Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pisingas Mariusz | Gliwice | Polska | Bieg 10 km | Bieganie to mój trzeźwy wybór | opłacono |
2 | Więzik Aleksandra | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg 10 km | Cidry Lotajom | opłacono |
3 | Bączewski Paweł | Będzin | Polska | Bieg 10 km | W Pogoni za Duchem | opłacono |
4 | Ziętal Halina | Bytiom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
5 | Pijet Wojciech | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono |
6 | Hańczur Jan | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono |
7 | Gowik Rafał | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Cidry Lotajom | opłacono |
8 | Szymski Tomasz | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
9 | Śliwa Sebastian | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
10 | Mrowiec Ilona | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | |
11 | Weiss Dominik | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
12 | Filipczyk Danuta | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | |
13 | PRZYBYŁA KASIA | BYTOM | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
14 | Kasztelan-Hunia Ewa | Bytom | Polska | Bieg 10 km | ||
15 | Szczuka Adrian | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono |
16 | Patoń Iwona | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
17 | Mrachacz Dorota | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono |
18 | Mrachacz Piotr | Bytom | Polska | Bieg 10 km | IB/ Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono |
19 | Hańczur Jozef | Bytom | Polska | Bieg 10 km | B T M Runners | opłacono |
20 | Michalska Anna | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
21 | Michalski Bolesław | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
22 | Szulc Barbara | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | |
23 | Jagielski Rafał | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
24 | Adamczyk Ryszard | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
25 | Bielecki Krzysztof | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
26 | Rasała Piotr | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
27 | Sędzik Aleksander | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
28 | Skrzypiec Andrzej | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
29 | Żesławski Łukasz | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
30 | SZPERNALOWSKI GRZEGORZ | BYTOM | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
31 | Jureczko Joanna | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Lecymy Durś | opłacono |
32 | Maruszczak Marek | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
33 | Piontek Andrzej | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Cidry Lotajom | opłacono |
34 | Ciszewski Krzysztof | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Bieg z Chrystusem | opłacono |
35 | Wróbel Wojciech | Bytom | Polska | Bieg 10 km | SZOMBIERKI DREAM TEAM | |
36 | Mikulski Jacek | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
37 | Szczuka Marcel | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
38 | Węgorek MONIKA | BYTOM | Polska | Bieg 10 km | BTM RUNNERS | |
39 | Węgorek Piotr | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Opel Active Team / Btm Runners | opłacono |
40 | Wierzbicki Jacek | Bytom | Polska | Bieg 10 km | deaf runners | opłacono |
41 | Wierzbicka Katarzyna | Bytom | Polska | Bieg 10 km | deaf runners | opłacono |
42 | PlATEN JERRY | BYTOM | Polska | Bieg 10 km | PL@10 | opłacono |
43 | Grochowski Marian | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono |
44 | Grochowski Michał | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono |
45 | Nowak Mariusz | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
46 | Kandora Piotr | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono |
47 | Hoła Paweł | Bytom | Polska | Bieg 10 km | BTM RUNNERS | opłacono |
48 | Szymańczyk Aleksandra | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
49 | ROMBERG Agnieszka | BYTOM | Polska | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono |
50 | Marcela Marcin | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Fat Mama’s Sport Club | opłacono |
51 | Kowal Beata | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono |
52 | Berner Radek | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
53 | Niedziela Marcin | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Fat Mama’s Sport Club | opłacono |
54 | Niedziela Iwona | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Fat Mama’s Sport Club | opłacono |
55 | Parszewska Aleksandra | bytom | Polska | Bieg 10 km | btm runners | |
56 | Miśtalski Damian | Bytom | Polska | Bieg 10 km | btm runners | |
57 | Wesoły Agnieszka | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono |
58 | Wesoły Krzysztof | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono |
59 | Iskrzak Izabela | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
60 | Matuć Aleksandra | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono |
61 | Dziadek Barbara Dziadek | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
62 | Marcinkowska Julia | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono |
63 | Krakowiak Michał | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
64 | Kozicki Tomasz | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
65 | Ochęduszko Zbigniew | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
66 | Hodor Robert | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
67 | Mołdrzik Paweł | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
68 | Czerwonko Jakub | Bytom | Polska | Bieg 10 km | #myjużswojezrobili | opłacono |
69 | Szwed Anna | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono |
70 | Zander Kamil | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
71 | Sampolski Arkadiusz | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
72 | Gąbka Grzegorz | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
73 | Szyszkowic Łukasz | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
74 | Żukow Jarosław | Bytom | Polska | Bieg 10 km | BTM RUNNERS | opłacono |
75 | ŻUKOW IGOR | Bytom | Polska | Bieg 10 km | BTM RUNNERS | opłacono |
76 | Matuc Dariusz | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | |
77 | Słota Paweł | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Lecymy Durś | opłacono |
78 | Snochowski Mirek | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Ekipa na Kijach | opłacono |
79 | Filipiak Beata | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono |
80 | Kaczmarski Jacek | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
81 | Rola Sławomir | Bytom | Polska | Bieg 10 km | BTM RUNNERS | opłacono |
82 | Adamczyk-Nowak Beata | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono |
83 | Wieczorek Łukasz | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono |
84 | Ziora Marek | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Tekniska | opłacono |
85 | Ziora Krzysztof | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Tekniska | opłacono |
86 | Cygoń Krzysztof | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
87 | Jaroń Grzegorz | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
88 | Sławiański Wojciech | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Tekniska | opłacono |
89 | Świrski Andrzej | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Krupnioki i Żymloki | opłacono |
90 | Dziembała-Świrska Justyna | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Krupnioki i Żymloki | opłacono |
91 | Poźniak Radosław | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono |
92 | Gębski Andrzej | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono |
93 | Zamojska Iwona | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono |
94 | Fysz Karolina | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
95 | Łaba Mirosław | Bytom | Polska | Bieg 10 km | #KAMRATY | opłacono |
96 | KAFKA JOANNA | BYTOM | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
97 | Sotor Dominik | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
98 | Bujoczek Ewa Bujoczek | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
99 | Bujoczek Piotr | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
100 | Pełka Daniel | Bytom | Polska | Bieg 10 km | OKKS Orzech | opłacono |
Wyświetleń: 13574