IV Cross - Mol

31 sierpnia 2019 roku wystartuje IV edycja CROSS-MOL. Podobnie jak w zeszłym roku zawody biegowe zostaną połączone z marszem Nordic Walking, aby umożliwić jeszcze szerszemu gronu osób docenienie uroków leśnych ścieżek Miechowickiej Ostroi Leśnej – niezwykle bogatego w faunę i florę terenu.

Bieg o długości 10 km w szczególności przypadnie do gustu biegaczom, dla których podbiegi i zbiegi do chleb powszedni codziennych treningów, bowiem na trasie na pewno ich nie zabraknie. Warto powalczyć z kilkoma górkami, aby na mecie z podniesioną głową odebrać medal i odpowiednią dawkę endorfin. Trasa biegu umiejscowiona jest na terenie obszaru krajobrazowo przyrodniczego, zatem każdy z uczestników będzie mógł zaczerpnąć świeżego powietrza oraz miło sprzędzie czas w objęciach matki natury.

Marsz Nordic Walking na prawie dwukrotnie krótszej trasie chociaż nie będzie aż tak wymagający zapewni na pewno także wiele niezapomnianych wrażeń dla wszystkich którzy zdecydują się wziąć w nim udział.

Zapraszamy :)

Wyświetleń: 5626

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ