Półkolonie Wakacje w Mieście 2019 - II turnus
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Żebrowska Aleksandra Sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa taneczna Sp nr 1
2 Nowosada Przymysław Sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa I
3 Daszuta Dominik Sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa II
4 Pezowicz Sebastian Sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa I opłacono
5 PARCHANOWICZ Izabela Sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa II Zespol Szkoł Integracyjnych opłacono
6 Makarewicz Jan Sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa taneczna Sp2 opłacono
7 Makarewicz Amelia Sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa taneczna opłacono
8 Laszuk Bartosz Sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa taneczna opłacono
9 Nierod adam Sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa II opłacono
10 Jaros Iwona Sokolka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa taneczna Sp nr 1 opłacono
11 Żukowska Amelia Sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa taneczna opłacono
12 Klima Julia Klima Sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa taneczna opłacono
13 Baciocha Paulina Sokółka wieś Pawełki II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa II opłacono
14 Turko Mikołaj Sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa II Zespol Szkoł Integracyjnych opłacono
15 borowska klaudia sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa II osir opłacono
16 Drewniak Jan sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa II opłacono
17 Bakun Monika Sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa II opłacono
18 Aniskiewicz Anna Sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa taneczna opłacono
19 Nienałtowska Lena Sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa II opłacono
20 Zajkowska Joanna Sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa taneczna opłacono
21 Pluta Marianna Sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa taneczna opłacono
22 Trochim Karol Nowa Kamionka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa II opłacono
23 Kułak Szymon Sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa II opłacono
24 Burel Jakub Sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa II opłacono
25 Zajkowska Katarzyna Sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa taneczna opłacono
26 DUDZIŃSKA Lena Sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa taneczna
27 Karolczuk Barbara Karolczuk Sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa I Podstawowa opłacono
28 Chodyko Magdalena Sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa II opłacono
29 Borowska Edyta Sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa I opłacono
30 Rygasiewicz Szymon Sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa taneczna
31 Rudź Jan Sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa I
32 Lech Bartosz Sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa I opłacono
33 Daszuta Marcin Sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa I sp1
34 Dziewiątkowska Zofia Sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa I opłacono
35 Walenciej MARIA Sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa taneczna opłacono
36 Nienałtowska Daria Sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa I opłacono
37 Słyż Jakub Sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa I Sp nr 1 opłacono
38 Hapoń Patrycjaa Hapoń SOKÓŁKA II turnus 22-26.07.2019 r. grupa taneczna
39 Krawiel Patrycjusz Sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa II opłacono
40 Żamojda Nikola SOKÓŁKA II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa II opłacono
41 Marchiel Stanisław Sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa I opłacono
42 Sawoń Adam Sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa I opłacono
43 Słyż Hubert SOKÓŁKA II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa I opłacono
44 Bajko Piotr Sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa I opłacono
45 Rećko Ewa Sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa I opłacono


Wyświetleń: 2439

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ