Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wysocka Jagoda | Polanki | Polska | I turnus 1-5.07.2019 r. grupa taneczna | Szkola podstawowa w janowszvzyznie | opłacono |
2 | Klocek Viktorija | Polanki | Polska | I turnus 1-5.07.2019 r. grupa sportowa | Szkoła podstawowa nr2 | opłacono |
3 | solowiej magdalena | SOKOLKA | Polska | I turnus 1-5.07.2019 r. grupa taneczna | opłacono | |
4 | solowiej oliwia | SOKOLKA | Polska | I turnus 1-5.07.2019 r. grupa taneczna | opłacono | |
5 | malewicz kornelia | sokół | Polska | I turnus 1-5.07.2019 r. grupa taneczna | opłacono | |
6 | Kaźmierowski Jaś | Sokółka | Polska | I turnus 1-5.07.2019 r. grupa kolarska | opłacono | |
7 | Nierod natalia | Sokółka | Polska | I turnus 1-5.07.2019 r. grupa kolarska | opłacono | |
8 | Słyż Iga | Sokółka | Polska | I turnus 1-5.07.2019 r. grupa taneczna | opłacono | |
9 | Taudul Przemysław | SOKÓŁKA | Polska | I turnus 1-5.07.2019 r. grupa kolarska | opłacono | |
10 | Hapoń Piotr | SOKÓŁKA | Polska | I turnus 1-5.07.2019 r. grupa kolarska | opłacono | |
11 | Zubrzyca Maja | Sokółka | Polska | I turnus 1-5.07.2019 r. grupa taneczna | opłacono | |
12 | Marchiel Patryk | Sokółka | Polska | I turnus 1-5.07.2019 r. grupa kolarska | opłacono | |
13 | Glapinski Jacek | Sokółka | Polska | I turnus 1-5.07.2019 r. grupa kolarska | Szkoła Podstawowa w Sokółce nr. 1 im. Adama Mickiewicza | opłacono |
14 | Jakimik Jakub | Sokółka | Polska | I turnus 1-5.07.2019 r. grupa kolarska | Szkoła podstawowa nr2 | opłacono |
15 | Woronowicz Emilia | Sokółka | Polska | I turnus 1-5.07.2019 r. grupa taneczna | opłacono | |
16 | Paszko Małgorzata | Sokółka | Polska | I turnus 1-5.07.2019 r. grupa kolarska | Szkoła Podstawowa w Starej Rozedrance | opłacono |
17 | Jermak Kacper | SOKÓŁKA | Polska | I turnus 1-5.07.2019 r. grupa kolarska | SP1 Sokółka | opłacono |
18 | lingo Mateusz | Sokółka | Polska | I turnus 1-5.07.2019 r. grupa kolarska | opłacono | |
19 | Dobreńko Aleksander | Sokółka | Polska | I turnus 1-5.07.2019 r. grupa sportowa | sp nr1 | opłacono |
20 | Bielawska Oliwia | Sokółka | Polska | I turnus 1-5.07.2019 r. grupa kolarska | Zsi w Sokółce | opłacono |
21 | Mazurczyk Patrycja | Sokółka | Polska | I turnus 1-5.07.2019 r. grupa taneczna | opłacono | |
22 | Wilczyński Dominik | Sokółka | Polska | I turnus 1-5.07.2019 r. grupa kolarska | SP2 Sokółka | opłacono |
23 | Brasławski Marcel | Sokółka | Polska | I turnus 1-5.07.2019 r. grupa sportowa | opłacono | |
24 | Rećko Ewa | Sokółka | Polska | I turnus 1-5.07.2019 r. grupa sportowa | opłacono | |
25 | WÓJTOWICZ kacper | SOKÓŁKA | Polska | I turnus 1-5.07.2019 r. grupa sportowa | opłacono | |
26 | Mudrewicz Ewa | Sokółka | Polska | I turnus 1-5.07.2019 r. grupa taneczna | opłacono | |
27 | Aniśko Martyna | Sokółka | Polska | I turnus 1-5.07.2019 r. grupa sportowa | SP1 Sokółka | opłacono |
28 | Gremza Kacper | Sokółka | Polska | I turnus 1-5.07.2019 r. grupa sportowa | opłacono | |
29 | Awdziej Oliwia | Sokółka | Polska | I turnus 1-5.07.2019 r. grupa taneczna | opłacono | |
30 | Klim Aleksandra | Sokółka | Polska | I turnus 1-5.07.2019 r. grupa taneczna | opłacono | |
31 | Matuk Izabela | Sokółka | Polska | I turnus 1-5.07.2019 r. grupa taneczna | opłacono | |
32 | Makarewicz Krystyna | Sokółka | Polska | I turnus 1-5.07.2019 r. grupa sportowa | ZSR 1 | opłacono |
33 | KUŁAK Karol | SOKÓŁKA | Polska | I turnus 1-5.07.2019 r. grupa kolarska | opłacono | |
34 | Woronowicz Amelia | Sokółka | Polska | I turnus 1-5.07.2019 r. grupa taneczna | opłacono | |
35 | Buczyńska Emilia | Sokółka | Polska | I turnus 1-5.07.2019 r. grupa sportowa | opłacono | |
36 | Wróblewska Roksanka | Sokółka | Polska | I turnus 1-5.07.2019 r. grupa taneczna | opłacono | |
37 | Piktel Elżbieta | Sokółka | Polska | I turnus 1-5.07.2019 r. grupa sportowa | opłacono | |
38 | NARBUTT EMILIA | SOKÓŁKA | Polska | I turnus 1-5.07.2019 r. grupa sportowa | opłacono | |
39 | ZAJKOWSKI JAN | SOKółKA | Polska | I turnus 1-5.07.2019 r. grupa sportowa | opłacono | |
40 | lingo Michal | Sokółka | Polska | I turnus 1-5.07.2019 r. grupa sportowa | opłacono | |
41 | Makarewicz Patryka | Sokółka | Polska | I turnus 1-5.07.2019 r. grupa sportowa | ZSRR 1 | opłacono |
42 | Hapoń Gabrysia | SOKÓŁKA | Polska | I turnus 1-5.07.2019 r. grupa taneczna | opłacono | |
43 | Kondrat Łukasz | Sokółka, podlaskie | Polska | I turnus 1-5.07.2019 r. grupa sportowa | opłacono |
Wyświetleń: 7334