Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | drozdzewicz bartek | sokolka | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa | sp1 | opłacono |
2 | Antonowicz Nikola | Sokolka | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna | opłacono | |
3 | Rokicki Olaf | Sokółka | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa kolarska | opłacono | |
4 | Kretowicz Dawid | Sokółka | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa kolarska | opłacono | |
5 | Rećko Ewa | Sokółka | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa kolarska | opłacono | |
6 | Greś Wiktoria | Sokółka | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna | SP1 Sokółka | opłacono |
7 | Jasielczuk Julia | Sokółka | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna | SP1 Sokółka | opłacono |
8 | Baranowska Ewa Baranowska | Sokółka | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna | opłacono | |
9 | Żółtko Natalia | Sokółka | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna | Szkoła Podstawowa w Sokółce nr. 1 im. Adama Mickiewicza | opłacono |
10 | Rokicki Ksawery | Sokółka | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa kolarska | opłacono | |
11 | Kułak Rafał Marek | Sokółka | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa kolarska | opłacono | |
12 | Szarkowski Dawid | Sokółka | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa | opłacono | |
13 | Bułkowska Antonina Bułkowska | Sokółka | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa kolarska | UKS Batory | opłacono |
14 | bochenko oliwia | Sokółka | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa kolarska | SP 2 Sokółka | opłacono |
15 | Wilczyński Mateusz | Sokółka | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa kolarska | SP2 Sokółka | opłacono |
16 | KALENIK URSZULA | SOKÓŁKA | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna | opłacono | |
17 | Dargiewicz Patryk | Sokółka | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa | opłacono | |
18 | Kuklicz Alex | Sokółka | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa kolarska | SP nr 2 Sokółka | opłacono |
19 | Paszko Iga | Sokółka | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna | SP 2 Sokółka | opłacono |
20 | Wilczyński Dominik | Sokółka | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa | SP2 Sokółka | opłacono |
21 | Żołądkowski Krzysztof | Sokółka | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa | opłacono | |
22 | Wróblewska Gabrysia | Sokółka | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa | Szkoła Podstawowa w Sokółce nr. 1 im. Adama Mickiewicza | opłacono |
23 | Sawoń Katarzyna | Sokółka | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa kolarska | Szkoła Podstawowa nr 1 | opłacono |
24 | Januszkiewicz Maja | Sokółka | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna | opłacono | |
25 | Parchanowicz Maja | Sokółka | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa | Szkoła Podstawowa w Sokółce nr. 1 im. Adama Mickiewicza | opłacono |
26 | Jasielczuk Jakub | Sokółka | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa | SP1 Sokółka | opłacono |
27 | Jóźwik Aleksandra | Sokółka | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna | SP 3 | opłacono |
28 | Gudalewski Mateusz | Sokółka | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa | opłacono | |
29 | Korzeniewska Kajetan | Sokółka | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa | opłacono | |
30 | Pietuszyński Szymon | sokółka | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa | opłacono | |
31 | Szczęsnowicz Tomasz | Sokółka | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa | opłacono | |
32 | czajkowski Szymon | sokółka | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa | opłacono | |
33 | Dojnieko Robert | Sokółka | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa | opłacono | |
34 | Kretowicz Joanna | Sokółka | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna | opłacono | |
35 | Szczęsnowicz Lidia | Sokółka | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna | opłacono | |
36 | Kułak Jadwiga Joanna | Sokółka | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa kolarska | opłacono | |
37 | Hawryłko Edyta | Sokółka | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna | opłacono | |
38 | Połuszejko Iwona | Sokółka | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna | opłacono | |
39 | Augustynowicz Jakub | Szyszki | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa | opłacono | |
40 | Paszko Amelia | Wierzchłowce | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna | SP2 Sokółka | opłacono |
41 | Kondrat Łukasz | Woroniany | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa kolarska | opłacono |
Wyświetleń: 6814