Bieg Ułański o Złotą Ostrogę Fundacji Na Rzecz Tradycji Jazdy Polskiej
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 Turek Katarzyna Annowo Start M opłacono on-line
2 Lenkiewicz Andrzej Bądki Start L opłacono on-line
3 Żeglicz Marek Białe Błota Start Spójnia Białe Błota M opłacono on-line
4 Klimek Łukasz Blizno Start H2O TEAM L opłacono on-line
5 Grabowski Dariusz Bratian Start XL opłacono on-line
6 Stykała Magdalena Stykała Bukowiec Start S opłacono on-line
7 Stykała Adrianna Bukowiec Start M opłacono on-line
8 Muszyńska Izabela Bukowiec Start M opłacono on-line
9 Piotrowska Justyna Butowo Start M opłacono on-line
10 Jeziorska Magdalena Chełmno Start M opłacono on-line
11 Janus Marcin Chełmno Start L opłacono on-line
12 Nagórski Ryszard Ciechocinek Start L opłacono on-line
13 Karnowska Agnieszka Cygany Start Gmina Gardeja Biega S opłacono on-line
14 Wojnowska Katarzyna Wojnowska Dolna Grupa Start Across the River Team S opłacono on-line
15 Podsiadły Bartosz Dragacz Start OSP Dragacz M opłacono on-line
16 Grzelak Robert Gardeja Start Gmina Gardeja Biega L opłacono on-line
17 Olińska Marzena Gardeja Start S opłacono on-line
18 Fałkowski Jarosław Gardeja Start Gmina Gardeja Biega L opłacono on-line
19 Duszyńska Anna Gdańsk Start Team Duszka M opłacono on-line
20 Küchler Paweł Gdynia Start L opłacono on-line
21 Chelkowski Henryk Grudziadz Start AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ L opłacono on-line
22 Jeżowski Grzegorz Grudziadz Start M opłacono on-line
23 Krupiński Daniel Grudziadz Start M opłacono on-line
24 Markowski Tomasz Grudziadz Start M opłacono on-line
25 Graczyk Kamil Grudziadz Start M opłacono on-line
26 Langowski Roman Grudziadz Start Vadain Running Club L opłacono
27 Raniszewska Marzena Grudziadz Start Packman team S opłacono on-line
28 Walczak Jacek Grudziadz Start Parkrun Grudziądz XL opłacono on-line
29 Szarszewski Paweł Grudziadz Start KW WISŁA M opłacono on-line
30 BATIUK RAFAŁ GRUDZIADZ Start L opłacono
31 Kaczmarek Sebastian Grudziądz Start Parkrun Grudziądz S opłacono on-line
32 Laskowski Tomasz Grudziądz Start M opłacono on-line
33 Piechna Marcelina Grudziądz Start AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ M opłacono on-line
34 ŁĄczkowski Wojciech Grudziądz Start M opłacono on-line
35 Bartoś Mariusz Grudziądz Start L opłacono on-line
36 Kozłowski Przemysław Grudziądz Start Przemofryz L opłacono on-line
37 PLEWA Bartosz Grudziądz Start TRI-BART M opłacono on-line
38 Przeracki Maciej GRUDZIĄDZ Start XXL opłacono on-line
39 Ronowski Mateusz Grudziądz Start Mat Kin Run M opłacono on-line
40 Miedzianowski Norbert Grudziądz Start L opłacono on-line
41 Rachoń Jacek Grudziądz Start Kravmaga_fighter M opłacono on-line
42 Szar Szymon Grudziądz Start M opłacono on-line
43 Kotz Marcin Grudziądz Start XL opłacono on-line
44 Szulc Paweł Grudziądz Start XL opłacono on-line
45 Zbrzeźny Rafał Grudziądz Start Sport i Rekreacja Delfin XXL opłacono on-line
46 Kornacki Ariel Grudziądz Start L opłacono on-line
47 Dombrowski Paweł Grudziądz Start Morsy z Grudziądza L opłacono on-line
48 Lisowski Jakub Grudziądz Start Js 3301 M opłacono on-line
49 Modrak Maciej Grudziądz Start Parkrun Grudziądz XXL opłacono on-line
50 Floriańczyk Damian Grudziądz Start H2O TEAM L opłacono on-line
51 Pożywiłko Marcin Grudziądz Start Sig Grudziadz M opłacono on-line
52 Talma Magdalena Grudziądz Start Fit House M opłacono on-line
53 Brzeziński Bartosz Grudziądz Start Parkrun Grudziądz M opłacono on-line
54 Wojanowski Zbigniew Grudziądz Start L opłacono on-line
55 Szewczak Jacek Grudziądz Start CSLog L opłacono on-line
56 Krzemiński Maciej Grudziądz Start M opłacono on-line
57 Krasnodębski Maciej Grudziądz Start S opłacono on-line
58 grabowska sylwia grudziądz Start L opłacono on-line
59 Wtorek Tomasz Grudziądz Start H2O TEAM M opłacono on-line
60 Szatkowski Tomasz Grudziądz Start Team Duszka L opłacono on-line
61 Nalaskowska Anna Grudziądz Start M opłacono on-line
62 Turowski Slawomir Grudziądz Start Motocykliczni Grudziądz L opłacono on-line
63 Adamczyk Paweł Grudziądz Start ping-pong Grudziądz XL opłacono on-line
64 Wróbel Michał Grudziądz Start M opłacono on-line
65 Nagórka Karol Nagórka Grudziądz Start L opłacono on-line
66 Hernik Marcin Grudziądz Start S opłacono on-line
67 Wrzeciono Artur Grudziądz Start Sportowa Olimpia M opłacono on-line
68 Utracki Michał Grudziądz Start M opłacono on-line
69 Jegierski Dariusz Grudziądz Start Amator L opłacono on-line
70 Brac Grażyna Grudziądz Start L opłacono on-line
71 Szarszewska Małgorzata Grudziądz Start Parkrun Grudziądz S opłacono on-line
72 Gronowski Szymon Grudziądz Start XL opłacono on-line
73 Korycki Daniel Grudziądz Start M opłacono on-line
74 Kęsik Roman Grudziądz Start 13 WOG Grudziądz L opłacono on-line
75 WOJTACKI Tomasz Grudziądz Start Sosnowa Team Grudziądz XL opłacono on-line
76 Nakonieczny Łukasz Grudziądz Start S opłacono on-line
77 Piechna Mikołaj Grudziądz Start Morsy z Grudziądza M opłacono on-line
78 Brac Marian Grudziądz Start L opłacono on-line
79 zaborski mirosław grudziądz Start #TeamDKMS M opłacono on-line
80 Lamkowska Kamilla Grudziądz Start XL opłacono on-line
81 Lamkowski Ariel Grudziądz Start M opłacono on-line
82 Raciniewska Natalia Grudziądz Start XS opłacono on-line
83 rogoziewicz piotr grudziądz Start XL opłacono on-line
84 Tobolska Grażyna Grudziądz Start AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ M opłacono on-line
85 Trzaskowski Tomasz Grudziądz Start L opłacono on-line
86 Kwiatkowski Daniel Grudziądz Start Parkrun Grudziądz XXL opłacono on-line
87 Mogiłko Natalia Grudziądz Start M opłacono on-line
88 Zdziarski Adam Grudziądz Start Sosnowa Team Grudziądz XL opłacono on-line
89 Markowska Katarzyna Grudziądz Start M opłacono on-line
90 Pior Ewa Grudziądz Start MORSY Z GRUDZIADZA S opłacono on-line
91 Pior Mirosław Grudziądz Start MORSY Z GRUDZIADZA M opłacono on-line
92 Magdziński Michał Grudziądz Start Grudziądz Niezrzeszony M opłacono on-line
93 Łucka Anna Grudziądz Start AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ S opłacono on-line
94 Kargiński Adam Grudziądz Start klub sportowy Tęcza Ryszarda Ochódzkiego M opłacono on-line
95 Kamiński Marcin Grudziądz Start Kamyki Team L opłacono on-line
96 Kordowski Krystian Grudziądz Start Vadain Running Club L opłacono
97 Wielgosz Krzysztof Grudziądz Start Vadain Running Club M opłacono
98 Kędzierski Serafin Grudziądz Start Wojskowa Akademia Techniczna L opłacono on-line
99 DZIKOWSKA Paulina GRUDZIĄDZ Start M opłacono on-line
100 baron kasia grudziądz Start Vadain Running Club S opłacono


Wyświetleń: 9771

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ