Półkolonie Wakacje w Mieście 2019 - IV turnus
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Białobłocka Ewa Kuźnica IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II opłacono
2 nowakowski filip Polanki 15 IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II opłacono
3 klimowicz bartosz jerzy Sokolka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I sp nr 1 opłacono
4 Tomaszycki Michal Sokolka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II opłacono
5 Antonowicz Amelia Sokolka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna opłacono
6 BorowskaMarkowska Agata Sokólka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II opłacono
7 Joszczyk Julia Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna opłacono
8 Joszczyk Aleksandra Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II opłacono
9 Cichowlas Emilia Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I opłacono
10 Łosińska Michalina Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna Szkoła Podstawowa nr 1 opłacono
11 Galewska Zuzanna Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I opłacono
12 Mudrewicz Jan Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II opłacono
13 Kozaczyńska Maja Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I opłacono
14 Puchalski Adam Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I opłacono
15 Sokolik Kornelia Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna opłacono
16 Puchalska Agnieszka Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I opłacono
17 Kuklicz Dariusz Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna opłacono
18 Kussy Wioletta Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I opłacono
19 Aniskiewicza Krzysztof Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I opłacono
20 Murawski Wiktor Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II opłacono
21 Gremza Dawid Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I opłacono
22 Lech Bartosz Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II opłacono
23 Sadkowska Magda Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I opłacono
24 Zajczyk Łucja Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II Szkola opłacono
25 Giba Szymon sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I opłacono
26 łapicz Ksawery sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II opłacono
27 Kiemiesz Monika Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna opłacono
28 Dargiewicz Weronika Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I opłacono
29 Pezowicz Rafał Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II opłacono
30 BURAK JOANNA SOKÓŁKA IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II sp.1 opłacono
31 Biergiel Agnieszka Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II opłacono
32 Gedroyć Adam Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II opłacono
33 Onoszko Wojciech Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I opłacono
34 Pezowicz Katarzyna Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II opłacono
35 Sikorska Milena Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna Szkoła Podstawowa nr 1 opłacono
36 Jermak DAWID SOKÓŁKA IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I SP1 Sokółka opłacono
37 Sikorska Elena Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna Szkoła Podstawowa nr 1 opłacono
38 Kozaczyńska Ada Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna opłacono
39 Majorek Barbara Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna opłacono
40 Wiktoria Aniśko Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna opłacono
41 Aniśko Patrycja Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna opłacono
42 Recko Oskar Zadworzany IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna opłacono


Wyświetleń: 3043

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ