Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Żebrowska Aleksandra | Sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa taneczna | Sp nr 1 | opłacono |
2 | Nowosada Przymysław | Sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa I | opłacono | |
3 | Daszuta Dominik | Sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa II | opłacono | |
4 | Pezowicz Sebastian | Sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa I | opłacono | |
5 | PARCHANOWICZ Izabela | Sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa II | Zespol Szkoł Integracyjnych | opłacono |
6 | Makarewicz Jan | Sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa taneczna | Sp2 | opłacono |
7 | Makarewicz Amelia | Sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa taneczna | opłacono | |
8 | Laszuk Bartosz | Sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa taneczna | opłacono | |
9 | Nierod adam | Sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa II | opłacono | |
10 | Jaros Iwona | Sokolka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa taneczna | Sp nr 1 | opłacono |
11 | Żukowska Amelia | Sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa taneczna | opłacono | |
12 | Klima Julia Klima | Sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa taneczna | opłacono | |
13 | Baciocha Paulina | Sokółka wieś Pawełki | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa II | opłacono | |
14 | Turko Mikołaj | Sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa II | Zespol Szkoł Integracyjnych | opłacono |
15 | borowska klaudia | sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa II | osir | opłacono |
16 | Drewniak Jan | sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa II | opłacono | |
17 | Bakun Monika | Sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa II | opłacono | |
18 | Aniskiewicz Anna | Sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa taneczna | opłacono | |
19 | Nienałtowska Lena | Sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa II | opłacono | |
20 | Zajkowska Joanna | Sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa taneczna | opłacono | |
21 | Pluta Marianna | Sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa taneczna | opłacono | |
22 | Trochim Karol | Nowa Kamionka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa II | opłacono | |
23 | Kułak Szymon | Sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa II | opłacono | |
24 | Burel Jakub | Sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa II | opłacono | |
25 | Zajkowska Katarzyna | Sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa taneczna | opłacono | |
26 | DUDZIŃSKA Lena | Sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa taneczna | opłacono | |
27 | Karolczuk Barbara Karolczuk | Sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa I | Podstawowa | opłacono |
28 | Chodyko Magdalena | Sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa II | opłacono | |
29 | Borowska Edyta | Sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa I | opłacono | |
30 | Rygasiewicz Szymon | Sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa taneczna | opłacono | |
31 | Rudź Jan | Sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa I | opłacono | |
32 | Lech Bartosz | Sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa I | opłacono | |
33 | Daszuta Marcin | Sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa I | sp1 | opłacono |
34 | Dziewiątkowska Zofia | Sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa I | opłacono | |
35 | Walenciej MARIA | Sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa taneczna | opłacono | |
36 | Nienałtowska Daria | Sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa I | opłacono | |
37 | Słyż Jakub | Sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa I | Sp nr 1 | opłacono |
38 | Hapoń Patrycjaa Hapoń | SOKÓŁKA | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa taneczna | opłacono | |
39 | Krawiel Patrycjusz | Sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa II | opłacono | |
40 | Żamojda Nikola | SOKÓŁKA | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa II | opłacono | |
41 | Marchiel Stanisław | Sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa I | opłacono | |
42 | Sawoń Adam | Sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa I | opłacono | |
43 | Słyż Hubert | SOKÓŁKA | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa I | opłacono | |
44 | Bajko Piotr | Sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa I | opłacono | |
45 | Rećko Ewa | Sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa I | opłacono |
Wyświetleń: 7512