Półkolonie Wakacje w Mieście 2019 - IV turnus
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Joszczyk Julia Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna opłacono
2 Dargiewicz Weronika Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I opłacono
3 Galewska Zuzanna Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I opłacono
4 Łosińska Michalina Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna Szkoła Podstawowa nr 1 opłacono
5 Cichowlas Emilia Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I opłacono
6 Jaros Iwona Sokolka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna
7 Joszczyk Aleksandra Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II opłacono
8 Aniśko Patrycja Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna opłacono
9 Wiktoria Aniśko Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna
10 Majorek Barbara Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna
11 Kozaczyńska Ada Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna opłacono
12 Recko Oskar Zadworzany IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna opłacono
13 Kretowicz Joanna Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna
14 Sikorska Elena Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna Szkoła Podstawowa nr 1 opłacono
15 Jermak DAWID SOKÓŁKA IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I SP1 Sokółka opłacono
16 Białobłocka Ewa Kuźnica IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II opłacono
17 Sikorska Milena Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna Szkoła Podstawowa nr 1 opłacono
18 Pezowicz Katarzyna Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II opłacono
19 Antonowicz Amelia Sokolka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna opłacono
20 BorowskaMarkowska Agata Sokólka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II
21 Onoszko Wojciech Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I opłacono
22 Gedroyć Adam Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II opłacono
23 Biergiel Agnieszka Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II opłacono
24 BURAK JOANNA SOKÓŁKA IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II sp.1 opłacono
25 Pezowicz Rafał Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II opłacono
26 Tomaszycki Michal Sokolka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II opłacono
27 Kiemiesz Monika Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna opłacono
28 łapicz Ksawery sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II opłacono
29 Giba Szymon sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I opłacono
30 Zajczyk Łucja Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II Szkola opłacono
31 Sadkowska Magda Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I opłacono
32 Lech Bartosz Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II opłacono
33 klimowicz bartosz jerzy Sokolka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I sp nr 1 opłacono
34 Gremza Dawid Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I opłacono
35 Murawski Wiktor Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II opłacono
36 Aniskiewicza Krzysztof Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I opłacono
37 Kussy Wioletta Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I opłacono
38 Kuklicz Dariusz Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna opłacono
39 Puchalska Agnieszka Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I opłacono
40 nowakowski filip Polanki 15 IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II opłacono
41 Sokolik Kornelia Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna opłacono
42 Puchalski Adam Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I opłacono
43 Kozaczyńska Maja Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I opłacono
44 Sikorska Elena Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I Szkoła Podstawowa nr 1
45 Mudrewicz Jan Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II opłacono


Wyświetleń: 2070

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ