CETRA ŁUKASZ M 97 M 30-39 41 RUMIA REDRUM OLDBOYS 10km 0:53:25 11.23 [km/h] 0:05:21 [min/km]
110 50 KANKOWSKA DOMINIKA K 13 K 0-29 3 LUZINO GKS KASZUBI LUZINO 10km 0:53:47 11.16 [km/h] 0:05:23 [min/km]
111 53 KASZUBOWSKA-TEOFILAK JUSTYNA K 14 K 30-39 4 RUMIA 10km 0:54:18 11.05 [km/h] 0:05:26 [min/km]
112 142 SMYK KAMIL M 98 M 30-39 42 RUMIA 10km 0:54:19 11.05 [km/h] 0:05:26 [min/km]
113 76 KRZOSKA DOROTA K 15 K 40-49 5 BRUSY 10km 0:54:19 11.05 [km/h] 0:05:26 [min/km]
114 57 KIELAR ŁUKASZ M 99 M 40-49 26 SŁAWNO 10km 0:54:25 11.03 [km/h] 0:05:27 [min/km]
115 195 KREFT SYLWESTER M 100 M 40-49 27 RUMIA TEAM KREFT 10km 0:54:29 11.01 [km/h] 0:05:27 [min/km]
116 106 NOWAKOWSKA EDYTA K 16 K 0-29 4 MORĄG 10km 0:54:30 11.01 [km/h] 0:05:27 [min/km]
117 163 WEGNER KAMILA K 17 K 30-39 5 REDA RUNEDA 10km 0:54:40 10.98 [km/h] 0:05:28 [min/km]
118 188 LAWER KRZYSZTOF M 101 M 40-49 28 REDA 10km 0:54:51 10.94 [km/h] 0:05:29 [min/km]
119 196 KREFT ADAM M 102 M 30-39 43 REDA TEAM KREFT 10km 0:55:00 10.91 [km/h] 0:05:30 [min/km]
120 167 WITTMANN MARCIN M 103 M 40-49 29 RUMIA CO JEST DZIECIAK 10km 0:55:06 10.89 [km/h] 0:05:31 [min/km]
121 199 DOMARADZKA MONIKA K 18 K 30-39 6 GDYNIA 10km 0:55:21 10.84 [km/h] 0:05:32 [min/km]
122 10 BORSKI RYSZARD M 104 M 30-39 44 REDA 10km 0:55:27 10.82 [km/h] 0:05:33 [min/km]
123 7 BLADOWSKA KATARZYNA K 19 K 40-49 6 REDA RUNEDA 10km 0:55:30 10.81 [km/h] 0:05:33 [min/km]
124 56 KĄKOL GRZEGORZ M 105 M 30-39 45 REDA 10km 0:56:15 10.67 [km/h] 0:05:38 [min/km]
125 66 KOŁODZIEJ PAWEŁ M 106 M 30-39 46 KOSAKOWO 10km 0:56:24 10.64 [km/h] 0:05:38 [min/km]
126 171 ZEGARLICKI ZYGMUNT M 107 M 40-49 30 GDYNIA ORKIESTRA REPREZENTACYJNA MW 10km 0:56:24 10.64 [km/h] 0:05:38 [min/km]
127 16 CIESEK TADEUSZ M 108 M 40-49 31 REDA 10km 0:56:40 10.59 [km/h] 0:05:40 [min/km]
128 15 CIEROCKA DOROTA K 20 K 30-39 7 NAWCZ 10km 0:56:56 10.54 [km/h] 0:05:42 [min/km]
129 19 SZYMAŃSKI ADAM M 109 M 40-49 32 LĘBORK LĘBORK BIEGACZE 10km 0:57:51 10.37 [km/h] 0:05:47 [min/km]
130 51 KANKOWSKA JUSTYNA K 21 K 30-39 8 LUZINO GKS KASZUBI LUZINO 10km 0:57:51 10.37 [km/h] 0:05:47 [min/km]
131 124 WITTBRODT MARCIN M 110 M 0-29 16 GDYNIA FIGHT BIKERS GDYNIA 10km 0:57:52 10.37 [km/h] 0:05:47 [min/km]
132 94 MAŁKIŃSKA-BIĘGA DOROTA K 22 K 30-39 9 BYDGOSZCZ 10km 0:58:12 10.31 [km/h] 0:05:49 [min/km]
133 91 MACISZKA WERONIKA K 23 K 30-39 10 WEJHEROWO RUNEDA 10km 0:58:15 10.30 [km/h] 0:05:50 [min/km]
134 184 STEFANIAK ZBIGNIEW M 111 M 40-49 33 WEJHEROWO RUNEDA 10km 0:58:22 10.28 [km/h] 0:05:50 [min/km]
135 116 PECZ PIOTR M 112 M 50+ 14 ŻELISTRZEWO KORONA BIEGA 10km 0:58:44 10.22 [km/h] 0:05:52 [min/km]
136 12 BUJAK ALEKSANDRA K 24 K 0-29 5 BOLSZEWO RUNEDA 10km 0:58:50 10.20 [km/h] 0:05:53 [min/km]
137 133 RUMIŃSKI RAFAŁ M 113 M 40-49 34 REDA RUNEDA 10km 0:58:58 10.18 [km/h] 0:05:54 [min/km]
138 25 DOKRZEWSKA KATARZYNA K 25 K 30-39 11 GDYNIA 10km 0:59:09 10.14 [km/h] 0:05:55 [min/km]
139 149 SZOPA MAREK M 114 M 40-49 35 GDYNIA RUNEDA 10km 0:59:24 10.10 [km/h] 0:05:56 [min/km]
140 151 ŚLĘZAK ADAM M 115 M 30-39 47 GMINA TOLKMICKO OSP POGRODZIE 10km 0:59:46 10.04 [km/h] 0:05:59 [min/km]
141 186 SOŚNICKI KRZYSZTOF M 116 M 50+ 15 HEL 10km 0:59:50 10.03 [km/h] 0:05:59 [min/km]
142 128 RESKO SERGIUSZ M 117 M 50+ 16 REDA 10km 1:00:30 9.92 [km/h] 0:06:03 [min/km]
143 135 RZEZAK ALEKSANDRA K 26 K 30-39 12 REDA 10km 1:00:38 9.90 [km/h] 0:06:04 [min/km]
144 146 SUDOŁ MICHAŁ M 118 M 30-39 48 WEJHEROWO 10km 1:02:12 9.65 [km/h] 0:06:13 [min/km]
145 194 KREFT JUSTYNA K 27 K 30-39 13 RUMIA SI 10km 1:02:12 9.65 [km/h] 0:06:13 [min/km]
146 29 DYDYMSKA MONIKA K 28 K 40-49 7 RUMIA 10km 1:02:13 9.64 [km/h] 0:06:13 [min/km]
147 179 CICH PATRYCJA K 29 K 0-29 6 ROTMANKA KUCE 10km 1:02:35 9.59 [km/h] 0:06:16 [min/km]
148 178 MILCZAREK KORNELIA K 30 K 30-39 14 GDANSK 10km 1:02:36 9.58 [km/h] 0:06:16 [min/km]
149 81 KUNZ IRENEUSZ M 119 M 50+ 17 REDA 10km 1:02:51 9.55 [km/h] 0:06:17 [min/km]
150 61 KLIN PAULINA K 31 K 30-39 15 CZERSK 10km 1:02:55 9.54 [km/h] 0:06:18 [min/km]
151 150 SZYLKE NATALIA K 32 K 0-29 7 REDA RUNEDA / RUNNERFROMREDA 10km 1:03:01 9.52 [km/h] 0:06:18 [min/km]
152 156 TYMIŃSKI JAROSŁAW M 120 M 30-39 49 REDA 10km 1:03:34 9.44 [km/h] 0:06:21 [min/km]
153 130 ROSINKE SZYMON M 121 M 0-29 17 POŁCHOWO 10km 1:03:38 9.43 [km/h] 0:06:22 [min/km]
154 18 CZAPLICKI SŁAWOMIR M 122 M 40-49 36 REDA RUNEDA 10km 1:04:05 9.36 [km/h] 0:06:25 [min/km]
155 182 DALECKA OLGA K 33 K 40-49 8 REDA RUNEDA 10km 1:04:20 9.33 [km/h] 0:06:26 [min/km]
156 183 DALECKI KAROL M 123 M 40-49 37 REDA NORDA ACTIVE TEAM 10km 1:04:21 9.32 [km/h] 0:06:26 [min/km]
157 159 WASILEWSKI MARCIN M 124 M 40-49 38 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 10km 1:05:07 9.21 [km/h] 0:06:31 [min/km]
158 40 GUCIŃSKA SONIA K 34 K 0-29 8 WĄGROWIEC 10km 1:05:22 9.18 [km/h] 0:06:32 [min/km]
159 148 SZOPA MAŁGORZATA K 35 K 40-49 9 GDYNIA RUNEDA / RUNNERFROMREDA 10km 1:05:35 9.15 [km/h] 0:06:34 [min/km]
160 166 WIELGOS JOANNA K 36 K 40-49 10 GDYNIA PARKRUN RUMIA 10km 1:05:47 9.12 [km/h] 0:06:35 [min/km]
161 11 BRUNAT MATEUSZ M 125 M 0-29 18 RUMIA 10km 1:06:23 9.04 [km/h] 0:06:38 [min/km]
162 110 PACHOLARZ TOMASZ M 126 M 40-49 39 GDYNIA 10km 1:08:17 8.79 [km/h] 0:06:50 [min/km]
163 93 MAJNA KAZIMIERZ M 127 M 50+ 18 GDYNIA PARKRUN GDYNIA 10km 1:08:26 8.77 [km/h] 0:06:51 [min/km]
164 154 TURZYŃSKA BEATA K 37 K 40-49 11 GDYNIA 10km 1:09:08 8.68 [km/h] 0:06:55 [min/km]
165 3 BANACZYK SABINA K 38 K 40-49 12 RUMIA 10km 1:09:28 8.64 [km/h] 0:06:57 [min/km]
166 198 WIŚNIEWSKA MAŁGORZATA K 39 K 30-39 16 GDYNIA 10km 1:09:41 8.61 [km/h] 0:06:58 [min/km]
167 134 RUMKOWSKI PIOTR M 128 M 30-39 50 GDYNIA 10km 1:10:05 8.56 [km/h] 0:07:01 [min/km]
168 63 KOBUS ZBIGNIEW M 129 M 40-49 40 GDAŃSK 10km 1:10:07 8.56 [km/h] 0:07:01 [min/km]
169 69 KONKEL ANDRZEJ M 130 M 40-49 41 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 10km 1:10:23 8.52 [km/h] 0:07:02 [min/km]
170 44 JANTOWSKA MAŁGORZATA K 40 K 50+ 1 REDA MOTYWATORNIA TEAM 10km 1:10:29 8.51 [km/h] 0:07:03 [min/km]
171 129 ROGALSKA MAŁGORZATA K 41 K 30-39 17 GDYNIA 10km 1:10:35 8.50 [km/h] 0:07:04 [min/km]
172 28 DYBOWSKA AGATA K 42 K 0-29 9 GDYNIA 10km 1:10:47 8.48 [km/h] 0:07:05 [min/km]
173 139 SKOCKA ANNA K 43 K 40-49 13 RUMIA PARKRUN RUMIA 10km 1:13:46 8.13 [km/h] 0:07:23 [min/km]
174 136 SALEEM MONIKA K 44 K 30-39 18 GDAŃSK WATAHA - ŁACZY NAS BIEGANIE 10km 1:13:49 8.13 [km/h] 0:07:23 [min/km]
175 22 DERHELD DOROTA K 45 K 30-39 19 GDYNIA 10km 1:13:55 8.12 [km/h] 0:07:24 [min/km]
176 174 ZIEŃCZUK PIOTR M 131 M 40-49 42 GDAŃSK GDAŃSKIE AUTOBUSY I TRAMWAJE 10km 1:14:28 8.06 [km/h] 0:07:27 [min/km]
177 32 FRYMARK SYLWIA K 46 K 30-39 20 REDA 10km 1:15:11 7.98 [km/h] 0:07:31 [min/km]
178 168 WLEKLIŃSKA GRAŻYNA K 47 K 30-39 21 REDA 10km 1:23:04 7.22 [km/h] 0:08:18 [min/km]
179 170 ZARZYCKI MARIUSZ M 132 M 50+ 19 GDYNIA MOTYWATORNIA TEAM 10km 1:23:24 7.19 [km/h] 0:08:20 [min/km]
180 187 PAŁASZ EDMUND M 133 M 50+ 20 RUMIA 10km 1:27:52 6.83 [km/h] 0:08:47 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ