Półkolonie Wakacje w Mieście 2019 - III turnus
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kondrat Łukasz Woroniany III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa kolarska opłacono
2 Sawoń Katarzyna Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa kolarska Szkoła Podstawowa nr 1 opłacono
3 Kułak Jadwiga Joanna Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa kolarska opłacono
4 Kułak Rafał Marek Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa kolarska opłacono
5 Kretowicz Dawid Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa kolarska opłacono
6 Rećko Ewa Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa kolarska opłacono
7 Rokicki Ksawery Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa kolarska opłacono
8 Rokicki Olaf Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa kolarska opłacono
9 Bułkowska Antonina Bułkowska Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa kolarska UKS Batory opłacono
10 bochenko oliwia Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa kolarska SP 2 Sokółka opłacono
11 Wilczyński Mateusz Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa kolarska SP2 Sokółka opłacono
12 Kuklicz Alex Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa kolarska SP nr 2 Sokółka opłacono
13 Wróblewska Gabrysia Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa Szkoła Podstawowa w Sokółce nr. 1 im. Adama Mickiewicza opłacono
14 Parchanowicz Maja Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa Szkoła Podstawowa w Sokółce nr. 1 im. Adama Mickiewicza opłacono
15 Jasielczuk Jakub Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa SP1 Sokółka opłacono
16 Gudalewski Mateusz Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa opłacono
17 Korzeniewska Kajetan Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa opłacono
18 Augustynowicz Jakub Szyszki III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa opłacono
19 Pietuszyński Szymon sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa opłacono
20 Żołądkowski Krzysztof Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa opłacono
21 Szczęsnowicz Tomasz Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa opłacono
22 czajkowski Szymon sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa opłacono
23 Dojnieko Robert Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa opłacono
24 drozdzewicz bartek sokolka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa sp1 opłacono
25 Szarkowski Dawid Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa opłacono
26 Dargiewicz Patryk Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa opłacono
27 Wilczyński Dominik Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa SP2 Sokółka opłacono
28 Januszkiewicz Maja Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna opłacono
29 Jóźwik Aleksandra Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna SP 3 opłacono
30 Kretowicz Joanna Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna opłacono
31 Szczęsnowicz Lidia Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna opłacono
32 Hawryłko Edyta Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna opłacono
33 Połuszejko Iwona Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna opłacono
34 Paszko Amelia Wierzchłowce III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna SP2 Sokółka opłacono
35 Antonowicz Nikola Sokolka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna opłacono
36 Greś Wiktoria Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna SP1 Sokółka opłacono
37 Jasielczuk Julia Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna SP1 Sokółka opłacono
38 Baranowska Ewa Baranowska Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna opłacono
39 Żółtko Natalia Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna Szkoła Podstawowa w Sokółce nr. 1 im. Adama Mickiewicza opłacono
40 KALENIK URSZULA SOKÓŁKA III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna opłacono
41 Paszko Iga Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna SP 2 Sokółka opłacono


Wyświetleń: 3344

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ