Bieg Ułański o Złotą Ostrogę Fundacji Na Rzecz Tradycji Jazdy Polskiej
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 KALISZ MAGDALENA Białystok Start L
2 Laskowski Tomasz Grudziądz Start M opłacono on-line
3 Nagórski Ryszard Ciechocinek Start L opłacono on-line
4 ŁĄczkowski Wojciech Grudziądz Start M opłacono on-line
5 Bartoś Mariusz Grudziądz Start L opłacono on-line
6 Gurzyńska Anna Grudziądz Start S
7 Przeracki Maciej GRUDZIĄDZ Start XXL opłacono on-line
8 Gdaniec Anna Starogard Gdański Start S opłacono on-line
9 Miedzianowski Norbert Grudziądz Start L opłacono on-line
10 Szar Szymon Grudziądz Start M opłacono on-line
11 Kotz Marcin Grudziądz Start XL opłacono on-line
12 Szulc Paweł Grudziądz Start XL opłacono on-line
13 CELEGRAT Andrzej GRUPA Start M opłacono on-line
14 Kornacki Ariel Grudziądz Start L opłacono on-line
15 Łepek Teresa Płąchawy Start M opłacono on-line
16 Czarkowska Marzena Grudziadz Start M
17 Koralewska Irena Sadlinki Start L opłacono on-line
18 Chyliński Łukasz Grudziądz Start XL
19 Smoczyński Damian Salno Start M opłacono on-line
20 Mathiak Ariel Salno Start XL opłacono on-line
21 Jaszczerski piotr Grudziądz Start L
22 Küchler Paweł Gdynia Start L opłacono on-line
23 PĘK GRZEGORZ PĘK GRUPA Start XL
24 Wojanowski Zbigniew Grudziądz Start L opłacono on-line
25 Krzemiński Maciej Grudziądz Start M opłacono on-line
26 Krasnodębski Maciej Grudziądz Start S opłacono on-line
27 Kurajk Paweł Michalin Koronki Start M opłacono on-line
28 Grabowski Dariusz Bratian Start XL opłacono on-line
29 Szczepański Krzysztof GRUDZIĄDZ Start M
30 grabowska sylwia grudziądz Start L opłacono on-line
31 Kurajk Marian Rakowiec / Gdańsk Start M opłacono on-line
32 Mizura-Stencel Anetta Starogard Gdański Start M
33 Nalaskowska Anna Grudziądz Start M opłacono on-line
34 Górski Konrad Włocławek Start L opłacono on-line
35 Lepisz Piotr Wąbrzeźno Start L opłacono on-line
36 Wróbel Michał Grudziądz Start M opłacono on-line
37 Nagórka Karol Nagórka Grudziądz Start L opłacono on-line
38 Tomczuk Adrian Grudziądz Start M
39 Hernik Marcin Grudziądz Start S opłacono on-line
40 Gniot Bożena Minikowo Start L opłacono on-line
41 Kędziorski Mark Wąbrzeźno Start L opłacono on-line
42 Czajka Artur Grudziądz Start L
43 Kędziorska Beata Wąbrzeźno Start M opłacono on-line
44 Utracki Michał Grudziądz Start M opłacono on-line
45 Skibińska Małgorzata Warszawa Start XS opłacono on-line
46 Brac Grażyna Grudziądz Start L opłacono on-line
47 Gronowski Szymon Grudziądz Start XL opłacono on-line
48 Korycki Daniel Grudziądz Start M opłacono on-line
49 Suchomska Beata Świekatowo Start L opłacono on-line
50 Jeżowski Grzegorz Grudziadz Start M opłacono on-line
51 Szałkowski Sebastian Grudziądz Start L
52 Gronek Janusz Grudziądz Start M
53 Nakonieczny Łukasz Grudziądz Start S opłacono on-line
54 Brac Marian Grudziądz Start L opłacono on-line
55 Lamkowska Kamilla Grudziądz Start XL opłacono on-line
56 Dudek Mariusz Wąbrzeźno Start L opłacono on-line
57 Lamkowski Ariel Grudziądz Start M opłacono on-line
58 Krupiński Daniel Grudziadz Start M opłacono on-line
59 Aniszewski Dariusz Morawy Start L opłacono on-line
60 Raciniewska Natalia Grudziądz Start XS opłacono on-line
61 rogoziewicz piotr grudziądz Start XL opłacono on-line
62 Majewska Monika Lucim Start S opłacono on-line
63 Markowski Tomasz Grudziadz Start M opłacono on-line
64 Trzaskowski Tomasz Grudziądz Start L opłacono on-line
65 Krajewska Anna Grudziądz Start M
66 Mogiłko Natalia Grudziądz Start M opłacono on-line
67 Markowska Katarzyna Grudziądz Start M opłacono on-line
68 Wilewski Dariusz GrudziądZ Start M
69 Olińska Marzena Gardeja Start S opłacono on-line
70 Piotrowska Justyna Butowo Start M opłacono on-line
71 Osinski Tomasz Grupa Start M opłacono on-line
72 Żyła Justyna Wałdowo Szlacheckie Start S opłacono on-line
73 Lenkiewicz Andrzej Bądki Start L opłacono on-line
74 DZIKOWSKA Paulina GRUDZIĄDZ Start M opłacono on-line
75 Ciesielska Agnieszka Nakło Nad Notecia Start L opłacono on-line
76 TOMASZEK MARITA TOMASZEK GARDEJA Start S
77 Rybiński Bartosz Grudziądz Start M
78 Kulpa Marcin Grudziądz Start S opłacono on-line
79 Nakonieczny Łukasz Nakonieczny Grudziądz Start
80 DAHL Bartosz GRUDZIĄDZ Start L
81 Okleja Wojciech Grudziądz Start L opłacono on-line
82 Owczarzak Rafał Grudziądz Start L opłacono on-line
83 Dęga Lidia Tralewo Start L opłacono on-line
84 Krawczyszyn Tomasz Grudziądz Start XL opłacono on-line
85 Chyliński Wojciech Grudziądz Start M
86 Chmura Tomasz Grudziądz Start XL
87 Nowak Jan Grudziądz Start M
88 Chmura Ewa Grudziądz Start M
89 Chybczyński Wojciech Stare Marzy Start M opłacono on-line
90 Mroczkowska Joanna Kwidzyn Start XL
91 Witkowski Wojciech Grudziądz Start XL opłacono on-line
92 Cysewski Mieczysław Grudziądz Start L opłacono on-line
93 Bartkowski Mariusz Grudziądz Start M opłacono on-line
94 Abu Nahia Damian TORUŃ Start XL opłacono on-line
95 Martini PRZEMYSŁAW Grudziądz Start L opłacono on-line
96 Krause Piotr Grudziądz Start M opłacono on-line
97 Graczyk Kamil Grudziadz Start M opłacono on-line
98 Michna Justyna Świecie Start M opłacono on-line
99 ŻUKOTYŃSKA JULITA GRUPA Start S opłacono on-line
100 Kwiatkowski Adam Wałdowo Szlacheckie Start M opłacono


Wyświetleń: 9968

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ