Bieg Ułański o Złotą Ostrogę Fundacji Na Rzecz Tradycji Jazdy Polskiej
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 Gdaniec Anna Starogard Gdański Start S opłacono on-line
2 Lenkiewicz Andrzej Bądki Start L opłacono on-line
3 Adamiec Marek Słupsk Start W.P.K. Słoń Team Ustka L opłacono on-line
4 Osinski Tomasz Grupa Start M opłacono on-line
5 Olińska Marzena Gardeja Start S opłacono on-line
6 PLEWA Bartosz Grudziądz Start TRI-BART M opłacono on-line
7 Dęga Lidia Tralewo Start L opłacono on-line
8 ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW JANIKOWO Start Decathlon Team Inowrocław L opłacono on-line
9 Maguza Michał Wąbrzeźno Start Wąbrzeski Klub Morsów ,,KOTIK M opłacono on-line
10 Żeglicz Marek Białe Błota Start Spójnia Białe Błota M opłacono on-line
11 Kędzierski Serafin Grudziądz Start Wojskowa Akademia Techniczna L opłacono on-line
12 Trzaskowski Tomasz Grudziądz Start L opłacono on-line
13 Skibińska Małgorzata Warszawa Start XS opłacono on-line
14 Matczyński Marek Piaski Start GKS Olimpia Grudziądz L opłacono on-line
15 Kochalski Tobiasz Grudziądz Start L opłacono on-line
16 Martini PRZEMYSŁAW Grudziądz Start L opłacono on-line
17 BATIUK RAFAŁ GRUDZIADZ Start L opłacono
18 Majewska Monika Lucim Start S opłacono on-line
19 Utracki Michał Grudziądz Start M opłacono on-line
20 Langowska Katarzyna Grudziądz Start Parkrun Grudziądz L opłacono on-line
21 Langowski Tomasz Grudziądz Start Parkrun Grudziądz L opłacono on-line
22 Duszyńska Anna Gdańsk Start Team Duszka M opłacono on-line
23 Krzemiński Maciej Grudziądz Start M opłacono on-line
24 Dudek Mariusz Wąbrzeźno Start L opłacono on-line
25 Niećko Dominika Grudziądz Start Parkrun Grudziądz M opłacono on-line
26 Kornacki Ariel Grudziądz Start L opłacono on-line
27 Miedzianowski Norbert Grudziądz Start L opłacono on-line
28 Raniszewska Marzena Grudziadz Start Packman team S opłacono on-line
29 Karnowska Agnieszka Cygany Start Gmina Gardeja Biega S opłacono on-line
30 Folmer Weronika Grudziądz Start S opłacono on-line
31 Brac Marian Grudziądz Start L opłacono on-line
32 Brac Grażyna Grudziądz Start L opłacono on-line
33 Graczyk Kamil Grudziadz Start M opłacono on-line
34 Fałkowski Jarosław Gardeja Start Gmina Gardeja Biega L opłacono on-line
35 Bartoś Mariusz Grudziądz Start L opłacono on-line
36 Szatkowski Tomasz Grudziądz Start Team Duszka L opłacono on-line
37 Janus Dawid Świecie Start The Runners Świecie M opłacono on-line
38 Chybczyński Wojciech Stare Marzy Start M opłacono on-line
39 Grabowski Dariusz Bratian Start XL opłacono on-line
40 Wojanowski Zbigniew Grudziądz Start L opłacono on-line
41 MAREK Roman Warszawa Start IPN L opłacono on-line
42 Michna Justyna Świecie Start M opłacono on-line
43 Borek Robert Świecie Start The Runners Świecie S opłacono on-line
44 baron kasia grudziądz Start Vadain Running Club S opłacono
45 Wielgosz Krzysztof Grudziądz Start Vadain Running Club M opłacono
46 Kordowski Krystian Grudziądz Start Vadain Running Club L opłacono
47 Kutkiewicz Piotr Grudziądz Start Vadain Running Club L opłacono
48 Jeziorska Magdalena Chełmno Start M opłacono on-line
49 Stręciwilk Justyna Grudziądz Start Vadain Running Club M opłacono
50 Rakoczy Maciej Grudziądz Start Vadain Running Club XL opłacono
51 Langowski Roman Grudziadz Start Vadain Running Club L opłacono
52 Abu Nahia Damian TORUŃ Start XL opłacono on-line
53 Czajka Mateusz Jeżewo Start LUKS XXL opłacono on-line
54 Wojtacki Artur Lubawa Start AMW family XL opłacono on-line
55 Maron Błażej Lubawa Start . L opłacono on-line
56 Adamczyk Paweł Grudziądz Start ping-pong Grudziądz XL opłacono on-line
57 Biegajska Joanna Szczepanki Start Motocykliczni Grudziądz M opłacono on-line
58 Dombrowski Paweł Grudziądz Start Morsy z Grudziądza L opłacono on-line
59 Schulz Maciej Pruszcz Gdański Start Pruszcz Biega/Squadra di Amici M opłacono on-line
60 Radacki Przemysław Grudziądz Start XL opłacono on-line
61 Walczak Jacek Grudziadz Start Parkrun Grudziądz XL opłacono on-line
62 Walczak Anna Grudziądz Start Parkrun Grudziądz M opłacono on-line
63 Lulińska Bożena Susz Start Rozbiegany Susz M opłacono on-line
64 Owczarzak Rafał Grudziądz Start L opłacono on-line
65 Jakubowski Leszek Szembruk Start RUN SZEMBRUK M opłacono on-line
66 Jakubowska Izabela Szembruk Start RUN SZEMBRUK M opłacono on-line
67 Walentynowicz Aneta Pruszcz Gdański Start LOTOS Running Team/ Pruszcz Biega XS opłacono on-line
68 Gronowski Szymon Grudziądz Start XL opłacono on-line
69 Szarszewska Małgorzata Grudziądz Start Parkrun Grudziądz S opłacono on-line
70 nowak grzegorz żuromin Start Biegam bo lubię S opłacono on-line
71 Turowski Slawomir Grudziądz Start Motocykliczni Grudziądz L opłacono on-line
72 Ciesielska Agnieszka Nakło Nad Notecia Start L opłacono on-line
73 Grzelak Robert Gardeja Start Gmina Gardeja Biega L opłacono on-line
74 Pior Mirosław Grudziądz Start MORSY Z GRUDZIADZA M opłacono on-line
75 Pior Ewa Grudziądz Start MORSY Z GRUDZIADZA S opłacono on-line
76 Maraszek Mirosław Susz Start Rozbiegany Susz L opłacono on-line
77 Kwiatkowski Daniel Grudziądz Start Parkrun Grudziądz XXL opłacono on-line
78 Piechna Mikołaj Grudziądz Start Morsy z Grudziądza M opłacono on-line
79 Lepisz Piotr Wąbrzeźno Start L opłacono on-line
80 grabowska sylwia grudziądz Start L opłacono on-line
81 Górski Konrad Włocławek Start L opłacono on-line
82 Nagórski Ryszard Ciechocinek Start L opłacono on-line
83 Mogiłko Natalia Grudziądz Start M opłacono on-line
84 Lachowicz Agnieszka Grudziądz Start SPORT I REKREACJA DELFIN M opłacono on-line
85 Majewski Patryk Wąbrzeźno Start Vomax L opłacono on-line
86 Lisowski Jakub Grudziądz Start Js 3301 M opłacono on-line
87 Markowska Katarzyna Grudziądz Start M opłacono on-line
88 Markowski Tomasz Grudziadz Start M opłacono on-line
89 Kozłowski Przemysław Grudziądz Start Przemofryz L opłacono on-line
90 Skorek Barbara Grudziądz Start M opłacono on-line
91 Kwiatkowski Adam Wałdowo Szlacheckie Start M opłacono
92 Bartkowski Mariusz Grudziądz Start M opłacono on-line
93 Okleja Wojciech Grudziądz Start L opłacono on-line
94 DZIKOWSKA Paulina GRUDZIĄDZ Start M opłacono on-line
95 Żyła Justyna Wałdowo Szlacheckie Start S opłacono on-line
96 Zbrzeźny Rafał Grudziądz Start Sport i Rekreacja Delfin XXL opłacono on-line
97 ŁĄczkowski Wojciech Grudziądz Start M opłacono on-line
98 Piechna Marcelina Grudziądz Start AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ M opłacono on-line
99 Skorek Joanna Grudziądz Start M opłacono on-line
100 Piechna Łukasz Grudziądz Start Morsy z Grudziądza XL opłacono on-line


Wyświetleń: 9757

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ