Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bajko Piotr | Sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa I | opłacono | |
2 | Rećko Ewa | Sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa I | opłacono | |
3 | Karolczuk Barbara Karolczuk | Sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa I | Podstawowa | opłacono |
4 | Borowska Edyta | Sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa I | opłacono | |
5 | Rudź Jan | Sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa I | opłacono | |
6 | Lech Bartosz | Sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa I | opłacono | |
7 | Daszuta Marcin | Sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa I | sp1 | opłacono |
8 | Dziewiątkowska Zofia | Sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa I | opłacono | |
9 | Nienałtowska Daria | Sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa I | opłacono | |
10 | Słyż Jakub | Sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa I | Sp nr 1 | opłacono |
11 | Pezowicz Sebastian | Sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa I | opłacono | |
12 | Nowosada Przymysław | Sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa I | opłacono | |
13 | Marchiel Stanisław | Sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa I | opłacono | |
14 | Sawoń Adam | Sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa I | opłacono | |
15 | Słyż Hubert | SOKÓŁKA | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa I | opłacono | |
16 | PARCHANOWICZ Izabela | Sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa II | Zespol Szkoł Integracyjnych | opłacono |
17 | Daszuta Dominik | Sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa II | opłacono | |
18 | Nierod adam | Sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa II | opłacono | |
19 | Baciocha Paulina | Sokółka wieś Pawełki | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa II | opłacono | |
20 | Turko Mikołaj | Sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa II | Zespol Szkoł Integracyjnych | opłacono |
21 | borowska klaudia | sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa II | osir | opłacono |
22 | Drewniak Jan | sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa II | opłacono | |
23 | Kułak Szymon | Sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa II | opłacono | |
24 | Bakun Monika | Sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa II | opłacono | |
25 | Nienałtowska Lena | Sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa II | opłacono | |
26 | Żamojda Nikola | SOKÓŁKA | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa II | opłacono | |
27 | Trochim Karol | Nowa Kamionka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa II | opłacono | |
28 | Burel Jakub | Sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa II | opłacono | |
29 | Krawiel Patrycjusz | Sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa II | opłacono | |
30 | Chodyko Magdalena | Sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa II | opłacono | |
31 | Jaros Iwona | Sokolka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa taneczna | Sp nr 1 | opłacono |
32 | Żebrowska Aleksandra | Sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa taneczna | Sp nr 1 | opłacono |
33 | Hapoń Patrycjaa Hapoń | SOKÓŁKA | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa taneczna | opłacono | |
34 | Walenciej MARIA | Sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa taneczna | opłacono | |
35 | Makarewicz Jan | Sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa taneczna | Sp2 | opłacono |
36 | Makarewicz Amelia | Sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa taneczna | opłacono | |
37 | Laszuk Bartosz | Sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa taneczna | opłacono | |
38 | Rygasiewicz Szymon | Sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa taneczna | opłacono | |
39 | Zajkowska Joanna | Sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa taneczna | opłacono | |
40 | Żukowska Amelia | Sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa taneczna | opłacono | |
41 | Klima Julia Klima | Sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa taneczna | opłacono | |
42 | DUDZIŃSKA Lena | Sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa taneczna | opłacono | |
43 | Zajkowska Katarzyna | Sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa taneczna | opłacono | |
44 | Aniskiewicz Anna | Sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa taneczna | opłacono | |
45 | Pluta Marianna | Sokółka | Polska | II turnus 22-26.07.2019 r. grupa taneczna | opłacono |
Wyświetleń: 7536