Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kondrat Łukasz | Woroniany | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa kolarska | opłacono | |
2 | Paszko Amelia | Wierzchłowce | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna | SP2 Sokółka | opłacono |
3 | Augustynowicz Jakub | Szyszki | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa | opłacono | |
4 | Szarkowski Dawid | Sokółka | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa | opłacono | |
5 | Kretowicz Dawid | Sokółka | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa kolarska | opłacono | |
6 | Rećko Ewa | Sokółka | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa kolarska | opłacono | |
7 | Greś Wiktoria | Sokółka | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna | SP1 Sokółka | opłacono |
8 | Jasielczuk Julia | Sokółka | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna | SP1 Sokółka | opłacono |
9 | Baranowska Ewa Baranowska | Sokółka | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna | opłacono | |
10 | Żółtko Natalia | Sokółka | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna | Szkoła Podstawowa w Sokółce nr. 1 im. Adama Mickiewicza | opłacono |
11 | Rokicki Ksawery | Sokółka | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa kolarska | opłacono | |
12 | Rokicki Olaf | Sokółka | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa kolarska | opłacono | |
13 | Kułak Rafał Marek | Sokółka | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa kolarska | opłacono | |
14 | Bułkowska Antonina Bułkowska | Sokółka | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa kolarska | UKS Batory | opłacono |
15 | bochenko oliwia | Sokółka | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa kolarska | SP 2 Sokółka | opłacono |
16 | Wilczyński Mateusz | Sokółka | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa kolarska | SP2 Sokółka | opłacono |
17 | KALENIK URSZULA | SOKÓŁKA | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna | opłacono | |
18 | Dargiewicz Patryk | Sokółka | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa | opłacono | |
19 | Kuklicz Alex | Sokółka | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa kolarska | SP nr 2 Sokółka | opłacono |
20 | Paszko Iga | Sokółka | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna | SP 2 Sokółka | opłacono |
21 | Wilczyński Dominik | Sokółka | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa | SP2 Sokółka | opłacono |
22 | Żołądkowski Krzysztof | Sokółka | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa | opłacono | |
23 | Wróblewska Gabrysia | Sokółka | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa | Szkoła Podstawowa w Sokółce nr. 1 im. Adama Mickiewicza | opłacono |
24 | Sawoń Katarzyna | Sokółka | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa kolarska | Szkoła Podstawowa nr 1 | opłacono |
25 | Januszkiewicz Maja | Sokółka | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna | opłacono | |
26 | Parchanowicz Maja | Sokółka | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa | Szkoła Podstawowa w Sokółce nr. 1 im. Adama Mickiewicza | opłacono |
27 | Jasielczuk Jakub | Sokółka | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa | SP1 Sokółka | opłacono |
28 | Jóźwik Aleksandra | Sokółka | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna | SP 3 | opłacono |
29 | Gudalewski Mateusz | Sokółka | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa | opłacono | |
30 | Korzeniewska Kajetan | Sokółka | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa | opłacono | |
31 | Pietuszyński Szymon | sokółka | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa | opłacono | |
32 | Szczęsnowicz Tomasz | Sokółka | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa | opłacono | |
33 | czajkowski Szymon | sokółka | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa | opłacono | |
34 | Dojnieko Robert | Sokółka | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa | opłacono | |
35 | Kretowicz Joanna | Sokółka | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna | opłacono | |
36 | Szczęsnowicz Lidia | Sokółka | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna | opłacono | |
37 | Kułak Jadwiga Joanna | Sokółka | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa kolarska | opłacono | |
38 | Hawryłko Edyta | Sokółka | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna | opłacono | |
39 | Połuszejko Iwona | Sokółka | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna | opłacono | |
40 | drozdzewicz bartek | sokolka | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa | sp1 | opłacono |
41 | Antonowicz Nikola | Sokolka | Polska | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna | opłacono |
Wyświetleń: 6824