Półkolonie Wakacje w Mieście 2019 - III turnus
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 drozdzewicz bartek sokolka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa sp1 opłacono
2 Antonowicz Nikola Sokolka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna opłacono
3 Rokicki Ksawery Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa kolarska opłacono
4 Rokicki Olaf Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa kolarska opłacono
5 Szarkowski Dawid Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa opłacono
6 KALENIK URSZULA SOKÓŁKA III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna opłacono
7 Bułkowska Antonina Bułkowska Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa kolarska UKS Batory opłacono
8 Wilczyński Dominik Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa SP2 Sokółka opłacono
9 Wróblewska Gabrysia Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa Szkoła Podstawowa w Sokółce nr. 1 im. Adama Mickiewicza opłacono
10 Sawoń Katarzyna Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa kolarska Szkoła Podstawowa nr 1 opłacono
11 Januszkiewicz Maja Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna opłacono
12 Parchanowicz Maja Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa Szkoła Podstawowa w Sokółce nr. 1 im. Adama Mickiewicza opłacono
13 Jasielczuk Jakub Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa SP1 Sokółka opłacono
14 Jóźwik Aleksandra Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna SP 3 opłacono
15 Gudalewski Mateusz Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa opłacono
16 Korzeniewska Kajetan Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa opłacono
17 Pietuszyński Szymon sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa opłacono
18 Żołądkowski Krzysztof Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa opłacono
19 Szczęsnowicz Tomasz Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa opłacono
20 czajkowski Szymon sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa opłacono
21 Dojnieko Robert Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa opłacono
22 bochenko oliwia Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa kolarska SP 2 Sokółka opłacono
23 Kretowicz Joanna Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna opłacono
24 Szczęsnowicz Lidia Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna opłacono
25 Kułak Jadwiga Joanna Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa kolarska opłacono
26 Hawryłko Edyta Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna opłacono
27 Połuszejko Iwona Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna opłacono
28 Kułak Rafał Marek Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa kolarska opłacono
29 Kretowicz Dawid Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa kolarska opłacono
30 Paszko Iga Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna SP 2 Sokółka opłacono
31 Rećko Ewa Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa kolarska opłacono
32 Dargiewicz Patryk Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa opłacono
33 Kuklicz Alex Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa kolarska SP nr 2 Sokółka opłacono
34 Greś Wiktoria Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna SP1 Sokółka opłacono
35 Jasielczuk Julia Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna SP1 Sokółka opłacono
36 Baranowska Ewa Baranowska Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna opłacono
37 Wilczyński Mateusz Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa kolarska SP2 Sokółka opłacono
38 Żółtko Natalia Sokółka III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna Szkoła Podstawowa w Sokółce nr. 1 im. Adama Mickiewicza opłacono
39 Augustynowicz Jakub Szyszki III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa opłacono
40 Paszko Amelia Wierzchłowce III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna SP2 Sokółka opłacono
41 Kondrat Łukasz Woroniany III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa kolarska opłacono


Wyświetleń: 3346

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ