Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Zawadzki Kazimierz Błotnia Start - dorośli Straszyn biega Pruszcz biega
2 Cyranowska Anna Cieplewo Start - dorośli
3 Kostrzewa-cembor Urszula Gdansk Start - dorośli UKS ŻABIANKA GDAŃSK
4 Gałęzowski Marek Gdańsk Start - dorośli
5 Kolassa Paulina Kolassa Gdańsk Start - dorośli
6 Golasz Halina Gdańsk Start - dorośli
7 Lewandowski Marcin Gdańsk Start - dorośli
8 Szybska-Lewandowska Justyna Gdańsk Start - dorośli
9 Zwara Mariusz Gdańsk Start - dorośli
10 Zwara Julia Gdańsk Start - dzieci UKS ŻABIANKA GDAŃSK / MUKOwaleczni
11 Chołuj Bartłomiej Gdańsk Start - dorośli
12 waldowski roman Gdańsk Start - dorośli
13 Rumkowski Piotr Gdynia Start - dorośli
14 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko Start - dorośli OSP POGRODZIE
15 Fijał Magda Gołębiewo Wielkie Start - dorośli Tumboteam
16 Bramowicz Jacek Juszkowo Start - dorośli Straszyn biega Pruszcz biega
17 Hinc Stanisław Kowale Start - dorośli SHOW MUST GO ON - PRUSZCZ BIEGA
18 Bławat Marcin Pruszcz Gdanski Start - dorośli
19 Blawat Amelia Pruszcz Gdanski Start - dzieci
20 Cieślik Marta Pruszcz Gdański Start - dorośli Pruszcz Biega Show Must Go On
21 Piotrowski Mateusz Pruszcz Gdański Start - dorośli
22 Krajs Leszek Pruszcz Gdański Start - dorośli Rodzina Biega
23 Krajs Agnieszka Pruszcz Gdański Start - dorośli Rodzina Biega
24 Wadowska Anna Pruszcz Gdański Start - dorośli
25 Sutkowska Elżbieta Pruszcz gdański Start - dorośli Pruszcz biega kobiet w biegu
26 Sutkowska Weronika Pruszcz gdański Start - dorośli Pruszcz biega kobiet w biegu
27 Sutkowska Oliwka Pruszcz gdański Start - dzieci Pruszcz biega kobiet w biegu
28 Górna Anna Pruszcz Gdański Start - dorośli
29 Łazarska Monika Pruszcz Gdański Start - dorośli
30 Błędowski Michał Pruszcz Gdański Start - dorośli
31 Ślusarczyk Andrzej Pruszcz Gdański Start - dorośli PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON
32 Maciolek Joanna Pszczolki Start - dzieci Klub biegacza CELEBRYTKI
33 Maciołek Małgorzata Pszczółki Start - dorośli Klub biegacza CELEBRYTKI
34 Żywica Barbara Różyny Start - dorośli
35 Żywica Aleksander Różyny Start - dzieci
36 Żywica Maksymilian Różyny Start - dzieci
37 Żywica Grzegorz Różyny Start - dorośli
38 Dreszler Wiesław Skowarcz Start - dorośli
39 Lisewska Beata Skowarcz Start - dorośli
40 Kolassa JAROSŁAW Skowarcz Start - dorośli
41 Siwczak Mariusz Sobowidz Start - dorośli
42 Kozikowski Dariusz Straszyn Start - dorośli
43 Kozikowski Dominik Straszyn Start - dzieci
44 Lisewska Wioleta Straszyn Start - dorośli Tumboteam
45 Chabowski Tomasz Tczew Start - dorośli Biegający Tczew


Wyświetleń: 1653

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ