Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SP1 Sokółka | |||||||||
1 | Jasielczuk Julia | Sokółka | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna | SP1 Sokółka | opłacono | ||||
2 | Greś Wiktoria | Sokółka | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna | SP1 Sokółka | opłacono | ||||
3 | Jasielczuk Jakub | Sokółka | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa | SP1 Sokółka | opłacono | ||||
SP 2 Sokółka | |||||||||
4 | Paszko Iga | Sokółka | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna | SP 2 Sokółka | opłacono | ||||
5 | bochenko oliwia | Sokółka | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa kolarska | SP 2 Sokółka | opłacono | ||||
SP2 Sokółka | |||||||||
6 | Wilczyński Dominik | Sokółka | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa | SP2 Sokółka | opłacono | ||||
7 | Wilczyński Mateusz | Sokółka | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa kolarska | SP2 Sokółka | opłacono | ||||
8 | Paszko Amelia | Wierzchłowce | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna | SP2 Sokółka | opłacono | ||||
SP 3 | |||||||||
9 | Jóźwik Aleksandra | Sokółka | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna | SP 3 | opłacono | ||||
SP nr 2 Sokółka | |||||||||
10 | Kuklicz Alex | Sokółka | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa kolarska | SP nr 2 Sokółka | opłacono | ||||
Szkoła Podstawowa nr 1 | |||||||||
11 | Sawoń Katarzyna | Sokółka | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa kolarska | Szkoła Podstawowa nr 1 | opłacono | ||||
Szkoła Podstawowa w Sokółce nr. 1 im. Adama Mickiewicza | |||||||||
12 | Żółtko Natalia | Sokółka | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna | Szkoła Podstawowa w Sokółce nr. 1 im. Adama Mickiewicza | opłacono | ||||
13 | Parchanowicz Maja | Sokółka | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa | Szkoła Podstawowa w Sokółce nr. 1 im. Adama Mickiewicza | opłacono | ||||
14 | Wróblewska Gabrysia | Sokółka | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa | Szkoła Podstawowa w Sokółce nr. 1 im. Adama Mickiewicza | opłacono | ||||
UKS Batory | |||||||||
15 | Bułkowska Antonina Bułkowska | Sokółka | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa kolarska | UKS Batory | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
16 | Dargiewicz Patryk | Sokółka | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa | opłacono | |||||
17 | KALENIK URSZULA | SOKÓŁKA | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna | opłacono | |||||
18 | Szarkowski Dawid | Sokółka | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa | opłacono | |||||
19 | Rokicki Olaf | Sokółka | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa kolarska | opłacono | |||||
20 | Rokicki Ksawery | Sokółka | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa kolarska | opłacono | |||||
21 | Baranowska Ewa Baranowska | Sokółka | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna | opłacono | |||||
22 | Antonowicz Nikola | Sokolka | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna | opłacono | |||||
23 | Rećko Ewa | Sokółka | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa kolarska | opłacono | |||||
24 | Kretowicz Dawid | Sokółka | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa kolarska | opłacono | |||||
25 | Kułak Rafał Marek | Sokółka | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa kolarska | opłacono | |||||
26 | Połuszejko Iwona | Sokółka | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna | opłacono | |||||
27 | Hawryłko Edyta | Sokółka | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna | opłacono | |||||
28 | Kułak Jadwiga Joanna | Sokółka | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa kolarska | opłacono | |||||
29 | Szczęsnowicz Lidia | Sokółka | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna | opłacono | |||||
30 | Kretowicz Joanna | Sokółka | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna | opłacono | |||||
31 | Dojnieko Robert | Sokółka | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa | opłacono | |||||
32 | czajkowski Szymon | sokółka | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa | opłacono | |||||
33 | Szczęsnowicz Tomasz | Sokółka | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa | opłacono | |||||
34 | Żołądkowski Krzysztof | Sokółka | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa | opłacono | |||||
35 | Pietuszyński Szymon | sokółka | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa | opłacono | |||||
36 | Augustynowicz Jakub | Szyszki | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa | opłacono | |||||
37 | Korzeniewska Kajetan | Sokółka | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa | opłacono | |||||
38 | Gudalewski Mateusz | Sokółka | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa | opłacono | |||||
39 | Januszkiewicz Maja | Sokółka | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa taneczna | opłacono | |||||
40 | Kondrat Łukasz | Woroniany | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa kolarska | opłacono | |||||
sp1 | |||||||||
41 | drozdzewicz bartek | sokolka | III turnus 29.07-2.08.2019 r. grupa sportowa | sp1 | opłacono |
Wyświetleń: 6825