Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Grochowski Marian | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono |
102 | PlATEN JERRY | BYTOM | Polska | Bieg 10 km | PL@10 | opłacono |
103 | Wierzbicka Katarzyna | Bytom | Polska | Bieg 10 km | deaf runners | opłacono |
104 | Wierzbicki Jacek | Bytom | Polska | Bieg 10 km | deaf runners | opłacono |
105 | Węgorek Piotr | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Opel Active Team / Btm Runners | opłacono |
106 | Węgorek MONIKA | BYTOM | Polska | Bieg 10 km | BTM RUNNERS | |
107 | Gorczycki Arkadiusz | Chorzów | Polska | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono |
108 | Szczuka Marcel | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
109 | Mikulski Jacek | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
110 | Zawadzki Damian | Piekary Śląskie | Polska | Bieg 10 km | Lecymy Durś | opłacono |
111 | Wróbel Wojciech | Bytom | Polska | Bieg 10 km | SZOMBIERKI DREAM TEAM | |
112 | Ziętal Halina | Bytiom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
113 | Więzik Aleksandra | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg 10 km | Cidry Lotajom | opłacono |
114 | Ciszewski Krzysztof | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Bieg z Chrystusem | opłacono |
115 | Piontek Andrzej | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Cidry Lotajom | opłacono |
116 | Maruszczak Marek | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
117 | Jureczko Joanna | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Lecymy Durś | opłacono |
118 | Kożuch Agnieszka | Piekary Śląskie | Polska | Bieg 10 km | Lecymy Durś | opłacono |
119 | Szołtysik Bartosz | Piekary Śląskie | Polska | Bieg 10 km | Lecymy Durś | opłacono |
120 | HARWIG MICHAŁ | RADZIONKÓW | Polska | Bieg 10 km | Cidry Lotajom | opłacono |
121 | SZPERNALOWSKI GRZEGORZ | BYTOM | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
122 | Żesławski Łukasz | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
123 | Skrzypiec Andrzej | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
124 | Wysocki Mariusz | Piekary Śląskie | Polska | Bieg 10 km | Lecymy durś | opłacono |
125 | Sędzik Aleksander | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
126 | Wręczycka Iwona | Kalety | Polska | Bieg 10 km | O co biega w Kaletach | opłacono |
127 | Wręczycki Robert | Kalety | Polska | Bieg 10 km | O co biega w Kaletach | opłacono |
128 | Harwig Tomasz | Radzionków | Polska | Bieg 10 km | Cidry lotajom | opłacono |
129 | Nancka Brygida | Zabrze | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
130 | Pietras Sylwia | Zabrze | Polska | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono |
131 | Rasała Piotr | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
132 | Myśliwiec Barbara | Jastrzębie-Zdrój | Polska | Bieg 10 km | Kobiety na 5+ | opłacono |
133 | Mazur Krzysztof | Częstochowa | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
134 | Bielecki Krzysztof | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
135 | Kowolik Andrzej | Radzionków | Polska | Bieg 10 km | Cidry lotajom | opłacono |
136 | Adamczyk Ryszard | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
137 | Miś Katarzyna | Radzionków | Polska | Bieg 10 km | Cidry Lotajom | opłacono |
138 | Ścisły Mateusz | Świerklaniec | Polska | Bieg 10 km | UFOKI Świerklaniec | opłacono |
139 | Kalino Łukasz | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
140 | Mucha Adam | Radzionków | Polska | Bieg 10 km | Cidry Lotajom | opłacono |
141 | Świątek Łukasz | Nowe chechło | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
142 | Jagielski Rafał | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
143 | Szulc Barbara | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | |
144 | Michalski Bolesław | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
145 | Michalska Anna | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
146 | Kaminski Mateusz | Radzionków | Polska | Bieg 10 km | Cidry Lotajom | opłacono |
147 | Ruban Rafał | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg 10 km | ||
148 | Pasławska Katarzyna | Jastrzębie Zdrój | Polska | Bieg 10 km | Kobiety na 5+ | |
149 | Hańczur Jozef | Bytom | Polska | Bieg 10 km | B T M Runners | opłacono |
150 | Mrachacz Piotr | Bytom | Polska | Bieg 10 km | IB/ Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono |
151 | Mrachacz Dorota | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono |
152 | Patoń Iwona | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
153 | Szczuka Adrian | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono |
154 | Kasztelan-Hunia Ewa | Bytom | Polska | Bieg 10 km | ||
155 | Falana Agata | Piekary Śląskie | Polska | Bieg 10 km | Lecymy Durś | opłacono |
156 | Falana Marcin | Piekary Śląskie | Polska | Bieg 10 km | Lecymy Durś | opłacono |
157 | Wójcik Barbara | Piekary Śląskie | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
158 | Cofałka Piotr | Świerklaniec | Polska | Bieg 10 km | UFOKI Świerklaniec | opłacono |
159 | Stalmach Damian | Piekary Śląskie | Polska | Bieg 10 km | Lecymy Durś | opłacono |
160 | PRZYBYŁA KASIA | BYTOM | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
161 | Dudek Sandra | Piekary Śląskie | Polska | Bieg 10 km | Lecymy Durś | opłacono |
162 | Filipczyk Danuta | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | |
163 | Weiss Dominik | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
164 | Grudniewski Rafał | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg 10 km | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | opłacono |
165 | Płaska Barbara | Jastrzębie-Zdrój | Polska | Bieg 10 km | Kobiety na 5+ | opłacono |
166 | Mrowiec Ilona | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | |
167 | Śliwa Sebastian | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
168 | Głąb Mariola | Gliwice | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
169 | Szołtysek Beata | Ochojec | Polska | Bieg 10 km | OchajoRun & Friends | opłacono |
170 | Brzezina Arkadiusz | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg 10 km | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | opłacono |
171 | Szymski Tomasz | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
172 | Pisingas Mariusz | Gliwice | Polska | Bieg 10 km | Bieganie to mój trzeźwy wybór | opłacono |
173 | Pyka Daniel | Piekary Śląskie | Polska | Bieg 10 km | Lecymy Durś | opłacono |
174 | Wachla Rafał | Radzionków | Polska | Bieg 10 km | TourSport Running Team | |
175 | Więzik Wojciech | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg 10 km | Cidry Lotajom | opłacono |
176 | Gowik Rafał | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Cidry Lotajom | opłacono |
177 | dondziak marcin | konopnica | Polska | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | |
178 | Hańczur Jan | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono |
179 | Pijet Wojciech | Bytom | Polska | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono |
Wyświetleń: 13575