Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#KAMRATY | |||||||||
1 | Łaba Mirosław | Bytom | Bieg 10 km | #KAMRATY | opłacono | ||||
#czeladzbiega | |||||||||
2 | Romańska Katarzyna | Katowice | Marsz NW ok 5,5 km | #czeladzbiega | opłacono | ||||
#myjużswojezrobili | |||||||||
3 | Czerwonko Jakub | Bytom | Bieg 10 km | #myjużswojezrobili | opłacono | ||||
ADS Masna | |||||||||
4 | Baranowicz Arkadiusz | Ruda Śląska | Bieg 10 km | ADS Masna | opłacono | ||||
BTM RUNNERS | |||||||||
5 | Danek Leszek | Świętochłowice | Bieg 10 km | BTM RUNNERS | opłacono | ||||
6 | Dombrowska Renata | Bytom | Marsz NW ok 5,5 km | BTM RUNNERS | opłacono | ||||
7 | Rola Sławomir | Bytom | Bieg 10 km | BTM RUNNERS | opłacono | ||||
8 | ŻUKOW IGOR | Bytom | Bieg 10 km | BTM RUNNERS | opłacono | ||||
9 | Żukow Jarosław | Bytom | Bieg 10 km | BTM RUNNERS | opłacono | ||||
10 | Hoła Paweł | Bytom | Bieg 10 km | BTM RUNNERS | opłacono | ||||
11 | Węgorek MONIKA | BYTOM | Bieg 10 km | BTM RUNNERS | |||||
B T M Runners | |||||||||
12 | Hańczur Jozef | Bytom | Bieg 10 km | B T M Runners | opłacono | ||||
Bieganie to mój trzeźwy wybór | |||||||||
13 | Pisingas Mariusz | Gliwice | Bieg 10 km | Bieganie to mój trzeźwy wybór | opłacono | ||||
Bieg z Chrystusem | |||||||||
14 | Ciszewski Krzysztof | Bytom | Bieg 10 km | Bieg z Chrystusem | opłacono | ||||
CIDRY LOTAJOM | |||||||||
15 | Zawadzka Lilianna | Bytom | Marsz NW ok 5,5 km | CIDRY LOTAJOM | opłacono | ||||
Cidry Lotajom | |||||||||
16 | Huzarewicz Henryk | Radzionków | Bieg 10 km | Cidry Lotajom | opłacono | ||||
17 | Rabsztyn Andrzej | Uxbridge | Bieg 10 km | Cidry Lotajom | opłacono | ||||
18 | Zawadzki Zygmunt | Bytom | Marsz NW ok 5,5 km | Cidry Lotajom | opłacono | ||||
19 | Frej Sebastian | Radzionków | Bieg 10 km | Cidry Lotajom | opłacono | ||||
20 | Harwig Patryk | Radzionków | Bieg 10 km | Cidry Lotajom | opłacono | ||||
21 | Janoszka Irena | Radzionków | Marsz NW ok 5,5 km | Cidry Lotajom | opłacono | ||||
22 | Więzik Aleksandra | Tarnowskie Góry | Bieg 10 km | Cidry Lotajom | opłacono | ||||
23 | Nowak Joanna | Radzionków | Marsz NW ok 5,5 km | Cidry Lotajom | opłacono | ||||
24 | Piontek Andrzej | Bytom | Bieg 10 km | Cidry Lotajom | opłacono | ||||
25 | Żelazko Agata | Piekary Śląskie | Marsz NW ok 5,5 km | Cidry Lotajom | opłacono | ||||
26 | HARWIG MICHAŁ | RADZIONKÓW | Bieg 10 km | Cidry Lotajom | opłacono | ||||
27 | Miś Katarzyna | Radzionków | Bieg 10 km | Cidry Lotajom | opłacono | ||||
28 | Mucha Adam | Radzionków | Bieg 10 km | Cidry Lotajom | opłacono | ||||
29 | Kulawik Magdalena | Bytom | Marsz NW ok 5,5 km | Cidry Lotajom | opłacono | ||||
30 | Kaminski Mateusz | Radzionków | Bieg 10 km | Cidry Lotajom | opłacono | ||||
31 | Więzik Wojciech | Tarnowskie Góry | Bieg 10 km | Cidry Lotajom | opłacono | ||||
32 | Gowik Rafał | Bytom | Bieg 10 km | Cidry Lotajom | opłacono | ||||
Cidry Lotajom | |||||||||
33 | Marędziak Magdalena | Bytom | Marsz NW ok 5,5 km | Cidry Lotajom | opłacono | ||||
Cidry lotajom | |||||||||
34 | Harwig Tomasz | Radzionków | Bieg 10 km | Cidry lotajom | opłacono | ||||
35 | Kowolik Andrzej | Radzionków | Bieg 10 km | Cidry lotajom | opłacono | ||||
E-miasto | |||||||||
36 | Gillner Klaudia | Gliwice | Bieg 10 km | E-miasto | opłacono | ||||
EKIPA NA KIJACH | |||||||||
37 | Lipińska Iza | Bytom | Marsz NW ok 5,5 km | EKIPA NA KIJACH | |||||
ETISOFT RUNNING TEAM | |||||||||
38 | Kawecki Dariusz | Zabrze | Bieg 10 km | ETISOFT RUNNING TEAM | opłacono | ||||
Ekipa Na Kijach | |||||||||
39 | Jezusek Barbara | Ruda Śląska | Marsz NW ok 5,5 km | Ekipa Na Kijach | opłacono | ||||
Ekipa na Kijach | |||||||||
40 | Snochowski Mirek | Bytom | Bieg 10 km | Ekipa na Kijach | opłacono | ||||
Fat Mama’s Sport Club | |||||||||
41 | Niedziela Iwona | Bytom | Bieg 10 km | Fat Mama’s Sport Club | opłacono | ||||
42 | Niedziela Marcin | Bytom | Bieg 10 km | Fat Mama’s Sport Club | opłacono | ||||
43 | Marcela Marcin | Bytom | Bieg 10 km | Fat Mama’s Sport Club | opłacono | ||||
GBR KajTaMeta | |||||||||
44 | Waniek Tomasz | Tarnowskie Góry | Bieg 10 km | GBR KajTaMeta | |||||
IB/ Miechowicka Grupa Biegowa | |||||||||
45 | Mrachacz Piotr | Bytom | Bieg 10 km | IB/ Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono | ||||
KOBIETY NA 5+ | |||||||||
46 | SURY-WOLNIEWICZ KAMILA | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Bieg 10 km | KOBIETY NA 5+ | opłacono | ||||
Katowice 49 | |||||||||
47 | Górnik Jerzy | katowice | Marsz NW ok 5,5 km | Katowice 49 | opłacono | ||||
Katowicki Nordic Walking | |||||||||
48 | Arendt Zdzisław | Katowice | Marsz NW ok 5,5 km | Katowicki Nordic Walking | |||||
49 | Stefaniak Emilia | Sosnowiec | Marsz NW ok 5,5 km | Katowicki Nordic Walking | opłacono | ||||
Kijanki Bytom | |||||||||
50 | Świerczek Joanna | Bytom | Marsz NW ok 5,5 km | Kijanki Bytom | opłacono | ||||
51 | WOŁOSZYN JOANNA | BYTOM | Marsz NW ok 5,5 km | Kijanki Bytom | opłacono | ||||
Kobiety Na 5+ | |||||||||
52 | Ostrowska Izabela | Jastrzębie-Zdrój | Bieg 10 km | Kobiety Na 5+ | opłacono | ||||
Kobiety na 5+ | |||||||||
53 | Bajcar Beata | Chybie | Bieg 10 km | Kobiety na 5+ | opłacono | ||||
54 | Myśliwiec Barbara | Jastrzębie-Zdrój | Bieg 10 km | Kobiety na 5+ | opłacono | ||||
55 | Pasławska Katarzyna | Jastrzębie Zdrój | Bieg 10 km | Kobiety na 5+ | |||||
56 | Płaska Barbara | Jastrzębie-Zdrój | Bieg 10 km | Kobiety na 5+ | opłacono | ||||
Krupnioki i Żymloki | |||||||||
57 | Dziembała-Świrska Justyna | Bytom | Bieg 10 km | Krupnioki i Żymloki | opłacono | ||||
58 | Świrski Andrzej | Bytom | Bieg 10 km | Krupnioki i Żymloki | opłacono | ||||
LECYMY DURŚ | |||||||||
59 | Słupianek Paweł | Katowice | Marsz NW ok 5,5 km | LECYMY DURŚ | opłacono | ||||
LOGTECH Team Radzionków / Fantastic 4 | |||||||||
60 | Kargól Rafał | Tarnowskie Góry | Bieg 10 km | LOGTECH Team Radzionków / Fantastic 4 | opłacono | ||||
Lecymy Durś | |||||||||
61 | Koryciorz Dorota | Piekary Śląskie | Bieg 10 km | Lecymy Durś | opłacono | ||||
62 | Sieja Zbyszek | Piekary Śląskie | Bieg 10 km | Lecymy Durś | opłacono | ||||
63 | Opiołka Krzysztof | Piekary Śląskie | Bieg 10 km | Lecymy Durś | opłacono | ||||
64 | Konarski Michał | Piekary Śląskie | Bieg 10 km | Lecymy Durś | opłacono | ||||
65 | Słota Paweł | Bytom | Bieg 10 km | Lecymy Durś | opłacono | ||||
66 | Rzeźniczek Klaudia | Piekary Śląskie | Bieg 10 km | Lecymy Durś | opłacono | ||||
67 | Gaweł Artur | Piekary Śląskie | Bieg 10 km | Lecymy Durś | opłacono | ||||
68 | Franki Joanna | Piekary Śląskie | Marsz NW ok 5,5 km | Lecymy Durś | opłacono | ||||
69 | Piekarz Krzysztof | Zabrze | Bieg 10 km | Lecymy Durś | |||||
70 | Zawadzki Damian | Piekary Śląskie | Bieg 10 km | Lecymy Durś | opłacono | ||||
71 | Jureczko Joanna | Bytom | Bieg 10 km | Lecymy Durś | opłacono | ||||
72 | Kożuch Agnieszka | Piekary Śląskie | Bieg 10 km | Lecymy Durś | opłacono | ||||
73 | Szołtysik Bartosz | Piekary Śląskie | Bieg 10 km | Lecymy Durś | opłacono | ||||
74 | NIESPOREK MARIAN | PIEKARY ŚL. | Marsz NW ok 5,5 km | Lecymy Durś | opłacono | ||||
75 | Falana Agata | Piekary Śląskie | Bieg 10 km | Lecymy Durś | opłacono | ||||
76 | Falana Marcin | Piekary Śląskie | Bieg 10 km | Lecymy Durś | opłacono | ||||
77 | Stalmach Damian | Piekary Śląskie | Bieg 10 km | Lecymy Durś | opłacono | ||||
78 | Wojdanowska Małgorzata | Tarnowskie Góry | Marsz NW ok 5,5 km | Lecymy Durś | opłacono | ||||
79 | Musialik Sabina | Piekary sl | Marsz NW ok 5,5 km | Lecymy Durś | opłacono | ||||
80 | Tokarz Joanna | Piekary Śląskie | Marsz NW ok 5,5 km | Lecymy Durś | opłacono | ||||
81 | Pyka Daniel | Piekary Śląskie | Bieg 10 km | Lecymy Durś | opłacono | ||||
Lecymy Durś | |||||||||
82 | Baron Krzysztof | Piekary śląskie | Bieg 10 km | Lecymy Durś | opłacono | ||||
83 | Franki Marcin | Piekary Śląskie | Marsz NW ok 5,5 km | Lecymy Durś | opłacono | ||||
84 | Dudek Sandra | Piekary Śląskie | Bieg 10 km | Lecymy Durś | opłacono | ||||
Lecymy durs | |||||||||
85 | Tyczyński Ryszard | Piekary Śląskie | Bieg 10 km | Lecymy durs | opłacono | ||||
Lecymy durś | |||||||||
86 | Wysocki Mariusz | Piekary Śląskie | Bieg 10 km | Lecymy durś | opłacono | ||||
MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA | |||||||||
87 | Gębska Agnieszka | Bytom | Marsz NW ok 5,5 km | MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA | |||||
Malumani | |||||||||
88 | Krawczyk Adam | Zabrze | Marsz NW ok 5,5 km | Malumani | |||||
Miechowicka Grupa Biegowa | |||||||||
89 | Lepich Katarzyna | Bytom | Marsz NW ok 5,5 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono | ||||
90 | Krochmalska Jagoda | Bytom | Marsz NW ok 5,5 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono | ||||
91 | Kandora Piotr | Bytom | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono | ||||
Miechowicka Grupa Biegowa | |||||||||
92 | Filipiak Beata | Bytom | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono | ||||
93 | Stania Alicja | Bytom | Marsz NW ok 5,5 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono | ||||
94 | Matuć Aleksandra | Bytom | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono | ||||
95 | ROMBERG Agnieszka | BYTOM | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono | ||||
96 | Grochowski Michał | Bytom | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono | ||||
97 | Grochowski Marian | Bytom | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono | ||||
98 | Gorczycki Arkadiusz | Chorzów | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono | ||||
99 | Pietras Sylwia | Zabrze | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono | ||||
100 | Szulc Barbara | Bytom | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | |||||
101 | Mrachacz Dorota | Bytom | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono | ||||
102 | Szczuka Adrian | Bytom | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono | ||||
103 | Filipczyk Danuta | Bytom | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | |||||
104 | Mrowiec Ilona | Bytom | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | |||||
105 | dondziak marcin | konopnica | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | |||||
106 | Hańczur Jan | Bytom | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono | ||||
107 | Pijet Wojciech | Bytom | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono | ||||
Miechowicka Grupa Biegowa | |||||||||
108 | Zamojska Iwona | Bytom | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono | ||||
109 | Gębski Andrzej | Bytom | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono | ||||
110 | Poźniak Radosław | Bytom | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono | ||||
111 | Wieczorek Łukasz | Bytom | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono | ||||
112 | Adamczyk-Nowak Beata | Bytom | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono | ||||
113 | Matuc Dariusz | Bytom | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | |||||
114 | Szwed Anna | Bytom | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono | ||||
115 | Marcinkowska Julia | Bytom | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono | ||||
116 | Czarnecka Gosia | Bytom | Marsz NW ok 5,5 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono | ||||
117 | Wesoły Krzysztof | Bytom | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono | ||||
118 | Wesoły Agnieszka | Bytom | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono | ||||
119 | Kowal Beata | Bytom | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono | ||||
NORDICUS Strzybnica | |||||||||
120 | Jureczko-Grzebiela Ewa | Tarnowskie Góry | Marsz NW ok 5,5 km | NORDICUS Strzybnica | opłacono | ||||
121 | Grzebiela Artur | Tarnowskie Gory | Marsz NW ok 5,5 km | NORDICUS Strzybnica | opłacono | ||||
Nordicus - Strzybnica | |||||||||
122 | Gąsewicz - Filipiak Agnieszka | Tarnowskie Góry | Marsz NW ok 5,5 km | Nordicus - Strzybnica | |||||
OKKS Orzech | |||||||||
123 | Pełka Daniel | Bytom | Bieg 10 km | OKKS Orzech | opłacono | ||||
OchajoRun & Friends | |||||||||
124 | Szołtysek Beata | Ochojec | Bieg 10 km | OchajoRun & Friends | opłacono | ||||
O co biega w Kaletach | |||||||||
125 | Wręczycka Iwona | Kalety | Bieg 10 km | O co biega w Kaletach | opłacono | ||||
126 | Wręczycki Robert | Kalety | Bieg 10 km | O co biega w Kaletach | opłacono | ||||
Opel Active Team | |||||||||
127 | Stiller Ireneusz | Zabrze | Bieg 10 km | Opel Active Team | opłacono | ||||
Opel Active Team / Btm Runners | |||||||||
128 | Węgorek Piotr | Bytom | Bieg 10 km | Opel Active Team / Btm Runners | opłacono | ||||
Optyka K.M. Szczerba | |||||||||
129 | ŁĄCZYK BARBARA | CZELADŹ | Marsz NW ok 5,5 km | Optyka K.M. Szczerba | opłacono | ||||
130 | ŁĄCZYK JERZY | CZELADŹ | Marsz NW ok 5,5 km | Optyka K.M. Szczerba | opłacono | ||||
PL@10 | |||||||||
131 | PlATEN JERRY | BYTOM | Bieg 10 km | PL@10 | opłacono | ||||
Polish Runner in UK | |||||||||
132 | Rabsztyn Katarzyna | Londyn | Bieg 10 km | Polish Runner in UK | opłacono | ||||
STADION ŚLĄSKI | |||||||||
133 | Kołodziej Joanna | Ruda Śląska | Marsz NW ok 5,5 km | STADION ŚLĄSKI | opłacono | ||||
SZOMBIERKI DREAM TEAM | |||||||||
134 | Wróbel Wojciech | Bytom | Bieg 10 km | SZOMBIERKI DREAM TEAM | |||||
Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | |||||||||
135 | Czajka Edward | Tarnowskie Góry | Bieg 10 km | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | opłacono | ||||
136 | Skopowska Klaudia | Tarnowskie Góry | Bieg 10 km | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | opłacono | ||||
137 | Polczyk Adam | Tarnowskie Góry | Bieg 10 km | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | opłacono | ||||
138 | Brzezina Arkadiusz | Tarnowskie Góry | Bieg 10 km | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | opłacono | ||||
Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | |||||||||
139 | Grudniewski Rafał | Tarnowskie Góry | Bieg 10 km | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | opłacono | ||||
Studio Body live | |||||||||
140 | Sakowicz Majka | BYTOM | Marsz NW ok 5,5 km | Studio Body live | opłacono | ||||
Tekniska | |||||||||
141 | Sławiański Wojciech | Bytom | Bieg 10 km | Tekniska | opłacono | ||||
142 | Leszczuk Jacek | Bytom | Marsz NW ok 5,5 km | Tekniska | opłacono | ||||
143 | Ziora Katarzyna | Bytom | Marsz NW ok 5,5 km | Tekniska | opłacono | ||||
144 | Ziora Krzysztof | Bytom | Bieg 10 km | Tekniska | opłacono | ||||
145 | Ziora Marek | Bytom | Bieg 10 km | Tekniska | opłacono | ||||
TourSport Running Team | |||||||||
146 | Banek Krzysztof | Radzionków | Bieg 10 km | TourSport Running Team | opłacono | ||||
147 | Wachla Rafał | Radzionków | Bieg 10 km | TourSport Running Team | |||||
UFOKI Świerklaniec | |||||||||
148 | Cyl Joanna | Nakło Śląskie | Bieg 10 km | UFOKI Świerklaniec | opłacono | ||||
149 | Waligóra-Wylężek Monika | Świerklaniec | Bieg 10 km | UFOKI Świerklaniec | opłacono | ||||
150 | Ścisły Mateusz | Świerklaniec | Bieg 10 km | UFOKI Świerklaniec | opłacono | ||||
151 | Cofałka Piotr | Świerklaniec | Bieg 10 km | UFOKI Świerklaniec | opłacono | ||||
W Pogoni za Duchem | |||||||||
152 | Bączewski Paweł | Będzin | Bieg 10 km | W Pogoni za Duchem | opłacono | ||||
153 | Sadowski Tomasz | Sosnowiec | Marsz NW ok 5,5 km | W Pogoni za Duchem | opłacono | ||||
Wiking Team | |||||||||
154 | Jeżewska Agnieszka | Sosnowiec | Marsz NW ok 5,5 km | Wiking Team | |||||
155 | Michał Jeżewski | Sosnowiec | Bieg 10 km | Wiking Team | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
156 | Bujoczek Piotr | Bytom | Bieg 10 km | opłacono | |||||
157 | Bujoczek Ewa Bujoczek | Bytom | Bieg 10 km | opłacono | |||||
158 | Sotor Dominik | Bytom | Bieg 10 km | opłacono | |||||
159 | KAFKA JOANNA | BYTOM | Bieg 10 km | opłacono | |||||
160 | Fysz Karolina | Bytom | Bieg 10 km | opłacono | |||||
161 | Nojek Wiesław | ORNONTOWICE | Bieg 10 km | opłacono | |||||
162 | GAWEŁ BOŻENA | BYTOM | Marsz NW ok 5,5 km | opłacono | |||||
163 | Jaroń Grzegorz | Bytom | Bieg 10 km | opłacono | |||||
164 | Cygoń Krzysztof | Bytom | Bieg 10 km | opłacono | |||||
165 | Maczek Danuta | Bytom | Marsz NW ok 5,5 km | opłacono | |||||
166 | Maczek Zygmunt | Bytom | Marsz NW ok 5,5 km | opłacono | |||||
167 | Kaczmarski Jacek | Bytom | Bieg 10 km | opłacono | |||||
168 | Szyszkowic Łukasz | Bytom | Bieg 10 km | opłacono | |||||
169 | Gąbka Grzegorz | Bytom | Bieg 10 km | opłacono | |||||
170 | Sampolski Arkadiusz | Bytom | Bieg 10 km | opłacono | |||||
171 | Andrzejczak Roman | Bytom | Marsz NW ok 5,5 km | opłacono | |||||
172 | Bawecka Mirosława | Bytom | Marsz NW ok 5,5 km | opłacono | |||||
173 | Zander Kamil | Bytom | Bieg 10 km | opłacono | |||||
174 | Krygier Sebastian | Tworóg | Bieg 10 km | opłacono | |||||
175 | Mołdrzik Paweł | Bytom | Bieg 10 km | opłacono | |||||
176 | Klimowicz Grzegorz Klimowicz | Tarnowskie Góry | Bieg 10 km | opłacono | |||||
177 | Hodor Robert | Bytom | Bieg 10 km | opłacono | |||||
178 | Ochęduszko Zbigniew | Bytom | Bieg 10 km | opłacono | |||||
179 | Kozicki Tomasz | Bytom | Bieg 10 km | opłacono | |||||
180 | Mikołajec Paulina | Żory | Bieg 10 km | opłacono | |||||
181 | Krakowiak Michał | Bytom | Bieg 10 km | opłacono | |||||
182 | Rzepecki Wieslaw | Bytom | Marsz NW ok 5,5 km | opłacono | |||||
183 | Dziadek Barbara Dziadek | Bytom | Bieg 10 km | opłacono | |||||
184 | Wróbel Paweł | Chorzów | Bieg 10 km | opłacono | |||||
185 | Iskrzak Izabela | Bytom | Bieg 10 km | opłacono | |||||
186 | Haśnik Mariola | Świerklaniec | Bieg 10 km | opłacono | |||||
187 | Haśnik Dariusz | świerklaniec | Bieg 10 km | opłacono | |||||
188 | Aleksandrowicz Iwona | Piekary Śląskie | Marsz NW ok 5,5 km | opłacono | |||||
189 | Bednarek Małgorzata | Piekary Śląskie | Marsz NW ok 5,5 km | opłacono | |||||
190 | Rysz Robert | Zabrze | Bieg 10 km | opłacono | |||||
191 | Sikora Szymon | Piekary śląskie | Bieg 10 km | opłacono | |||||
192 | Sikora Karolina | Piekary śląskie | Bieg 10 km | opłacono | |||||
193 | Berner Radek | Bytom | Bieg 10 km | opłacono | |||||
194 | Szala Danuta | Tarnowskie Góry | Marsz NW ok 5,5 km | opłacono | |||||
195 | Dragon Mirosław | Tarnowskie Góry | Bieg 10 km | opłacono | |||||
196 | Szymańczyk Aleksandra | Bytom | Bieg 10 km | opłacono | |||||
197 | Nowak Mariusz | Bytom | Bieg 10 km | opłacono | |||||
198 | Szczuka Marcel | Bytom | Bieg 10 km | opłacono | |||||
199 | Szrobarczyk Małgorzata | Karchowice | Marsz NW ok 5,5 km | opłacono | |||||
200 | Mikulski Jacek | Bytom | Bieg 10 km | opłacono | |||||
201 | Ziętal Halina | Bytiom | Bieg 10 km | opłacono | |||||
202 | Małka Marian | Gliwice | Marsz NW ok 5,5 km | opłacono | |||||
203 | Skiba Wioletta | Bytom | Marsz NW ok 5,5 km | opłacono | |||||
204 | Maruszczak Marek | Bytom | Bieg 10 km | opłacono | |||||
205 | SZPERNALOWSKI GRZEGORZ | BYTOM | Bieg 10 km | opłacono | |||||
206 | Żesławski Łukasz | Bytom | Bieg 10 km | opłacono | |||||
207 | Skrzypiec Andrzej | Bytom | Bieg 10 km | opłacono | |||||
208 | Sędzik Aleksander | Bytom | Bieg 10 km | opłacono | |||||
209 | Nancka Brygida | Zabrze | Bieg 10 km | opłacono | |||||
210 | Rasała Piotr | Bytom | Bieg 10 km | opłacono | |||||
211 | Mazur Krzysztof | Częstochowa | Bieg 10 km | opłacono | |||||
212 | Bielecki Krzysztof | Bytom | Bieg 10 km | opłacono | |||||
213 | Adamczyk Ryszard | Bytom | Bieg 10 km | opłacono | |||||
214 | Kalino Elwira | Tarnowskie Góry | Marsz NW ok 5,5 km | opłacono | |||||
215 | Kalino Łukasz | Tarnowskie Góry | Bieg 10 km | opłacono | |||||
216 | Świątek Łukasz | Nowe chechło | Bieg 10 km | opłacono | |||||
217 | Jagielski Rafał | Bytom | Bieg 10 km | opłacono | |||||
218 | Michalski Bolesław | Bytom | Bieg 10 km | opłacono | |||||
219 | Michalska Anna | Bytom | Bieg 10 km | opłacono | |||||
220 | Ruban Rafał | Tarnowskie Góry | Bieg 10 km | ||||||
221 | Frączek Anna | Radzionków | Marsz NW ok 5,5 km | ||||||
222 | Patoń Iwona | Bytom | Bieg 10 km | opłacono | |||||
223 | Kasztelan-Hunia Ewa | Bytom | Bieg 10 km | ||||||
224 | Strużyna Krzysztof | Bytom | Marsz NW ok 5,5 km | opłacono | |||||
225 | Grzebieluch Elżbieta | Sosnowiec | Marsz NW ok 5,5 km | opłacono | |||||
226 | Wójcik Barbara | Piekary Śląskie | Bieg 10 km | opłacono | |||||
227 | Kulawik Mariusz | Bytom | Marsz NW ok 5,5 km | opłacono | |||||
228 | PRZYBYŁA KASIA | BYTOM | Bieg 10 km | opłacono | |||||
229 | Weiss Dominik | Bytom | Bieg 10 km | opłacono | |||||
230 | Śliwa Sebastian | Bytom | Bieg 10 km | opłacono | |||||
231 | Głąb Mariola | Gliwice | Bieg 10 km | opłacono | |||||
232 | Taisner Aleksandra | Ruda Śląska | Marsz NW ok 5,5 km | opłacono | |||||
233 | Taisner Tomasz | Ruda Śląska | Marsz NW ok 5,5 km | opłacono | |||||
234 | Szymski Tomasz | Bytom | Bieg 10 km | opłacono | |||||
235 | Kubica Agata | Tarnowskie Góry | Marsz NW ok 5,5 km | opłacono | |||||
amator | |||||||||
236 | Cieplinski Jan | Bytom | Marsz NW ok 5,5 km | amator | opłacono | ||||
btm runners | |||||||||
237 | Miśtalski Damian | Bytom | Bieg 10 km | btm runners | |||||
238 | Parszewska Aleksandra | bytom | Bieg 10 km | btm runners | |||||
csc adventure academy | |||||||||
239 | Wower Maria | Katowice | Marsz NW ok 5,5 km | csc adventure academy | |||||
deaf runners | |||||||||
240 | Wierzbicka Katarzyna | Bytom | Bieg 10 km | deaf runners | opłacono | ||||
241 | Wierzbicki Jacek | Bytom | Bieg 10 km | deaf runners | opłacono | ||||
nierzeszony | |||||||||
242 | Mielcarek Leszek | Bytom | Marsz NW ok 5,5 km | nierzeszony |
Wyświetleń: 13573